Jump to content

Portativai gribu citu videokarte


RoginskisLV
 Share

Recommended Posts

1. Iemācies rakstīt latviski.

2. Aizmirsti par savu ideju, GPU ir uzlodēts uz plates.

3. Nopērc gaming laptopu, Žaks jau iedeva linku.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Tu lasīt arī nemāki, tāpat kā rakstīt? 

 

GPU ir uzlodēts uz plates.
Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jā, bet vai to atbalsta visi laptopi? 

tas jau pat zirgam skaidrs, ka iekšā 20cm+ videokarti laptopā neiebāzīsi.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

 

atsevišķu videokarti pie šī laptopa nebūs iespējams pieslēgt.

kā nebūs? izrauj wifi moduli un caur mini pci-e pieslēdz kaut titan x  

Link to comment
Share on other sites

tur jau tā lieta, ka nav normālu laptopu. man ir macbook pro ar thunderbolt portiem, 1100 EUR un varu pieslēgt GTX980 ti (300 eur akitio thunderbolt to pcie adapters, 100 eur baroklis 700eur pati gpu) un galā man ir ļori viegls un plāns 13" laptops ar desktopa grafikas karti bez nekādiem bandwidth bottleneckiem, kas pavelk jebkuru spēli pa ~2000-2500 EUR. analogs performance/price/size vienkārši neeksistē. ir kaut kādi MSI 15/17" gayming laptopi ar desktopa 980, tikai tie maksā 2500-3000 EUR, nav ne portatīvi, ne mazi, ne viegli ne plāni.

 

nevienu vairs neinteresēs cik labas intel videokartes ir budžeta sektorā, paņems kaut kādu dokveidīgu plug and play GPU pa 300-500 eur un lietos normālu videokarti nevis jaunāko intel.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

galā man ir ļori viegls un plāns 13" laptops ar desktopa grafikas

Ļoti viegls un kompakts :D Aizņem nieka divas somas un, lai ieslēgtu ir nepieciešami 3 pagarinātāji!

Labots - Kaspars12
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

ļori viegls un plāns 13" laptops ar desktopa grafikas karti

Padalīsies lūdzu ar kādu bildi? Lai visi varētu pabrīnīties, cik plāns tev tas komplekts ir.

 

Lai vai kā, domāju, ka autors vēlējās ko citu :) Uz to arī tika atbildēts.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

13" laptops ar desktopa grafikas karti bez nekādiem bandwidth bottleneckiem, kas pavelk jebkuru spēli pa ~2000-2500 EUR

 

CPU būs bottlenecks, jo pat par 1,5-2k e cenu, būs nīkulīgs 2 divkodolnieks   :D

 

Ak jā, OS vēl Win dabūsi likt ;)

 

Un tas "smagais" alienWare būs kompaktāks un jaudīgāks un arī lētāks beigās.. 

 

Palasot tavus komentus var noprast ka Apple tā ir diagnoze līdzīgi ka BMW ;)

Labots - GaryII
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nē idiots esi tu, jo nespāj uzrādīt nevienu argumentu tikai apsaukāties.

nu labi. tavs variants ar e gpu ir sūds, jo tiek zaudēta portatīvā jēga, lai kaut ko uzspēlētu kamēr neesi pie rozetes, vilksi ratos līdzi dīzeļģeneratoru, nesīsi atsevišķā maisā videokarti ar visiem pribambasiem? labs plāns.

 

 

 

plāns 13" laptops ar desktopa grafikas karti bez nekādiem bandwidth bottleneckiem, kas pavelk jebkuru spēli pa ~2000-2500 EUR

 

nē, tā padarīšana ne vella nav portatīva un tas ir jāuzskata par desktop pc. Jāatzist, ka par ļoti pārcenotu desktop pc ar sliktu dzesēšanu un vāju procesoru. Par tādu naudu var salikt īstu datoru, kas būs daudz jaudīgāks par to tavu miskasti, un pat pāri paliks nauda monitoram, pelei un pārējām drazām

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ļoti viegls un kompakts Aizņem nieka divas somas un, lai ieslēgtu ir nepieciešami 3 pagarinātāji!

