Jump to content

Jūsu domas par nikon spoguļkameru.


txtvasabi
 Share

Recommended Posts

Normāls aprāts. Ar to objektīvu bildes būs ok, bet ar labāku optiku būs jau labāka bilde.

Detalizācia laba, ISO arī ir normāls pie tādas cenas.

 

Alternatīvas ir vienmēr, bet es kā Nikon lietotājs tikai varu teikt, ka kamera ir laba.

Link to comment
Share on other sites

Par to naudu D3200 ir diezgan labs aparāts.Pašam tāds ir un esmu vairāk kā apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Daudziem šāds ir un dzirdētas tikai labas atsauksmes. Video arī sanāk tīri OK un bildes patīkamas.

Link to comment
Share on other sites

Kautkur nesen interneta anālēs lasīju, ja šito vēl var dabūt (laikam jaunu bija domāts), tad jāņem tik ciet. Jo tas ir iepriekšējais attiecīgās klases Nikon modelis un tātad par labu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Varbūt labāk paņemt lietotu D5100, kam ir D7000 sensors un augstāka plauktiņa.

 

Kā reize man ir mazlietots, ar gatavu komplektu bildēšanai, soma, atmiņas karte, IR pults, ekrāna filtrs utt. Par starpību vēl sanāks kāds fiksētais objektīvs pilnai laimei.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Izklausās smieklīgi, bet šis var būt tas gadījums, kad "Vilks ir paēdis un aita ir dzīva".

 

Ja par labu naudu var dabūt labāku piedāvājumu un no uzticama boot biedra :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir jēga D90 mainīt pret to D5100?
 

 

Domāju, ka nē. D5200 jau varētu būt labāks deal, bet 5100- tas ptas AF, sliktākts skatu meklētājs, lielāks shutter lag. Tie daži pikseļi un pāris grami ISO nav to vērts.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nu D90 ir pusprofesionālais, lai arī vecs, tomēr labs, man ir bijis D80, abiem pluss, ka ir motors AF.

 

D5100 ir labs sākuma aparāts, ar ko visu saprast, daudz fīču, ekrāns atlokāms utt. Viss tas, lai saprastu ko vēlies no fotoaparāta.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka daudzi ņirgs, bet es pirms 2 gadiem paņēmu to D90 jaunu, t.i. - 5 gadus vecu modeli nopirku jaunu par bargu naudu :)

Lielos vilcienos mani apmierina, tomēr gribētos labāku ISO un dažus pikseļus klāt... OK, būs japameklē kaut kas no augstāka plauktiņa...

Link to comment
Share on other sites

 

 

5 gadus vecu modeli nopirku jaunu par bargu naudu :)

Kāds uzmeta vai pats uz grābekļa uzkāpi? Nesaprotu to salikumu - pirkt morāli vecu aparātu par bargu naudu...

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā, bet canon tirgus lv ir krietni lielāks! Ir lētāk nopirkt objektīvus, zibeņus. Arī pārdot ja nu vajag, būs vienkāšāk! Es ņemtu canonu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Es arī domāju, ka tas Nikon D3200 ar komplektā esošo objektīvu ir labs pirkums, jo īpašnieks iegūs jaunu, smaržojošu, neapgramstītu preci bez slēptiem defektiem un vētrainas iepriekšējās dzīves ar divu gadu oficiālu garantiju! Ja tev tā ir dzīvē pirmā spoguļkamera, tad kolosāls sākums nopietnai aizrautībi ar fotogrāfiju. Objektīvam vēlams paņemt kādu UV filtru, lai neaizspeķotu pašu objekīvu. Statīvs un atsevišķa zibspuldze ātri vien būs vajadzīga pie fotografēšanas ne visai labos gaismas apstākļos.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
smaržojošu, neapgramstītu preci bez slēptiem defektiem un vētrainas iepriekšējās dzīves ar divu gadu oficiālu garantiju!

 

 

Mīļo cilvēk, ja pasaule dara Tev pāri, regulāri piekrāpj, tad nav brīnums, ka tik liela trauma pret lietotu preci :D Boot ir tādi daži biedri, kuri baidās no lietotām precēm jebkurā kategorijā  :TBS:

 

Mana kamera nesmird, kādi vēl var būt slēpti defekti mazlietotai kamerai, kuru pats esmu apšubinājis un lietojis ar domu, ka būs ilgam laikam un cik vētraina var būt kameras dzīve, ja to lieto ģimenes vajadzībām, tā nav kluba vai komerciālu mērķu kamera ?

 

Radās iespēja tik pie Canon 70d un šis tagad ir lieks. Viss stāsts, ja ss Tevi regulāri apkrāpj džeki no Krāslavas, tad sāpīgi, protams. Boot tirgu nejaukt iekšā, te lielākoties tirgojas biedri ar reputāciju!

 

Vienmēr jau var pirkt jaunu, siktākas klases, vai tomēr labāk nopietnāku lietotu, īsti neko daudz nezaudējot kā tikai vienreizēju "nevainību"/unboxingu :D

 

Visi, kas gribēs uzrakstīja vai uzrakstīs PM.

 

Savu domu izteicu, paldies. 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds uzmeta vai pats uz grābekļa uzkāpi?

Pilnīgi skaidrā prātā un pie pilnas apziņas, bez iespaidošanas, u.t.t. - iegādājos (nejaukt ar grābekli - neesmu vīlies). :) 

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Ja jau tiek nodrošināta kaut kāda garantija un līdzi nāk fotosoma, atmiņas karte un kāds filtriņš objektīvam un kāds papildus aksesuārs, ko nemēdz dot līdzi jaunai kamerai komplektācijā, tad jau tas lietotais aparāts ir tīri labs ieguvums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mīļo cilvēk, ja pasaule dara Tev pāri, regulāri piekrāpj, tad nav brīnums, ka tik liela trauma pret lietotu preci


Tad jau tāds kā es,kurš nesaprot no fotokamerām neko daudz un nav neviena pazīstama fotogrāfa kurš zin kā pārbaudīt kameru,arī ir pieskaitāms tavam raksturojumam.

Es jutos drošāk nopērkot jaunu D3200 ar Kit lens un samaksājot tos 320 eur, nevis riskējot pirkt lietotu mantu,nezinot kā pārbaudīt šo kameru.Katrs dara pa savam,un galīgi nenožēloju savu pirkumu. ;)
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

SSā, protams, ir riskantāk pirkt, bet ne jau no biedriem pērkot ir jātrīc paniskās bailēs!

 

Nikons pārdots, pircējs smuki pārbaudīja aparātu, pats ieteicu ko, lai paskatās vēl, zin kā, satraukumā bieži vien aizmirstas kaut ko paskatīties ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...