Jump to content

[Pērk] Mazizmēra transportlīdzekli


martinno
 Share

Recommended Posts

Ir radusies nepieciešamība pēc maza izmēra auto priekš sievietes.

Nosacījumi - automāts, labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, ar esošu tehnisko apskati...

Nav nekādu konkrētu modeļu vai ražotāju, vai tikai dīzelis vai benzīns - jebkurš piedāvājums tiks izskatīts.

 

Cenā līdz 2k €.

 

Paldies!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smii

    37

  • osscar

    25

  • martinno

    51

  • b25

    58

Top Posters In This Topic

Neko daudz tie mazie nenāk ar tomātiem....imho polo visbiežāk. ..fiestas ,citroni c2 krietni retak...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nosacījumi - automāts, labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, ar esošu tehnisko apskati...

Es teiktu ka dotā budžeta ietvaros - mission impossible...... Ja atmestu tomātu un vizuālo - tad šo to braucamu pa 2k  var atrast.

Link to comment
Share on other sites

Es varu ieteikt vienu - NEPĒRC tikai Citroen. Nu nedari to...

 

Citādi... hmm, Honda Civic, piemēram? Sakarīgas mašīnītes. Gan dīzeļi, gan beņas.

Link to comment
Share on other sites

323 korozija...bet gadās automāti. Bendžas motori...golps un a3 imho tikai vecas lamatas pa to piķi sanās.tur vēl 1k remontiem vajadzēs. Savulaik skatījos šādu auto sievai.beigās nekas prātīgs tur nav. Nu šie jau nav īsti mazauto...labāk vēl biku piķi pagrabināt..

Link to comment
Share on other sites

Lupo ar 1.2 Tdi / vai Audi A2 ar to pašu motoru. Baigi interesantie auto, abi nāk ar automātiem un patērē vidēji 3 litrus.

 

Tad vēl ir Yaris 1.3 vai 1.5 benzīns, arī nāk ar automātisko kārbu.

 

Vienīgais visi augstākminētie var neiekļauties budžetā, izņemot Lupo.

 

Budžetā var iekļauties Ford Fiesta.

 

Bet arī būs jāmeklē. Pa laikam arī ss.lv pa kādai uzpeld att. cenā.

 

P.S. Ja A3 skaitās mazs, tad protams a3. Vēl šai cenā ir mazie BMW kompoti, arī gadās automāti.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Cik civiku ir automāti? Kolēgai liekas 2008 gada civikam tas robots nomira..remonts kocmoc

Link to comment
Share on other sites

Man meita jau otro gadu brauc ar Toyota Aygo, viņai patīk! Iekšā gan ir 3 cilindru motors no šujmašīnas, bet uz priekšu tīri neko bubina.

Link to comment
Share on other sites

Opel Astras vēl var ieteikt,  nāk automāti arī - tie gan pamatā tikai benzīnnieki.

Link to comment
Share on other sites

 

 

labāk vēl biku piķi pagrabināt..

Nav pamatotas vajadzības - pirmais viņas autiņš (tūlīt tikai tiks pie tiesībām).

Link to comment
Share on other sites

Psc a2 viss ir tik sprcifisks.kārba robots. Meiča bija priecīga ka tika vaļā.riepas nestandarts.viss tur uz pasūtījuma.kārbai vadības bloku ražoja uz pasūtījuma.samaksāja audi 500eur un tad pēc mēneša bloks bija.

Redzot kā ar to a2 mocījās ntos gadus pie maza nobraukuma.. jā ekonomiska...bet nu gļukoja vienā laidā

Link to comment
Share on other sites

A viņa uz automātu tiesības liek? Mož kā pirmo tomēr vajag manuāli, lai iemācās kārtīgi štepselēt? Jo mazi lēti automāti tomēr ir visnotaļ reta parādība, visi viņus grib un visiem patīk. Liels pieprasījums, augstas cenas...


Lai nav spams

Automats. 14. 16v. Laba tehniska stavokli. Kondicienieris, elektriskie logi, Zie

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uzskatu ka pirmajam auto jābūt ar manuālo kārbu! 