 

bet tu saproti, ka tas strādā ka dockstacija un pieslēdz kad vajag, nevis vazā līdz. nepieciešamas 2 rozetes- baroklim un laptopa powerbrick.

 

 

 

CPU būs bottlenecks, jo pat par 1,5-2k e cenu, būs nīkulīgs 2 divkodolnieks  

nebūs, vismaz ne spēlītēm

 

 

 

Ak jā, OS vēl Win dabūsi likt

jo? gan linux, gan os x ir pieejami nvidia draiveri

 

 

 

Un tas "smagais" alienWare būs kompaktāks un jaudīgāks un arī lētāks beigās.. 

arī alienvare jau tirgo 13" laptopa risinājumus ar egpu, pat jaunais MS surface pro reāli ir external gpu, kas iebūvēts klaviatūrā. nu nevajag tev 24/7 staipīt līdz to jaudīgo GPU :facepalm:

šis tavs arguments ir pilnīgi tirsā: http://www.engadget.com/2014/10/27/alienware-graphics-amplifier/

 

 

 

Palasot tavus komentus var noprast ka Apple tā ir diagnoze līdzīgi ka BMW

palasot tavējos var skaidri redzēt ka esi iesprūdis padomijā, neviena fakta tikai subjektīvi viedokļi visi balstīti, uz "es to nesaprotu, man to nevajag, vecais ir labāks, nākotne sūkā visi kas domā savādāk ir idioti"

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

tas strādā ka dockstacija un pieslēdz kad vajag, nevis vazā līdz.

tad nevajag muldēt, ka tas ir kompakts un viegls pasākums!

 

Tā arī varēji teikt, ka ikdienai Tev ir laptop un mājās gaida "PC", tad viss ir ok!

Link to comment
Share on other sites

nu labi. tavs variants ar e gpu ir sūds, jo tiek zaudēta portatīvā jēga, lai kaut ko uzspēlētu kamēr neesi pie rozetes, vilksi ratos līdzi dīzeļģeneratoru, nesīsi atsevišķā maisā videokarti ar visiem pribambasiem? labs plāns.

 

tieši pretēji, ja tev vajag gan portatīvo, gan labu gpu, tev vairs nav jāpērk 2 ierīces un jātur mājās stacionārais. tev ir portatīvais on the go, un mājās pieslēdz GPU

 

 

 

Par tādu naudu var salikt īstu datoru, kas būs daudz jaudīgāks par to tavu miskasti, un pat pāri paliks nauda monitoram, pelei un pārējām drazām

 

arguments invalīds, ja tev vajag portatīvo, tad tas tāpat tas jāpērk un rezultātā ir 2 ierīces, kas maksā naudu, tā vietā lai nopirktu portatīvo un egpu, tu nopērc portatīvo un PC, kas ir krietni dārgāks par egpu + vēl visa perifērija un vieta kur to glabāt. jā piekrītu, ka PC ir daudz jaudīgāks procesors, labāka dzesēšana, bet vidējai masai tas 100 gadus nav vajadzīgs.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

nebūs, vismaz ne spēlītēm

 

Nu un ko tu uz viņa darīsi?, nopietnai video montāžai tas lapsis tāpat neder, GPU uzpgriedoji CPU -tapat paliek low ends un RAM apjoms arī nemainās  ? 

 

 

skaidri redzēt ka esi iesprūdis padomijā

 

Es labāk dzīvoju "padomijā" lai kas tas būtu pa tavam :D, nekā esmu vienas firmas fanāts...kura slauc naudu ar nereāliem uzcenojumiem...  

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu un ko tu uz viņa darīsi?, nopietnai video montāžai tas lapsis tāpat neder, GPU uzpgriedoji CPU -tapat paliek low ends un RAM apjoms arī nemainās  ? 

