Jump to content

Mini CS Lan party @ MAKE RIGA HACKERSPACE, 14.11.15


MAKERIGA
 Share

Recommended Posts

Kas tie par dinozauriem, kuri 1.6 spele?. Domaju ka to vel tikai Krievi kaut kur Krasnojarska uz P4 kastem griez. :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas tie par dinozauriem, kuri 1.6 spele?

 

Tam gan jāpiekrīt :rus_roulette: 

 

Spēle patīk, varētu tīri pēc nostalģījas uzraut, bet tagad jau GO spēlē nevis 1.6. 

Link to comment
Share on other sites

Esam nostaļģiski dinozauri.

 

Laipni lūgti ieteikt ko citu.

Ja ir pietiekams skaits spēlēt gribētāju un spēle gluži nav jāpiratē ar indīgām zālītēm- mēs tikai par.

Link to comment
Share on other sites

Esam nostaļģiski dinozauri.

lai arī pats šo drazu, paldies Dievam, vairs nespēlēju, bet gana daudz redzu indivīdus, kas taisni intresējās uzšaut tieši 1.6 kontru nevis tūr GO un visu pārējo šņagu, līdz ar ko, atrodi pareizo auditoreju un tici man, spēlētājgribētāju būs vairāk nekā pašam saprašanas.

 

@@Roberts3, Descent ;)

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

labāk jau dayz standalone uzmaukt, tur nav tupa šaudīšanās

Link to comment
Share on other sites

Ja jau CS:GO ir tupa saudisanas, tad viss ir skaidrs Dota2, LoL, starcraft un viss parejais ir reali cool. Atdzisos cs go, ir vieniga spele ko speleju un jel kad spelesu. Loti, loti sen saku ar 1.6 lai tagad parietu atpakal uz 1.6 nekad. Daudzos gameru forumos ir sis nebeidzamais strids kas labaks 1.6, source vai GO. Negribeu neko pieradit vai strideties ar kadu vienkārši cs:go ir vieniga spele kur es gustu kadu "fun". P.S protams tikai competitive.

Link to comment
Share on other sites

 

 

starpcitu kadas prasibas sc ir ?

Aptuveni šādas, jo Blizzards nav precizējis kopš pirmās SC II daļas:

 

MINIMUM REQUIREMENTS:

Operating System: Windows® XP / Windows Vista® (latest Service Pack)

Processor: Intel® Core™ 2 Duo or AMD Athlon™ 64 X2 5600+

Video: NVIDIA® GeForce® 7600 GT, ATI Radeon™ HD 2600 XT, or Intel® HD Graphics 3000

Memory: 2 GB RAM

Storage: 10 GB available hard drive space
Internet: Broadband internet connection
Media: None for the recommended digital installation
Input: Keyboard and mouse required. Other input devices are not supported.
Resolution: 1024 x 768 minimum display resolution

 

RECOMMENDED SPECIFICATIONS:

Operating System: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)

Processor: Intel® Core™ i5 or AMD™ FX Series Processor or better
Video: NVIDIA® GeForce® GTX 650 or AMD Radeon™ HD 7790 or better
Memory: 4 GB RAM
Storage: 10 GB available hard drive space
Internet: Broadband internet connection
Media: None for the recommended digital installation
Input: Keyboard and mouse required. Other input devices are not supported.
Resolution: 1024 x 768 minimum display resolution

Link to comment
Share on other sites

nez kapec man liekas ka tie go speletaji visi ir pokemoni jo ka barbijas fano par fancy virtualiem skiniem

gluzi ka iphone lietotāji kas ir norijusi iedomātu vērtību un reklamē apkārt

 

es vairāk esmu rts piekritejs tapec age of empires , sc , cossacks ir manas milakas speles

Link to comment
Share on other sites

 

 

gluzi ka iphone lietotāji kas ir norijusi iedomātu vērtību un reklamē apkārt
šo tu noteikti varētu pamatot, mister Čak!
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

fancy virtualiem skiniem

Ir spēle, World of Warcraft saucas, kur fancy virtuāli skini demonstrē Tavu krutuma pakāpi.

Tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

speles ir jaspele priekam nevis lai pelnitu naudu :D

ja vien tu neesi kiniesu gold farmeris un nestrada wow gold firmas laba

 

iphoni ir tehniski vaji vecākas to versijas nevelk jaunakos updeitus respektivi smagi slaucam pateretaju kultura kur must have ir pirkt jaunu ierici reizi trijos gados

 

iek speles wow tavu kranu pagarinaj nevis tava pet esamiba bet tas ka tu esi vinu fermojis tris dienas ar drop chance 0,005 proci

tas ka tu nopirki vinu no kiniesiem tas nav celis tavus rankus citu acis

varbut kaut kados wannebe serveros ta ir bijis bet nu aszune cik man zinams ne

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

iek speles wow tavu kranu pagarinaj nevis tava pet esamiba bet tas ka tu esi vinu fermojis tris dienas

Kārtējo reizi nodemonstrēji savu nezināšanu.

Krutākais "krāna pagarinātājs" - epic lvl pve un pvp gears un legendary artefakti WoWā ir dabonami tikai ar darbu - heroic lvl raidos vai pvp arēnās. 

Nekāds virtuālās naudas daudzums nespēj šādas klases gearu sagādāt, jo par naudu tie nav nopērkami un no chara uz charu nav pārnesami. Tikai skilli un laiks. Taču pliks laiks to nu nekādi nedos. Jo vienatnē current lvl heroic raid bosu nenogāzīsi ne ar kādu golda daudzumu un bez labi skillotiem raid biedriem ne tik.

 

Uz Azsunes es esmu raidojis savulaik LV ģildē daudz un dikti :)

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

iphoni ir tehniski vaji vecākas to versijas nevelk jaunakos updeitus respektivi smagi slaucam pateretaju kultura kur must have ir pirkt jaunu ierici reizi trijos gados

 

no sērijas, neko nezinu tikai tukši izliekos par pārgudro 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

iphoni ir tehniski vaji vecākas to versijas nevelk jaunakos updeitus respektivi smagi slaucam pateretaju kultura kur must have ir pirkt jaunu ierici reizi trijos gados
reālus faktus studijā nevis tavus daiļdiršanas murgus.

respektīvi, man ir āboltelefons, maniem draugiem ir tādas trubas, man kolēģiem ir tādas trubas, etc., mums viss iet kā nākas, tātad, mēs esam kkādi laimīgie apdalītie, kam viss iet un visai pārējai pasaulei neiet?

jej bogu, kārtējais slimu cilvēku.s., kas vien dirš diršanas pēc.

d_l, help?

Link to comment
Share on other sites

ja tev iphone ir uz juridiskas personas uzsaukti un halava tad tas ir jau stasts par globalu idiotisma limeni

mana uztvere maksat par zimolu nav pareizi ir jamaksa par komponentem pec to vertibas

tapec mac datoros ieksa ir tie pasi procesori un tie pasi ram kas parastajos pc atskiras tikai noformejums

tad neskriet pakal brendam un velme neparmaksat ir tik traka ?

varbut globalas kompanijas varetu saviem darbiniekiem ka bonusu nepirkt apple phounu bet ziedot labdaribai tos resursus

Link to comment
Share on other sites

ko tad pirkt? samsungu par tādu pašu cenu? vai datora vietā kādu vēl dārgāku dellu, lenovo?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Iphoniem nav ne vainas, bet jebkuram skaidrs ka viņa vērtība ir čainas mēsla cenā, jo komponentes ir tādas kādas jau sen kā sen neliek iekšā smagsvari price/performance, btw te nav runa par aboliem

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nu te beigās sad1rsts ne pa tēmu!

Jūs ko, CS uz aifoņiem tasāties rubīt?

Labots - Zuxters
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@@Roberts3, es joprojām gaidu tavu paskaidrojumu, kāpēc Tavuprāt āboli sūkā stāstiu, bet andrīši (samsungi galaksiji!!!!!) rullē visiem pakaļas.

