Jump to content

A3 printeris ar uzpildāmiem kārtridžiem...


projektēšana
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir nepieciešamība pēc A3 krāsainā printera, ar uzpildāmiem kārtridžiem, uzrakās šitāds variants 

http://www.spsystems.lv/printer/epson/printer-kartridz/epson-workforce-wf7015.html

 

Varbūt ir ko ieteikt- printēti tiks rasējumi ~300-2000 lapas mēnesī ...printēšanas ātrumam nav lielas nozīmes

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nu jāredz kā uztaisīts. No reklāmas bildes ko turvar pateikt?

Esmu redzējis variantu kur klauni pārņurkā trubiņas, jo neizprot mehāniku elementāru.

Tfu, bļen, ieraudziju to domainu, Epson printeri, nodomāju ka tas ir tas no burciņām sūcēj variants.

A šitas parasts printeris, ko tur vel daudz filozofēt?

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

projektēšana

 

 

Es pats neņemtos ar uzpildāmiem kārtridžiem
 

kāpēc ne? nav taču raķešu zinātne :)

Link to comment
Share on other sites

projektēšana

njā, tā cena kaut kā liekas pārāk aizdomīgi zema, visur citur zem 300e nekas līdzīgs nav.....

Link to comment
Share on other sites

projektēšana

 

 

Firmai printeris vai privātai lietošanai
 

caur firmu ies, bet kā alternatīvais printeris, lai var arī mājās izdrukāt

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja jau printeris firmai, tad jau kārtridžus arī firma apmaksās? Nav vērts iespringt.

Šitādas parazītīskas domāšanas dēļ arī šī valsts ir tādā vienā vietā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, lai biedrs projektēšana laistās mājās ar neorģinālajām tintēm. Ietaupīs, no ietaupītā firmas īpašnieks sev kajānu paņems.

Link to comment
Share on other sites

Pildīt kārtridžus un čakarēties ar neorģinālajiem kārtridžiem nav vērts, ne tikai par svešu naudu, bet arī par savu.

Var paņemt printeri un ielikt normālu Continuous Ink Systems vai paņemt jaunu printeri kam pildīšana ir ir paredzēta by default. Tagad tādi ir Epsonam. Tiesa gan, nezinu vai ir A3. Zinu tik cik garām ejot esmu apskatījis bukletiņus.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

projektēšana

 

 

Var paņemt printeri un ielikt normālu Continuous Ink Systems

tā arī laikam būs jādara...

Bet, tiem, kas saka-ja uz firmu, pofig cena, tā nu gluži nav, jāpiekrīt McB. 

Link to comment
Share on other sites

Labi, labi. Atvainojos. Jādomā par savas darbavietas līdzekļu optimālu lietošanu, protams, protams.

Tik, vai printeriem lietojot visādas kreisās tintes, kreisās nepārtrauktās uzpildes sistēmas, netiek pakļauts riskam pats printeris. Pilns internets ar bēdu stāstiem.

Link to comment
Share on other sites

Mana personīgā pieredze:

* Visādu kantoru kaŗtridžu uzpilde - nekas labs.

* Alternatīvie kārtridži(ar tintēm) - nekaslabs. Aizkaltusās, ķep ciet sprausla utt.

* Paša pildīti kaŗtridži - rokas varavīksnes krāsās, bet drukā godam un pa lēto. Savam Canonam leju iekšā visu kas pagadās(piemeŗam citiem brendiem domātas alternatīvās tintes no burciņām) un nekādu problēmu. Foto netika drukāti, tākā par toņkārtām neiespringu.

* Nepārtrauktās uzpildes sistēmas - pašam nekad nav bijusi, bet ir klienti kam ir. Nu tie kas nav meklējuši lētāko, bet labāko risinājumu nesūdzās. Problēma reizēm ir ar cilvēkiem kam vajag tās pudelītis nolikt zem printera vai ar viņām paspēlēties. Bet piekrītu, ka ir dzirdēti aŗi bēdu stāsti.

 

Normāli printerim notikt var tikai 2 lietas:

* Aizķept/aizkalst sprausla.

* Pielīt ar tinti.

Nepareiza tinte nebojās elektroniku vai papīra ievilcēju.

