Jump to content

Fruzz
 Share

Recommended Posts

http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/perosnalie_datori_monitori_ups/led_monitori/samsung_lt24e390ew

 

labas krāsas, lieli skata leņķi, liela spilgtuma rezerve, normāls reakcijas laiks

ja gribi labu bildi der arī kaut kādi dell ar ips matricu, bet tiem ir sajūtami lielāks reakcijas laiks, kas mazliet sāk traucēt ja spēlē cs vai ko tml

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

Long John

Jau otro gadu lietoju šādu AH-IPS 27"
 

    http://www.philips.lv/c-p/274E5QSB_00/lcd-monitors-ar-smartimage-lite/overview

 

Pirku RD Electronic (ar piegādi Ogrē) pa nieka 193 Eur.  

 

Visādu forumu gudrinieki gan iepriekš mani bija sabaidījuši, ka 1920x 1080 izšķirtspējas tādam izmēram pa maz, bet biju patīkami pārsteigts par visnotaļ  labo un gana aso "bildi" (pirms tam bija 23" IPS Dell). 

Mani pilnīgi apmierina- fotoapstrādei pietiek, pašam spēlēm nevajag, bet mazdēls dzenā NFS un viss izskatās OK.

 

Konstruktīvi varēja but labāks- ne pārāk stabila "peka", nav USB haba, bet patīk diezgan elegants paskats ar smalku rāmi un vispār pa to cenu bija (un ir joprojām) labs.

Šo modeli I-veikalu piedāvājumā vairs neredzu - līdzīgi ir, bet jau dārgāki.

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.salidzini.lv/search.php?q=lg+27mp77hm

 

LG 27MP77HM

Once you go thin bezel, you never go back. Pirms pusgada sapirkām darbā vairumam darbinieku šos - drusku ārpus autora budžeta, bet ir to vērts - caurspīdīgā stikla peka un sīkais rāmis (it sevišķi iespaidīgi, kad ir dual monitor konfigurācija) izskatās moderni un simpātiski. Ir visi vajadzīgie inputi, krāsas un reakcijas laiks ir ok ikdienas lietošanai.


 

 

Kāds lieto skārienekrāna monitoru? Līdz 200€ var nopirkt šādu AOC i2472Pwhut
NEVAJAG! Šo biju paņēmis pavisam nesen priekš viena projekta - vajadzēja lētu 'vadības paneli' priekš iekārtas interfeisa. Skata leņķis sūdīgs (vertikālais it sevišķi), touch performance ik pa laikam nesaprotamu iemeslu dēļ pieklibo dragojot kaut ko, tas resnais rāmis dzīvē izskatās vienkārši absurdi smieklīgi. Atdevām atpakaļ un beigās paņēmām All In One Acer Aspire Z3 - ļoti sakarīgs agregāts par savu cenu.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

tas lg ir mēsls, visiem ir backlight bleeding vairāk vai mazāk
 

nu tas ir gan skaļi teikts = sūds... Normāls monitors! Pie kam Dell (aizmirsu modeļus) izmanto LG matricas savos monitoros...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tas lg ir mēsls, visiem ir backlight bleeding vairāk vai mazāk

Mož ka tomēr paklusēsi, kad nezini, par ko runā? Man ir gan Philips gan Dell monitori apkārt, ar ko salīdzināt, un savā cenā (pašlaik 230€) priekš 27 collām Backlight Bleed ir minimāls šitam panelim.

 

post-98258-0-03460000-1447261512.jpg

 

post-98258-0-20183700-1447261514.jpg

post-98258-0-03460000-1447261512_thumb.jpg

post-98258-0-20183700-1447261514_thumb.jpg

Labots - J.Reinis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pateikt ka LG ir mēsls ir tas pats kas pateikt ka puse no visiem monitoriem kas pārdodas veikalu plauktos ir mēsli jo viņi izmanto tieši LG matricas! Tām 27 collām gan labāks būs 2560x1440 monitors.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Paldies, par ieteikumu. Labs monitors par 200EUR .  