 

jau 5dienas pusdienlaikā dzer? tu kā profesionāls holivudas video montētājs noteikti zini, ka mūsdienās to sen dara uz mākoņiem vai dedicated rendering servers? un ja vēl nedalec šeit iet runa par consumer electronics nevis professional grade (titan x saslēgti SLI un xeoni darbstacijās ar SSD raidiem)

 

 

 

Es labāk dzīvoju "padomijā" lai kas tas būtu pa tavam , nekā esmu vienas firmas fanāts... 

 

aptrūkās argumenti mēģini kaut ko par firmu fanošanu piebilst? jā esmu intel fans, ideja ielikt sānā nelielu portu, kas ir saderīgs ar pci-e ar ļoti lielu bandwith ir ģeniāli un paver ļoti plašas iespējas. 

Link to comment
Share on other sites

jau 5dienas pusdienlaikā dzer? t

 

Tev pašam argumenti ir beigušies, es prasīju ko tu uz tā brīnuma darīsi ?

 

Protams var paspēlēties cik forši, bet reāla pielietojuma īsi nav...ir tikai daudz iztērētas naudas, kuru varēja ieguldīt labāk..    

 

 

P.S.

Vispār prasās so piegdienas topiku slēgt ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev pašam argumenti ir beigušies, es prasīju ko tu uz tā brīnuma darīsi ?
 

vienkārša mājas lietotāja videoapstrāde, AAA spēles, nekas no prefesionālas darbības, principā standarta tīņa prasības laptopam.

 

 

 

ir tikai daudz iztērētas naudas, kuru varēja ieguldīt labāk.
 

ir ļoti daudz cilvēki kā es, kam labs laptops ar absolūta nepieciešamība, un labāk izvēlas 13" mazu, vieglu plānu ko ērti staipīt līdz visur, un vēl ir nepieciešams labs GPU, kaut vai lai paspēlētu spēlītes/saliktu kopā kādu video, apstrādātu ceļojuma bildes, un 100001 iemesls.

 

ja nav eGPU man jāpērk 2 ierīces šim mērķim. labs laptops + labs stacionārais. egpu vajag tikai adapteri, barokli un gpu, PC vēl vajag papildus monitoru, perifēriju, keisu, CPU , mātesplati, SSD. kurš galā sanāk lētāks? man pašam ir dilemma šobrīd, iepirkt gtx 980 egpu pa 1100 eur, vai likt stacionāro pa 2000 eur, stacionārais būs par kādu % jaudīgāks, bet ne 2x- cpu performance ir daudz labāka, bet arī šobrīd tai nav ne vainas laptopā, toties GPU performance ir praktiski identiska, bet gala cena PC 2x lielāka, pie visa tā upgreidot egpu uz PC varēšu jebkurā laikā ar 300 eur zaudējumu uz adapteri, kuru varu nopārdot.


 

 

  Sagaidīt laiku, kad akriss beidzot beigs murgot par lietām, par kurām nav ne mazākā sajēga, vien mētājas ar internetā sagrābstītām frāzēm, laikam bezcerīgi.

 

nerunāju par pašmāju amatieriem.

https://www.zyncrender.com/

Link to comment
Share on other sites

AAA spēles,

 

Mac un AAA speles īsti neiet kopā 

 http://www.macgamerhq.com/opinion/2015-best-mac-games-planned/

 

stipri ierobežots klāsts...tīnis parastais būs ļoti dusmīgs ;P, tāpēc jau ironizeju ka Win būs jaliek ;)

 

 

 

ir ļoti daudz cilvēki kā es, kam labs laptops ar absolūta nepieciešamība, un labāk izvēlas 13" mazu, vieglu plānu ko ērti staipīt līdz visur

 

 

 Par šo es nešaubos, bet nu lielākā daļa paņems lētu consumer 15' lapsi ;)

 Bet nu cik 13' grib papildus GPU un galvenais to pērk un lieto ?!