@@Bomaars/C12, tu aizmirsi tādu svarigu lietu kā softs (OS), kas pa lielam ir diena pret nakti attiecībā pret jūsu andrīšiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tuubijs, ar andriti es varu spēlēties kā gribu un pielāgot, iOS pārak garlaicīga, tāpēc neuzskatu to par priekšrocību  :)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

jailbreak un kaut android uz ābola instalē. pieturā saklausijušies stulbības un fantazē ko var un nevar izdarīt. uz android bez root arī pilnīgi neko nevar izdarīt, tikpat ierobežots.

 

un nemaz nesākšu runāt par debīlo take it or leave permission politiku

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kārtējo reizi nodemonstrēji savu nezināšanu. Krutākais "krāna pagarinātājs" - epic lvl pve un pvp gears un legendary artefakti WoWā ir dabonami tikai ar darbu - heroic lvl raidos vai pvp arēnās. Nekāds virtuālās naudas daudzums nespēj šādas klases gearu sagādāt, jo par naudu tie nav nopērkami un no chara uz charu nav pārnesami. Tikai skilli un laiks. Taču pliks laiks to nu nekādi nedos. Jo vienatnē current lvl heroic raid bosu nenogāzīsi ne ar kādu golda daudzumu un bez labi skillotiem raid biedriem ne tik. Uz Azsunes es esmu raidojis savulaik LV ģildē daudz un dikti

 

Tu parprati es saku ka par istu naudu pirktas mantas aszune neskaitas kruti.

Teuretiski ja tev ir labs kaposts var noligt kiniesus kas ar tavu kontu fermo itemus heroic un dabu tev pilnu setu no ta ko vajag.

Pienemu ka ir ari tadi pakalpojumi.

Ir dzirdets ka gold seller piedava ari boost uz max lv :D

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

jailbreak un kaut android uz ābola instalē


Nu jā tik aizvesturiskās komponentes tak nepavilks. 
Link to comment
Share on other sites

tā vairāk os vaina, ka vajag 4gb ram un 8 kodolus, lai kaut kas  uz priekšu kustētos bez lagiem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Teuretiski ja tev ir labs kaposts var noligt kiniesus kas ar tavu kontu fermo itemus heroic un dabu tev pilnu setu no ta ko vajag. Pienemu ka ir ari tadi pakalpojumi.

Lūdzu nepieņem vairāk neko. Tu turpini demonstrēt pilnīgu nezināšanu par spēles mehāniku, darbības principiem un ko tur var izdarīt un ko nē.

Spēles mehānika neparedz augsta līmeņa itemu, īpaši no raidiem, nodošanu citiem spēlētājiem, par sava konta citiem chariem to nevar izdarīt.

Principā nevar. Ja nu tikai uz privātajiem serveriem bet par tiem nav vērts pat runāt. Tur vispār viss ir sagriezts šķībi greizi, ieskaitot stabilitāti.

 

Savukārt, ja iedosi sava konta paroli kitajozam, lai viņš tavā vietā aiziet uz raidiem - vari no sava konta līdz ar to atvadīties.

Arī no vietas ģildē. Lai gan - augsta līmeņa raid ģildes tādus idiotus netur. 

 

Heroic lvl raidos iet tikai attiecīga līmeņa spēlētāji, un neko no turienes "iznest" nevar. Pie tam - nositot bosu no tā izkrīt 2 priekšmeti, ja 10-man raids.

Kuri divi - nosaka viņa Augstība Blizzard Randoms. Un nekas cits. Pat ja ļoti spēcīgas raid ģildes spēlētāji paņem tavu personāžu līdz boostošanai, pat viņi nevar garantēt ka izkritīs tas, ko tev vajag.

 

Chara lvl celšana, powerlevelings ir bijis visos laikos, tur nekādus kitajozus nevajag, paņem maza lvl charu līdz uz augstāka lvl pasākumiem un aiziet. Tiesa Blizzards ir ieviesis tur ierobežojumus - ja līmeņu starpība ir pārāk liela, mazajam netiek nekas. Un arī leveļotājām, ja tas nav max lvl, netiek nekas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...