Jump to content

Atsaka garantijas remontu iphone. Ka rikoties


Cepejs007
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Iphone 5s saluza sensors pie kameras.

Nesu uz garantijas remontu. Garantiju atteica.

Atzinums ir veikts nesankcioniets remonts, tapec garantija tiek atteikta.

Es personigi sanemu pie lmt dilera, vienigais lietotajs biju.

Kada marutka man sanaca nesankcionets remonts????

 

Ka man tagad savas pateretaja tiesibas aizstavet, garantija diemzel sodien jau beidzas, bet rokas atzinums ir.

Link to comment
Share on other sites

Cepejs007

Pateretaju aizsardzibas centram zvanit?

 

Ja runajam starp mums, ir vispar reali pieradit tadu lietu man ??

Saluza, ka liekot pie auss, ekrans netiek blokets, taustini aktivi.

Zeme kritis nav, ieterps brunas.

Link to comment
Share on other sites

Cepejs007

Augstak tas butu kur???

Sobrid ar lmt centru runaju, saka iesniegums jaraksta. Lmt vietejie atsakas no iesnieguma :D

Nu nekad patik birokratija un principa pec esu gatavs iet lidz beigam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka liekot pie auss, ekrans netiek blokets, taustini aktivi.

dēļ šitā tu gribi iet līdz beigām? :D

Link to comment
Share on other sites

Cepejs007

Jaa. Jo remonts izmaksa 850 euro, ka vini nosauca.

Saluza 10 dienas pirms garantijas beigam. Nodevu remontam. Sodien atsutija atoakal, ka garantija atteikts, sodien garantijas termins jau beidzies. Uz rokam ir papiri ar nodisanas datumu un parbaudes datumu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Augstak tas butu kur???

ne jau auGstāk bet gan auKstāk, tātad laikam kaut kur Aļaskā vai Čukču pussalā :D 


 

 

Jāsūdzas aukstāk
 

 

 

remonts izmaksa 850 euro

jauns aifons lētāk maksās :D 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pirms paardoshanas kaads ir jaucis valjaa! Shaubu nav!

Link to comment
Share on other sites

Perfomance

Nebiju klāt sveci neturēju , bet atbilde varētu slēpties šeit>

 

Saremontet es pats ari varu. Bet sobrid ta ir principa lieta. Pedeja gadijuma zvanisu beztabu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cepejs007

Jailbreiks ari nav taisits. Piekritejs originalo uzstatijumu. Pagaidam lmt centrs teica, lai sakumam uzrakstu iesniegumu ar pretenziju, un nosutubvietejam dilerim un viniem uz email skaneto versiju. 2 nedelu laika izskatis.

Remonta citabatzinuma rakstits, ka ir ticis ekrans mainits, ka ta detala ir svesa :D

 

Sobrid apsaubu jau jauna telefona garantiju, vai tur kads nav urkejies jau.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Piekritejs originalo uzstatijumu.

Tagad arī zinām Tavu dzimto valodu :D 

Link to comment
Share on other sites

iesaku uzrakstit rižā blogā lai kopīgi varat izcīnī apple fanboju taisnību

Kā nekā rižais tak ir liels dīlera fans

Link to comment
Share on other sites

Klasisks LV servisu stāsts. Ražotājs, šajā gadījumā "ābols" savai precei nodrošina 12 mēn. ofic. garantiju, savukārt pārējos 13-24 mēn. nodrošina pārdevējs un tad jau sākas visādi brīnumi, jo garantijas izmaksas jau sedz pats sellers.....

Link to comment
Share on other sites

Cepejs007

Busu labins. Iesniegums tad skatisos. Otrais scenarijs beztabu vai aizliegtais panemiens vai hvz kas. Ja ari tas nepalidzes tad prasisu, kira tiesa un ka uzsakt tiesasanas priceduru pret lmt.

Un uz mobila ekrana nepierasti jauna rakstit, burti juk.

Link to comment
Share on other sites

Bija man (klientei) līdzīgs stāsts par HP. Tie bija tie labie laiki, kad DV6000 cepās nost BGA čipi. Defaultā HP pavilioniem deva 12 mēn. garantiju. Pavilions izbeidzās 22.mēnesī un tika nests uz Sericenet.lv, kur pēc defektācijas, serviss remontu atteica, jo dators esot bijis mitrumā cietis :D ... Kad pats izjaucu, nesastapu "zaļo" vai tml. Protams, slēdzot iekšā LED post norādīja uz MB defektu....

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Vai tik autoram nav tā tipiskā sakritība - kad kāds man raksta kaut ko no ābolprodukta, viss teksts tiek sajāts - viņi paši to sauc par autocorrect... 

Latvijā preču garantijas ir skarba lieta, lai gan manam vecajam Galaxy S3 savulaik pēc pusgada lietošanas un izbeigušās usb ligzdas (tikai lādē) bez liekām ierunām samainīja plati.