Link to comment
Share on other sites

 Drukas galvas aizkalšana lietojot neorģinālās tintes drīzāk iespējama nekā lietojot orģinālās. Drukas galva parasti dārga. Ka neiznāk tā, ka viss ietaupījums no neorģinālo tinšu lietošanas nodzēšas ar jaunas drukas galvas pirkšanu.

 Es savā laikā izpriecājos ar kārtridžu pildīšanu, neorģinālajiem kārtridžiem..., gana daudz. Nonācu pie secinājuma, nav vērts. Tā ir mana pieredze, nesaku, ka mana pārliecība ir pareizā.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Ir tāds jau pāris gadu lietošanā papildināts ar tintes sistēmu - "ar burciņām", kā jau te viens izteicās.

Izdruku cena smieklīga, jo tinte pa lēto, bet problēma viena, ja iznāk pāris dienu drukāšanas pārtraukums, tad mēdz aizdir$ties galva.

Uz fotopapīra bildes teicamas, nu cik nu es no tā saprotu.

Link to comment
Share on other sites

Šis ir ar 6 tintēm fotodrukai, cik noprotu autoram vairāk rasējumiem nepieciešams, tam piemērotāks būs iepriekš ieliktais L1300.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

projektēšana

 

 

Šis ir ar 6 tintēm fotodrukai, cik noprotu autoram vairāk rasējumiem nepieciešams, tam piemērotāks būs iepriekš ieliktais L1300.

Tieši tā, neko īpašu jau nevajag, tāpat 99% būs  melns, sarkans un zils

Tad, ja pareizi sapratu, to "burciņu sistēmu" var piekombinēt gandrīz jebkuram printerim? 

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, tikai tiem printeriem, kam ir atsevišķa drukas galva. Nezinu, vai visiem var. Vienkārši jāskatās konkrētam printerim - ir piedāvājumā CISS vai nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad, ja pareizi sapratu, to "burciņu sistēmu" var piekombinēt gandrīz jebkuram printerim?

 

Kāpēc tāda vēlme pēc tā kolhoza šķūninga, ja reiz ir normāla ražotāja rūpnīcā taisīta sistēma? Ir nācies redzēt dažus tādus uzlabotos printerus, neatminos ka kaut jel vienam būtu uzlikts normāli un bez problēmām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Ar laiku printeru ražotāji piedāvās "burciņu sistēmas" ar vien vairāk. Šoruden pirmie Brother tāda veida printeri parādījās, tiesa, A4 tikai. Iegadījās trāpīties man veikalā, kur tikko pārstāvis pie tirgotājiem ieradies bijis, pārdevējs atstāstīja man viņa tekstus, sapratu, izmaksas orģinālajām tintēm saldas. Tas gan, šīs sistēmas printeri ir dārgāki paši par sevi. Jāsaka, ir savas neērtības ar tādiem. Tā laistīšanās ar tintēm, iedomājos, kādā saspiestā birojā.

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga laistīties ar tintēm/likt aftermarket CISS, ja neoriģinālo kārtridžu cenas piemēram Epsonam ir vienkārši smieklīgas? :/

 

 

 

Ar laiku printeru ražotāji piedāvās "burciņu sistēmas" ar vien vairāk
 

 

Dikti šaubos. Printeru ražotājiem galu galā kārtridži ir galvenais peļņas avots...Ieviešot "Burciņu sistēmas" - printeri sāks maksāt tik, cik tiem patiešām vajadzētu maksāt...Tad jau drīzāk varētu tikt nolaista lejā kārtridžu cena...Vismaz paliks kautkāda kontrole pār gala lietotāju.

Labots - LPC
Link to comment
Share on other sites

Kyocera TASKAlfa 2550ci, tiesa gan pavecs modelis, tomēr darbojas nevainojami... Kasetes var uzpildīt, ir pietiekoši lēta uzpilde, ir OK arī skanēšana un kopēšana uz šārēm. Ja jau "projektēšana", tad gan jau pieiet lietai nopietni, tātad pirmreizējā investīcija nebūs problēma  :)

 

P.S. Izrādās, ka Epsons vēl ir dzīvs, kaut arī nespēj neko normālu un konkurēt spējīgu piedāvāt...

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

nespēj neko normālu un konkurēt spējīgu piedāvāt...

 

Kādā ziņā nespēj? Ofisu kombaini tipa taskalfa nekad nav bijuši epsona interešu zonā, savukārt lielformāta tintes drukai īsti konkurentu nav, izņemot atsevišķus Canon modeļus.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Vai es pareizi sapratu, ka printeris tiks staipīts uz mājām?

