Jump to content

Smago auto maršrutu kartes


zerowcg
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

smagajiem nerādīs braukt ja iestatīs iestatījumos svaru,garumus,augstumus...vai arī nesapratu tavu domu...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Gan tomtom, gan igo ir speciālas kartes - norādot auto parametrus, netiks rēķināts maršruts pa ceļiem, uz kuriem šāds auto nedrīkst atrasties. Nu un līdz minimumam samazināta iespēja, ka fūru mēģinās iedzīt zem tilta.

Igo kartes vari lejuplādēt pats. Arī tomtom truck softs un kartes strādā arī uz parastā tomtom.

Jāsēž un jālasa.

Link to comment
Share on other sites

Truck uz visiem parastajiem TomTom neies. Varētu iet uz GO X20, X30, X50, 7000 un 9000.

Labots - mazais
Link to comment
Share on other sites

Uz TomTom start 60 tas vispar ir iespejams ?

 

edited: Iesakat kads navigaciju prieks smagajiem kura patiesam ir laba.

Labots - zerowcg
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

visas ar igo softu ir primitivas vienkāršas un diezgan ok navigacijas. Varu pateikt ka igo softs piemeram uz galigakas noname(nezinamas) kiniesu firmas uz jaudigākas navigacijas(pec speciem) ies sudigak kā piemeram igo softs uz kāda mazjaudigaka prestigio aparata

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nevajag mazjaudīgu - pašlaik normālas Android planšetes maksā ļoti lēti - nopērkam, saliekam un lietojam. Galvenais, kas jāskatās - lai ir pietiekama iebūvētā atmiņa, jo kartes ne katram Android būvējumam un sd kartes varēs glabāt. No Preztigio gan es izvairītos - kvalitāte viduvēja, Android bagains un supports = 0.

 

 

Truck uz visiem parastajiem TomTom neies.

"Oficiāli" neies... un vispār jau nav nemaz tas tomtom vajadzīgs...  

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu Androids tur nav vajadzīgs ne tik ar savu iGO. Es runāju par profesionāļiem. Nē, nu ja tālāk par Baltijas valstīm nebraukā, tad kaut kā jau lietot var.

Link to comment
Share on other sites

No Preztigio gan es izvairītos - kvalitāte viduvēja, Android bagains un supports = 0.

Tikai nevajag lauku stāstus, navigatori ir labi, maksā ebay cenā, tikai kvalitāte ir kārtu augstāka! Navigātori un ebook var droši ņemt, lētājā klasē ļoti laba kvalitāte, par planšetēm  gan nezinu! Remontu nodrošina ServiceNet.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Es jau neko:

Bija Android viedtālrunis, kam GPS bija gandrīz nekāds (MTK čipsets) un wifi regulāri krita nost.

Aizsūtīju uz Servicenet - šie pateica ka problēma nav īpaši novērota un ka sajuninājuši firmwari (nez kāpēc jūzeriem nav lemts neko jaunināt). Sapriecājos, sakopēju atpakaļ datus un... protams, ka wifi regulāri krīt nost. Nu un nav tā ka man būtu tikai 1 telefons - pie wifi visu laiku "karājas" ap 6-7 iekārtām. Pat ķīmi\koju ar citu rūteri (Mikrotik, TP-Link, Par pie Ruckus mēģināju). Saportam netā uzrakstīju jautājumu un pēc mēneša vēlvienu (ja nemaldos, kādu gadu vai pusotru atpakaļ) - vēl šodien nav atbildes... 

Sievas auto ieliku Preztigio DVR - labāk to naudu būtu nodzēris - kvalitāte bildei nožēlojama un šad tad ieraksts vienkārši nenotiek, bet kādiem īpašiem iemesliem.

Man ar to pietiek, lai apgalvotu, ka manuprāt Preztigio ir šņaga.

 

 

Nu Androids tur nav vajadzīgs ne tik ar savu iGO. Es runāju par profesionāļiem.

Kā to būtu saprast? Android ir sliktāks par WinCE? Kaut kā savādāk GPS strādā?