No otras puses, civilizētajās valstīs CAT viedtālruņiem, plīsušu ekrānu sedz garantija, bet pie mums - 300Eur no klienta kabatas. Tā nu dzīvojam...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur ir vispar neatkarigo servisu saraksts un cik tas maksat varetu ??

Ekspertīze nav lēts prieks, apaviem vien ap ~100eur. Kur un kā vari painteresēties pie PTAC

Link to comment
Share on other sites

 

 

tiesji lmt servisa centrs to dara
Lizard, Tu gadījumā kaut ko nejauc? Cik pašlaik ir bijusi pieredze, LMT visus bojātos iPhonus (gan garantijas gan maksas remonta, kā piem. displeja nomaiņa) vienkāršu sūta uz UK esošo ābolcentru, un no turienes saņem jaunas replacement iekārtas. Man paziņu lokā daudziem ir āboli, un tie cilvēki baidās dot uz kreisajiem remontiem, kā rezultātā visi ir nesuši uz LMT, un visos gadījumos ir vienkārši jauns telefons iedots vietā - neatkarīgi no tā, vai bijis sīks defekts, vai izšķaidīts digitaizers.
Link to comment
Share on other sites

Iesaku turpmāk nepirkt tādu $ūdu par tādu piķi...

Būs mazāk problēmu.

Kas nu būtu runājis, sūda gabal...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Jejbogu Jūs Apple fanus nesaprotu... Jūs nopērkat $ūdu par pusštuku, kura pēc neilga laika neiet, tad vēl čakarējaties ar it kā garantiju...

Man gandrīz 4 gab. sanāk par to naudu, nu kaut vai tādi!

Vai vismaz 2 gab. 4. galaxijas!

 

p.s.

Tuubijs baigi lecīgs palicis, laikam tāpēc ka rozā biksiņas kājās...

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja ari tas nepalidzes tad prasisu, kira tiesa un ka uzsakt tiesasanas priceduru pret lmt
  :D  :D  :D

LMT ir stallis pilns ar advokātiem, un ja tu kaut ko mēģināsi tad tevi vienkārši izsmērēs pa zemi, un tu vēl desmit gadus strādājot un no katras algas pārskaitot 50% tiesvedības izdevumu segšanai nespēsi viņiem samaksāt. Turklāt tu noteikti neesi ar tādu smadzeņu potenciālu, lai spētu kaut vai adekvātu apsūdzības pamatu sagatavot. Tava vienīgā cerība ka viņi iežēlosies un paņem salabot bez maksas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lizard, Tu gadījumā kaut ko nejauc? Cik pašlaik ir bijusi pieredze, LMT visus bojātos iPhonus (gan garantijas gan maksas remonta, kā piem. displeja nomaiņa) vienkāršu sūta uz UK esošo ābolcentru, un no turienes saņem jaunas replacement iekārtas. Man paziņu lokā daudziem ir āboli, un tie cilvēki baidās dot uz kreisajiem remontiem, kā rezultātā visi ir nesuši uz LMT, un visos gadījumos ir vienkārši jauns telefons iedots vietā - neatkarīgi no tā, vai bijis sīks defekts, vai izšķaidīts digitaizers

 

Tā gan nav... Man savulaik 4s atteica tā noslēgšanas poga augšā - taisīja tepat LMT un sačakarēja skaļruni... tālāk mainīja visu lentu un tad bija palitota tā lejas apaļā poga ielikta... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

izšķaidīts digitaizers.

 

vienkārši jauns telefons iedots vietā
 

Bez maksas?


 

 

LMT ir stallis pilns ar advokātiem,
 

To stalli var mierīgi nolikt četrrāpus.Protams šis tas ir jāzin.Spriežot pēc īpašnieka zināšanām, kuras visticamāk aprobežojas ar beztabu uc dzelteno tv raidījumu pārzināšanu, visticamāk tā ir neiespējamā misija.


Tikai ir viens svarīgs moments: 100% nav tava vaina. Ja sists un mērcēts, kas ir 95% gadījumos, tad nav vērts pat sākt.

Link to comment
Share on other sites

Perfomance

Nav bijis tā, ka ome sasita ekrānu un kamēr autors skolā bija pa kluso ekrānu tirģelī salaboja? Visādi var gadīties... :shok:

Link to comment
Share on other sites

 

 

īpašnieka zināšanām, kuras visticamāk aprobežojas ar beztabu uc dzelteno tv raidījumu pārzināšanu
 

 

Faktiski ar to jau pietiek, cik redzēts bez tabu, tad gandrīz visi lielie uzņēmumi paliek visai pretīmnākoši. Pat iespējams, ka pēc sižeta salabos par saviem līdzekļiem... Protams uz miljonu kompensāciju par morālo necerēt  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tā gan nav... Man savulaik 4s atteica tā noslēgšanas poga augšā - taisīja tepat LMT un sačakarēja skaļruni... tālāk mainīja visu lentu un tad bija palitota tā lejas apaļā poga ielikta... 

 

Kolēģim salūza klusuma slēdzis sānā uz 6 plus, viņam jaunu iedeva.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...