 

 

caur firmu ies, bet kā alternatīvais printeris, lai var arī mājās izdrukāt

Ja tā, tad tās CIS sistēmas ņems nelabu galu, staipot apkārt.

Kas attiecas uz Epson, tad šie ir vienīgie, kas pašlaik kaut ko jēdzīgu tintes printeru jomā taisa - pārējie vai nu jau atmetuši, vai nu ākstās ar kaut ko nenormālu.

Link to comment
Share on other sites

projektēšana

 

 

Vai es pareizi sapratu, ka printeris tiks staipīts uz mājām

ne gluži, netiks staipīts, vienkārši tiks izmantots mājās, katrā ziņā, paldies visiem, skaidrs, ka nav jēgas ņemt ķīmīķu-pašdarbnieku variantus

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Cik atceros, viens mans klients paņēma 2 Epsonus un  piestellēja CISS iekārtas no drukaletak un nesūdzās. Pirms tam viņam bija Canoni un apmira kā mušas. Ja vajag A3, tad īpaši izvēles nav. Man darbā stāv HP Color Laserjet 5550 un viss ir ideāli, bet izejmateriālus nākas pirkt no Poļiem, jo mūsu torgašiem ir svarīgi tikai viens - lai vairāk % var uzlikt virsū un vairāk pārdot. 

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijuši 2 A3 Epsoni ar CISS sistēmām. Ar abiem tika drukāti krāsaini rasējumi.

Pirmais B1100 drukāja samērā labi, bija gan jādrukā uz maksimālo kvalitāti, kas bija samērā lēni. Ja drukāja standarta kvalitātē tad izdrukās bija redzama līniju nobīde. Mīnuss - bija problēmas ar lapu padevi.

Otrais WF-7110 drukāja ne pārāk labi, pat drukājot uz labāko kvalitāti. Ja drukāja standarta kvalitātē tad izdrukās bija redzama līniju nobīde.

No personīgās pieredzes sapratu, ka nekad vairs negribu printerus ar uzstādītu CISS sistēmu. Ja sanāca nedrukāt kaut vai nedēļu, printera galva aizkalta(abiem printeriem). Ar oriģinālajām tintēm nekas tāds man nav noticis ne ar vienu printeri, pat nedrukājot mēnesi.

Tas čakars un nervu bendēšana neatmaksājas, normāli pelnošā uzņēmumā jau nu noteikti. Lieki piebilst, ka parasti visas problēmas notika tieši tad, kad bija vislielākā vajadzība pēc šiem printeriem.

Vēl joprojām esmu laba A3 printera meklējumos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, ja nav regulāri jādrukā, tad ir jāskatās lietota lāzernieka virzienā. Jā - dārgi, bet ja vajag tad vajag... 

Nu un protams, neizslēdzu, ka tāpat būs raudāšana, jo lētais pulverbērējs būs sajaucis pulveri un nebūs atradis nedz OPC nedz žiletes kasetēm... 

Jebkurai no šīm tehnoloģijām ir savi plusi un mīnusi.

Ja man vajadzētu drukāt rasējumus, es paņemtu HP Designjet 500 un drukātu to A3 lapu guleniski un ātrums būtu ideāls - arī tintes tam zvēram ir labas pieejamas un galvas ir dabonamas, kad pabeidzās. Tikai liels tas lūznis gan ir.

Link to comment
Share on other sites

A3 rasējumu drukāšanai paņēmu HP Officejet 7110 (~170-180EUR), lai katru reizi nebūtu A1 ploteris jādarbina un rullis jāvelk ārā. Laba kvalitāte, lapu izmaksas skaitās zemas, BET 5mm no A3 gala malas dabūt diezagn sarežģīti vai nereāli (7mm var dabūt). Pagooglējot var atrast, ka jāliek vecāka modeļa - 7000 draiveri. Otrs variants, A3 drukāt augšpēdus, 20mm malu laist beigās. Ar A4 nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pildīt kārtridžus un čakarēties ar neorģinālajiem kārtridžiem nav vērts, ne tikai par svešu naudu, bet arī par savu.

Kapēc? Ja ir normāls līgums ar pildīšanas kantori, kapēc gan ne? Nu sačakarēs printeri, uzliks vietā jaunu. Ja ir daudz jādrukā, tad atmaksājas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...