 

Bračka brauc ar fūru pa Vāciju, Benelux un Franciju un lieto planšeti ar 4.2 Android un Igo - teica ka viss ir super. Planšete vienkārša - Quadcore, 1Gb RAM, 16Gb NAND, 8" ekrāns IGo Primo ar kravenieku kartēm. 

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

iGo uz adrīša ir "labāks" jaunāks, viņi viņu atjauno, un wince laikam ir tikai rūpnīcu modi, versija divi gadi veca, domāju ka viņi pārtrauc viņu modernizēt, bet strādā labi. Maucu mājās no Štutgartes, intereses pēc aiz Varšavas ieslēdzu telefonā iGo, abi identiski gāja.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Man ar to pietiek, lai apgalvotu, ka manuprāt Preztigio ir šņaga.


A ko teiksi par to ka man planšete prestigio iet jau 2,5 gadus? Un navigācijai ar viss ok ? Varbūt neiedomājies ka teiksim dvr par 15e var dabūt izcilu bildi, bet vajag pirkt 40-80e 
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

 

 

iGo uz adrīša ir "labāks" jaunāks, viņi viņu atjauno, un wince laikam ir tikai rūpnīcu modi, versija divi gadi veca, domāju ka viņi pārtrauc viņu modernizēt, bet strādā labi. Maucu mājās no Štutgartes, intereses pēc aiz Varšavas ieslēdzu telefonā iGo, abi identiski gāja.
Tu ar smago tur brauci?(smagajiem ir savas kartes) :shok: Kādreiz jau visi brauca ar papīra kartēm, un nekas, nekāda vaina, pie kā katrs pierod. Un jā, navigācijas maršrutus plāno dažādi, ja tik tu nebrauc Rīga-Berlīne-Rīga pa vienīgo ceļu. Starpība starp iGO un tomtom maršrutos ir, kaut vai braucot pa Rīgu jau.
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

smagajiem nav savu karšu, ir tikai savi izmēri pēc kuriem attiecīgi arī ved parezi, bet lielakajās pilsētās tāpat pašam jādomā kur braukt jo teurētiski visur 40+ tonnu sastāvs nedrīkst rādīties bet ja krava janogādā zem svara ierobežojuma

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nē, ar vieglo! 90 braukāju ar papīra kartēm, atceros kā murgu, Polijā vienam krustam paskrēju garām, kamēr sajēdzu 80 km biju noskrējis pa kreisi! DE uz baņa nogriezienu nepaņēmu, pēc kartes 30 km vilku līdz nākamajam, tagad ar navigatoru, pēc 3 km parādīja kā tik uz vajadzīgā bāņa. Ar Tomtomu braukāju 05-09 gados, tad pa turieni it kā bija ok, bet LV kartes tad nebija normālas, līdz ar to kaut kāda iekšējā nepatika, ar IGo kaut kā tuvāk sirdij, un arī patīk kā Rīgu rēķina, bruģa ielas ravē ārā, ja ir izlēgts režīms par lauku ceļiem.!


DE biju paņēmis īres Opel ar navigatoru, vot tas ir murgs, tu nogriezies šis pēc 50 saka, netur, tāda bremze, izvilku iGo un braucu kā baltais cilvēks, tas mēsls visu laiku bremzēja, ja pērkat Opel, pērkat bez navigatora!

Link to comment
Share on other sites

Nu nez jema. Pats tu varbūt bremzē. Mans Opelis (ar NAVI 600) ar jaunākajām kartēm iet kā smērēts. Visa Eiropa ir izbraukāta.

Link to comment
Share on other sites

Jema - atslēgas vārds Īres auto. Kā domā, šie seko līdzi karšu updeitiem? Pabraukā ar iGo, kurā ir vairākus gadus vecas kartes, būs tas pats.

 

Personīgi es iGo vairs nelietoju kopš notinos no Windows Mobile. Tagad ir Windows Phone un Nokijas Here kartes, personīgi man patīk daudz vairāk kā iGo.

Link to comment
Share on other sites

Ires auto ārzemēs reti kad ir vecāki par gadu! Un es vēl neesmu sastapis auto, kuram rūpnīcas navigācija būtu lv lietojama!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tam autiņam bija 6K nobraukums, nezinu kas tur bija bet tā sistēma nebija lietojama.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...