Nu jāiemācās šoferim robus štepselēt! Pēc tam varēs izvēlēties - automāts vai manuālis!

 

Esmu braucis gan ar automātu, gan manuālo - teikšu ka man tomēr manuālā labāk patīkt - ar laiku robu pārmešana notiek automātiski, bez piedomāšanas. Bet nikni braucot es varu ieslēgt to robu, ko man vajag!

Rīgā pa korķiem mīcīties - jā, tur automāts ir ērtāks!  

Link to comment
Share on other sites

ar automatu vispar nav brauksana.

rallija, drifta utt neviens nebrauc ar automatu, jo tas ir meesls. nerunajot ka tam ir kaudze minusu, ja kas noplist nevar vilkt trose, jo ar izslegtu motoru neellojas karba, ziema iebraucot kupena un meginot izbraukt ara ari var nokaut karbu.

un likt uz automatu tiesibas vispar ir stulbakais ko var darit

Link to comment
Share on other sites

man korķos labāk tomāts tīk. Bet nu jā - dažām sievietēm labāk tikai automātu - jo citādi sajūgu 1x gadā jāmaina :yahoo:

 

sorry par offt. bet rālu kandidātu nav iekš Lv par to ciparu, tad pašam DE jāvelk - tur izvēle lielāka. es vienkārši neloloju nekādas ilūzijas, ka tik vecam auto tā kārba slēgsies normāli. Un vēl jāatrod lai nav grvareniijs  robots vai variators,

Link to comment
Share on other sites

vilkt drīkst automātu - bet tikai noteiktā ātrumā un noteiku laiku. Man cik bijuši automātio - pie 300K visi slēgājušies +- ok. Citrona automāts gan ir viens liels gļuks. Bet man visi automāti bijuši klasiskie  fiksēto robu ne variatori. arī darba auto 250K tuvojas, desmit gadi auto - automāts strādā nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

 

 

sorry par offt. bet rālu kandidātu nav iekš Lv par to ciparu, tad pašam DE jāvelk - tur izvēle lielāka. es vienkārši neloloju nekādas ilūzijas, ka tik vecam auto tā kārba slēgsies normāli. Un vēl jāatrod lai nav grvareniijs  robots vai variators,

Lai iekļautos 2000 eiro, vācijā tam pepelacam jāmaksā 1000. Diez vai kas pasakains arī tur būs par šādu naudu atrodams, ņemot vērā to ka vāciešiem mazi auto patīk vairāk kā latviešiem. 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēciņš liek uz automātu...

 

Nu šo nu nekādi nevajag darīt!!!!!

 

Kā man savā laikā teica -

"Kas, cirkā lāci var iemācīt braukt ar velosipēdu - tiešām esi tik tups, ka nevari robus štepselēt iemācīties! ???"  

 

Jā - tagad ir tāda iespēja nolikt tiesības tikai uz automātam, bet pa manam tas ir galīgi garām - ir jāmiemācās braukt ar auto!

 

martinno, takš salipini "M" zīmes un māci savējo beibi braukt! Sākumā uz laukuma lai iemācās robus štepselēt, tad uz ceļa - lai iemācās kur ir gāzes pedālis un ka nevajag visu laiku uz 40 km/h braukt! 

Labots - ronalds_
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

getz ir paceļams, tik jāskatās kas ar rūsiņu apakšā....+ nebūs diez ko ekonomisks. Bet var atrast vismaz ar reālu LV nobraukumu. Ja apkašu jau sākusi rūsa ņaammāt....labāk nē.

Link to comment
Share on other sites

Es katru reizi pērkot jaunu mašīnu gribu nopirkt beidzot ar automātisko kārbu. Katru reizi. Un beigās ienākās izcils variants ar manuāli un es nopērku to :)

 

Un man patīk automāti :) vienīgais attaisnojums manuālim ir tas ka, viņš ēd par strēķīti mazāk, tīri fizikas likumu dēļ. Un daudziem modeļiem ir lētāks, plašāk pieejams.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

ar automatu vispar nav brauksana.
Nu ko tu idiotam padarīsi !  :sorry:
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās autoskolas ir tāds naudas kāšanas lohotrons, ka automātiskās kārbas tiesības dažiem vispār ir vienīgais veids kā tikt pie tiesībām, nebarojot to varzu gadiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nu vot kāpēc jāsāk gudri dіrst?