 

 Protams ja tu apgrozies stipri specifiskā publikā, tad varbūt tev arī ir radies iespaids ka tas ir daudziem aktuali, bet nu reāli liela daļa lietotāju parasto iztiek ar lētajiem consumeriem... 

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

runa par consumer electronics nevis professional grade

 

Pāri par 2000 EUR consumer līmenis. Jei bogu, kādas vēl muļķības no tevis varēsim lasīt.

 

 

o? gan linux, gan os x ir pieejami nvidia draiveri

Kas neatbalsta šobrīd šādas izvitības. Reku no LTT foruma ar līdzīgu setupu citāts:

OSX requires the modification of a shit ton of files. Its possible, and im still looking into it. It just might take a while.

 

Bet bļāviens - izgrūst 1100 EUR par laptopu (ok, katra paša gaume), tad vēl ap 1000 EUR par to, lai šo laptopu uztaisītu ar pārejām uz gaming, nočakarēties ar failu pielāgošanu (un tikt pie maza klāsta spēļu) vai citas OS uzlikšanu. Tad vēl vajag ārējo monitoru, jo eGPU dod signālu uz to, droši vien arī peli un klavieri, jo citādāk laptopa ekrāns ir priekšā ekrānam uz kura spēle iet.

Vai nav fucking lētāk uztaisīt mITX sistēmu spēlēm un atstāt laptopu tam mērķim, kam tas ir domāts???

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

tur jau tā lieta, ka nav normālu laptopu. man ir macbook pro ar thunderbolt portiem, 1100 EUR un varu pieslēgt GTX980 ti (300 eur akitio thunderbolt to pcie adapters, 100 eur baroklis 700eur pati gpu) un galā man ir ļori viegls un plāns 13" laptops ar desktopa grafikas karti bez nekādiem bandwidth bottleneckiem, kas pavelk jebkuru spēli pa ~2000-2500 EUR. analogs performance/price/size vienkārši neeksistē. ir kaut kādi MSI 15/17" gayming laptopi ar desktopa 980, tikai tie maksā 2500-3000 EUR, nav ne portatīvi, ne mazi, ne viegli ne plāni. nevienu vairs neinteresēs cik labas intel videokartes ir budžeta sektorā, paņems kaut kādu dokveidīgu plug and play GPU pa 300-500 eur un lietos normālu videokarti nevis jaunāko intel.

Es gribu redzēt,kā tas izskatās ieliec bildi ,bet varētu izskatīties

,kā bildē zemāk vai ne?

maxresdefault.jpgmacbookairwthunderboltgpu.jpg

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Un šeit mēs atgriežamies pie teiktā :D

 

Ļoti viegls un kompakts :D Aizņem nieka divas somas un, lai ieslēgtu ir nepieciešami 3 pagarinātāji!

Link to comment
Share on other sites

Pāri par 2000 EUR consumer līmenis. Jei bogu, kādas vēl muļķības no tevis varēsim lasīt.

jā tas ir consumer līmenis.

 

 

 

OSX requires the modification of a shit ton of files. Its possible, and im still looking into it. It just might take a while.

turpini lasīt, šķiet tālāk ir 5 soļu instrukcija 2 minūtēm, kā palaž, šis citāts ir tikai pieņēmums bez nekādām zināšanām

 

 

 

Es gribu redzēt,kā tas izskatās ieliec bildi ,bet varētu izskatīties

nu tur čaļi pa lēto gateri uztaisījuši, to visu var arī glīti ar modulāro kabeļu barokli uztaisīt un ielikt kādā paštaisītā kastē.

