Jump to content

xvt
 Share

Recommended Posts

Palūdza palīdzēt meklējumos...
 
Saziņai izmantot sludinājumā norādīto epastu.
Cik zinu tad izglītības papīrs nav īpaši obligāts pāsākums. Tā teikt, primārās ir zināšanas, gribēšana un līdz šim paveiktais.

 

6U5WqRg.png
 
Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Vai tik šis "uzņēmums" neoptimizē nodokļus, lielu daļu maksājot aploksnē?:) Ir dzirdēts no dažiem cilvēkiem, kas tur strādā/strādāja!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tik šis "uzņēmums" neoptimizē nodokļus, lielu daļu maksājot aploksnē? :) Ir dzirdēts no dažiem cilvēkiem, kas tur strādā/strādāja!

 

Trakums ar to "dzirdēšanu". Es atkal dzirdēju, ka visa Apple produkcija un visi Apple sasniegumi ir pateicoties citplanētiešu tehnoloģijām, kuras uz Mēness atklāja Apollo 20 komanda.

Lūk, pierādījumi:

http://tommytoy.typepad.com/tommy-toy-pbt-consultin/2012/01/steve-jobs-and-the-aliens-the-true-story-behind-his-vision-and-innovation-its-literally-from-out-of-.html

Viņiem pat ir bilde ar iPhone līdzīgu ierīci uz Mēness virsmas (Top Secret Level 10. Official NASA photo)!

 

Ironiju un sarkasmu liekot malā... Nevaru Tev atbildēt, jo pats šajā uzņēmumā nestrādāju. Man palūdza ielikt sludinājumu, es izlīdzēju... :)

Lai nu kā, uzņēmums, IMHO, pietiekami liels/sens/respektabls. Nav akurāt pirms gadiem diviem uzcepts un reizes trīs paspējis juridiskās personas nomainīt, kā daļa vietējo internetveikalu, ar mistiski zemajām cenām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...