Jump to content

slegta tipa austinas lidz 100eiro...


Art1999
 Share

Recommended Posts

Varbūt labāk tomēr kādu +/- cienījamu zīmolu - AKG, Sennheiser etc.?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Iesakiet man ar, lētās ausis bez pretenzijām uz ūber skaņas kvalitāti. Bet tādas kas toč nenospiež ausis, tas svarīgāk par skaņas kvalitāti. Lai var ilgi tādās sēdēt, un lai labi ekranē no ārpus austiņu skaņām. Tip ērtas šautuves austiņas, lai netraucētu klausoties tās, apkārtējo kretīnu radītās skaņas.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tad jau aktuāls jautājums tiem, kas zin - vai "riktīgie" zīmoli - AKG, Sennheiser, Bayerdynamic, šādā cenu klasē neizrādīsies tāds pat sviests, kā ķīnas noname?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Beyerdynamic DT-770 Pro dikti labas ir un loti eertas, ausis nenogurst arii peec 2h klaysiishanaas. Bet tad jaanjem ir 32 OM versija. Ja njemsi lielaaku, tad vajag amplifier klaat piepirkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Mezavecis

Negaidīti savajadzējās ausis, jo darbā vecām vads pārlocījās, bet labot nav vēlme un skaņa no datoraustiņām ir tomēr draņķīga.  

 

Mājas lietoju PIONEER SE-M521, bet gribētos ar nedaudz labāku skaņu līdz 50 EUR. Ir kādi varianti? Galvenais nosacījums, lai ausis ir pāri ausīm, lai pēc pēc dažām  stundām ausis nesāk sāpēt. Arī vadam jābūt vismaz 3m. Dizains vienalga kāds.  

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Par tām PIONEER SE-M521 visas būs labākas, nezinu kā kaut ko tādu pioneer izlaida :D Es ieteiktu to pašu Philips shp sēriju, shp2000 vai shp2500 - lēti, garš vads, normāls komforts un par to cenu teicams skanējums. Pa starpību vēl sanāks kāds china DAC!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

kādreiz lietoju philips shp 2500 ilgi klausoties, ļoti neērtas austiņas, spiež galvu, neticami klusas, basu vispār nav, lai kā mocītu ekvalaizeri normālu skaņu tur nevar izdabūt, ja uzgriež skaļumu līdz galam tāpat jāieklausās kas tur skan vispār un parādās čarkstēšana. vienīgais pluss tām ausīm bija garais vads. no philips pirkt var vienīgi fidelio austiņas.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Müller Tev kā 4x s90 lietotājam basa nekad nebūs gana, bet tas nenozīmē, ka tur tam basam jābūt! SHP2500 ir tv versija, ar 6m vadu, skaļuma regulatoru uz vadu un 95db jūtību. Ja Tev onboard karte nevar iekustināt, tad austiņas jau pie tā nav vainīgas, otra lieta 10eur austiņām prasīt ko daudz vairāk ir nekaunīgi. SHP2000 ir labāka izvēla, ja pietiek ar 2m vadu, ja nepietiek, var piepirkt ebay pa daži $ pagarinātāju to 1m.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pirms tām Pioneer bija šādas ausis - man nepatika viņas. Pirmkārt visas plastmasas n reizes tika lāpītas un ar izolāciju notītas, līdz kamēr pavisam vairs neturējās kopā. Otrkārt skaņas kvalitāte salīdzinot ar Pioneer bija krietni sliktāka. Principā atbilst 10EUR austiņām. 

 

Es ieteiktu to pašu Philips shp sēriju, shp2000

 

 

Par to Creative atsauksmes labas, tikai cilvēki apgalvo, ka skaņas izolācija ir nepietiekama. Būs kolēģiem mans muzons jāklausās. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Otrkārt skaņas kvalitāte salīdzinot ar Pioneer bija krietni sliktāka.

 

Tu nopietni ? es ceru, ka Tev tās austiņas abas bija blakus, citādi baigi tam neticu, tās pioneer vokālos ir kriminālas, nesaprotu ko vini ir izdarījuši! Vai arī Tev visu mēra basa daudzumā :D

 

Ja philips nepatika pa 10eur! Atliek Sennheiser HD4xx sērija, kur ir arī slegtās un atvērtā tipa.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Kaspars12

Es pievienojos Müller teiktajam, ka tiešām basu nav, kas nav tikai zemais gals, bet viss kas zem 200Hz. Kad nopirku Pioneer, tad abas salīdzināju klausoties to pašu muzonu. Sākumā liekas, ka Pioneer nav vidi, bet pēc tam saproti, ka 10 EUR vērtām ausīm augšas ir krietni par daudz, bet zemais gals pakaļā.

 

Es Sennheiser hd 419 (429) nesaprotu, kāds viņam auss izmērs? Pēc bildēm atkal tas pusizmērs - ne īsti lielās, ne mazās. 

Link to comment
Share on other sites

Man jau gribētos teikt, ka CAL! skaņas izolācijai nevajadzētu būt sūdīgākai par tevis minēto Wintech.

Link to comment
Share on other sites

HD419 ir lielās, bet maza izmēra :) tas ir tā ka jāliek no pakauša puses uz priekšu un tad auss augšējā ļipa ieiet aiz aploces, tad ir arī ērti. Lietoju kopā ar Asus Xonar DG man liekas ka ir OK.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Varbūt kāds zin, ko čainīzeri sadarijuši ar pirmo speiseri, ka tas ļauj izmantot tikai ''dzimtās'' austiņas ? Sen atpakaļ uzdāvināju sievai šo trubu un originalās ausis sen jau nokalpojušas klausoties mūziku. Esmu pircis dažadas citas austiņas, lielakoties uz ausīm liekāmās ar mikrafonu un skaļum,a/dziesmu pārslēgšanas iespēju, bet nevienas tā īsti arī neskan. Kaut kāda čerkstoņa. Tagad pēdējais piliens ir ar Audio-Technica ATH-AX1iS. Nu neskan kā vajag un čerkst. Paziņa teica ka speiseriem tā esot slimībā. Ko šķibie var ''tādu'' sadarīt, ka neskan citas austiņas ?

Link to comment
Share on other sites

varbūt speiser nemāk izmantot austiņas gan kā austiņas gan kā mikrofonu, bet tikai dot ārā skaņu? pamēģini ar visparastākajām austiņām, bez mikrofona un pogām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Fak to speiseri. Čainas mēsls ko pasniedz ka Latvijas veiksmes stāstu :king2:  Visas austiņas slēdzu mājās pie planšetēm, telefoniem, datoriem iet uz urrā. Neiešu mērīt un testēt, vienkārši laiks trubu mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši minējums... Varbūt tam speiserim jack ir nevis stereo bet gan priekš 5.1 varianta? Piemēram wd tv live media atskaņotājam arī audio izejā iespraužot stereo jack, ārā nāk pļerkšķis. Izdevās noskaidrot, ka tur jāizmanto adekvāts 3.5 jack un viss normāli skan.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kā profesionālis, kuram pieejamas dažādas austiņas, varu teikt, ka minētajām prasībām šobrīd vislabāk atbilst Sennheiser HD 215. Lielas, ērtas, laba skaņa, garš vītais vads, izturīgas, lētas. HD 380 ir dārgākas, skan sliktāk. Sony MDR 7506 dārgākas un nav tik ērtas. Vienigais konkurents HD215 ir Audio Technica  ATH-M 20 / 30. Sennheiser HD 280 vairs neražo- skaņa laba, bet ļoti sarežģita, lūstoša konstrukcija. Bija 10 gab.- visas mehāniski salūzušas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...