 Ar to tev bija jārēķinās, kad tēmu uzcepi. Kad te kādreiz ir bijis savādāk ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja apkašu jau sākusi rūsa ņaammāt....labāk nē
 

 

Pa tādu ciparu un bez rūsas??? Jūs ko? Kad sapņo jāaizver acis! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pat domāju, ka cilvēkiem tiesības vispār būtu jāliek ar automātu, jo tas ļauj labāk sakoncentrēties uz būtisko - situāciju uz ceļa, nevis nodarbībām ilgi dročīt štepselēšanu par 25 eiro stundā.

 

Kad tiesības noliktas, un ja gribās štepselēt, tad lai pērk ko grib, un apgūst pats, kā tas ir āmerikā.

Labots - Smii
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

automātiskās kārbas tiesības dažiem vispār ir vienīgais veids kā tikt pie tiesībām,

Es teikšu ka šādiem clvēkiem tiesības nedrīkst dot!

Kas, tiešām ir tik grūti iemācīties braukt ar manuāli?  

Link to comment
Share on other sites

Man jau pēdējā laikā liekas, ka normālas mašīnas tikai ar automātu nāk.

Pēc gadiem vairs jaunu mašīnu ar manuāli pat dabūt vairs nevarēs - līdzīgi kā ASV, kur ar manuāli māk braukt tikai retais.

Link to comment
Share on other sites

Pa tādu ciparu un bez rūsas??? Jūs ko? Kad sapņo jāaizver acis! 

 

Stereotips. Šie, piemēram ir cinkoti. Un ja nebūs sisti, nebūs rūsējuši. Tas 1.6 MPI, tarp citu, ir ļoti labs un izturīgs motors

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a3/hcjhj.html 

 

 

Es teikšu ka šādiem clvēkiem tiesības nedrīkst dot!

 

Māka štepselēt absolūti nav saistīta ar māku droši braukt. 

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Nu ko tu idiotam padarīsi ! :sorry:

Nevar nepiekrist.

 

 

rallija, drifta utt neviens nebrauc ar automatu, jo tas ir meesls.

Jejbogu dīvainis...

 

Nu klausies, izskatās ka ģimenē būs otrs 9-3 OG ar automātu. Vai arī sievietei atdosi savu, un sev nopirkti 9-5 aero A/T... 9-3 izmērs protams nav kā golpam, bet nav arī nekāds milzenis.

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā un vispār sievietei jāpērk parketnieks vismaz - augstu sēž, labi redz :-D  manējā, kā izbrauca, pateica, ka  vieglo vairs negrib redzēt...un ne man vienam tā ...


https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/polo/bbgpb.html

 

vecie polo nesmuki, bet šist\ads jau tīri ok, tikai cena atkal par lielu..


https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mitsubishi/colt/fehxj.html

 

šitie ar liekas pa akciju kā getzi tika laikam daudzi iztirgoti...bet nu tas salons....un apdare...bet ja cenu var pakaulēt...


https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/honda/cr-v/bmfmm.html

 

 

nezinu kā šiem ar rūsīņu + jāpropanizē :D kurš te bija CRV braucējs ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Smart ForTwo

Piedod, bet nē... To pat par auto grūti nosaukt.

 

 

 

Nu klausies, izskatās ka ģimenē būs otrs 9-3 OG ar automātu. Vai arī sievietei atdosi savu, un sev nopirkti 9-5 aero A/T

Laikam gaišreģis :)

 

Patreiz ir 3 scenāriji:

1) 9-3 + mazauto

2) 9-3 + 9-5 (rīt vienu iespējams uz ArTeh aizdzīšu)

3) 9-3 + 9-3

 

Es, personīgi, esmu par 2 vai 3 versiju, bet jaunkundze to brāķē ārā...

Link to comment
Share on other sites

mazizmēra transports būtu penny board, a te jau līdz sābiem aizgvelzušies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...