Tam monitoram pikseļu izmērs ir lielāks nekā manam 9 gadus vecajam Samsung SyncMaster 940n monitoram kuram pikseļa izmērs ir 0.294 mm bet šim ir veseli 0.311 mm kas ir visai daudz.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

kas ir visai daudz.
Pilnībā normāli, ja sēdi ārsta ieteiktajā attālumā, un nav ērgļa cienīga redze. Lai gan, protams, 2k monitors uz 27 collām ir krutāks, paskaties uz autora budžetu - FHD ir lielākais, kas viņam spīd tādās naudās. 
Link to comment
Share on other sites

Pilnībā normāli, ja sēdi ārsta ieteiktajā attālumā, un nav ērgļa cienīga redze. Lai gan, protams, 2k monitors uz 27 collām ir krutāks, paskaties uz autora budžetu - FHD ir lielākais, kas viņam spīd tādās naudās. 

Maksimums priekš 1080p ir 24 collas kas arī ietilpst tajā budžetā.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Gan jau lietotu 27" var arī ar lielāku izšķirtspēju par full hd dabūt pa 200€. Pašam ir 27" full hd, kas man priekš darba ar web ir par mazu(tieši izšķirtspēja). Nevēlos sev bojāt redzi, tad arī jāsēž 2.5m attālumā, kas man nav ērti.... Cilvēkiem, kam jau brilles vajadzīgas full HD būs tieši laikā, jo mazākus burtus vienkārši nesalasīs. Katram savs. Bet nu viss pārējais uz full HD ir vienkārši izcili.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevēlos sev bojāt redzi, tad arī jāsēž 2.5m attālumā, kas man nav ērti.
Like - wut? No moniora jāsēž izstieptas rokas (50-60cm) attālumā, par kādiem vēl metriem tu tur fantazē? Tāpat arī cilvēka acs leņķiskā izšķirtspēja tādā attālumā teju ir spējīga saskatīt individuālu punkta izmēru, tā ka nevajag stāstīt muļķības. Tas, ka visi pieraduši iebāzt seju telefonā/planšetē/laptopā vai sēž salīkuši sprīdi no monitora ir cits jautājums - tādos gadījumos arī ar 300ppi rezolūciju dažam labam nepietiek.
Link to comment
Share on other sites

nevertell

http://www.amazon.de/Dell-U2515H-25-Inch-Monitor-2560/dp/B00P6O3YYO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1449422321&sr=8-1&keywords=dell+u2515h

Iepirku šitādu, tikai uz atlaidi. Ļoti ērts, bildes ļoti labas, nāk jau nokalibrēts no rūpnīcas. 

 

 

Lai ko arī Reinis neteiktu, es ļoti novērtēju augstāku izšķirtspēju - uzreiz var izdarīt daudz vairāk uz tā viena ekrāna. 

Labots - nevertell
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

 

 

No moniora jāsēž izstieptas rokas (50-60cm) attālumā, par kādiem vēl metriem tu tur fantazē? Tāpat arī cilvēka acs leņķiskā izšķirtspēja tādā attālumā teju ir spējīga saskatīt individuālu punkta izmēru, tā ka nevajag stāstīt muļķības
Jā, tā vajadzētu būt ideālā variantā, bet ne full hd uz 27''. Man, kā jau rakstīju, neder. Labāk pats neraksti muļķības. Katram ir sava redze, ar kuru tev laikam ir problēmas. Man nav.
Link to comment
Share on other sites

Iepirku šitādu

Pa cik tad paņēmi ? Nesen arī vienu tādu paņēmu cena ir ļoti laba priekš tā izmēra un izšķirtspējas.

No moniora jāsēž izstieptas rokas (50-60cm) attālumā,

No tāda attāluma viss ir lieliski redzams un atšķirība ir liela vai pikseļa izmērs ir 0.294 vai tie paši 0.216 mm.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Paņēmu pa 270 un 20 ērikus par šipošanu atdevu. Stulbi, domāju, ka izmaksāja lētāk. Bet apmierināts esmu bez gala tāpat.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paņēmu pa 270 un 20 ērikus par šipošanu atdevu. Stulbi, domāju, ka izmaksāja lētāk. Bet apmierināts esmu bez gala tāpat.
Ļoti labs cipars tik nez kā tur ar tām garantijām es paņēmu tepat par 329 eirikiem.
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...