 

lūk šādi izskatās alienwares egpu

AGAmp2_678x452.jpg

 

 

asus ROG eGPU

IMG_3643-big.jpg

 

 

Un šeit mēs atgriežamies pie teiktā

īpaši stulbiem atkārtošu vēlreiz, egpu strādā kā dokstacija, tas nav paredzēts staipīt līdz 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Nu šitajā topikā es tiešām nesaprotu cepienu, un par ko visi krīt Akrisam krāgā - eGPU ir šauras nišas produkts, un ir ĻOTI daudz lietotāju (tai skaitā arī viens no maniem kolēģiem), kas izmanto portatīvo kā desktopa replacement, kad vajag performanci renderējot, bet tajā pat laikā grib paņemt to līdzi, kad brauc pie klienta. Tieši šādiem gadījumiem ārējais GPU ir ļoti adekvāts risinājums - tev jau nav jāgeimo sēžot kafejnīcā...

 

īpaši stulbiem atkārtošu vēlreiz, egpu strādā kā dokstacija, tas nav paredzēts staipīt līdz 

+1

Dažiem izskatās ka laikam vajag tikai pad*rsties diršanās pēc šoreiz, pat neiedziļinoties kontekstā.

 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Pāri par 2000 EUR consumer līmenis. Jei bogu, kādas vēl muļķības no tevis varēsim lasīt.

 

vēl paturpinot šo tēmu, ko pērk studenti- tieši tā konsumer laptopus ar integrētajām kartēm, lai var staipīt uz lekcijām un kojās spēlēt spēlītes. cena ap 700-800 eur nevis PC. tā vietā var nopirkt lapsi bez integrētās kartes pa 300-400 ko staipīt uz lekcijām, un egpu pa 300-500 eur- pieņemsim gtx 970, kaut kādu lēto mini pci-e to pci-e adapteri un lētu barokli, sanāk mazliet virs 800 eur, bet gpu performances starpība ir neiedomājami liela. vai tu vari salikt man PC ar gtx 970 tādā budžetā- 400-500 eur, jaunu no veikala ar 2 gadu garantiju?

 

šobrīd tas viss ir pc entuziastu līmenī, bet brīdī, kad tiks licencēts thunderbolt ports veikalu plaukti būs pilni ar konsumer gayming laptopiem zem 1000 eur ar desktopa gtx970 un līdzīgām kartēm.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dažiem izskatās ka laikam vajag tikai pad*rsties diršanās pēc šoreiz, pat neiedziļinoties kontekstā

Drusku citādi - atsevišķi cilvēki kādam riebjas. Nu un attiecīgi viņi sāk oponēt oponēšanas pēc.

Doki ar PCI slotu videokartei bija pat 90to beigās. Dažu ražotāju lapšiem, piem. DELLam. 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis, 06 Nov 2015 - 15:00, teica: Pāri par 2000 EUR consumer līmenis. Jei bogu, kādas vēl muļķības no tevis varēsim lasīt. jā tas ir consumer līmenis.

 

2k un vairāk nav consumer līmenis pat vidējā ES valstī par šādu entuziastiem paredzētu configu..  

Apple pats par sevi nav consumer līmenis, bet gan premium  ;)

Labots - GaryII
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

2k nav consumer līmenis pat vidējā ES valstī par šādu entuziastiem paredzētu configu..  

 

samsung pro 850, gtx 980, skylake i7 visas ir augšgala konsūmeru preces. te neiet runa ne par titāniem ne xeoniem vai terabaitīgiem PCI-e SSD. jā velk vairāk uz entuziastu pusi, bet esmu ielicis ar 800 eur piemēru, kas ir vistīrākā konsūmeru prece, kam vajadzīga kaut kāda GPU jauda un laptops. 2000 eur ir tieši manām vēlmēm un vajadzībām atbilstošais cipars.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai tu vari salikt man PC ar gtx 970 tādā budžetā- 400-500 eur, jaunu no veikala ar 2 gadu garantiju?

 

Tur jau kopējais budzēts būs kādi >800e un tādu PC tev jebkurš veikals saliks ar 970.

Link to comment
Share on other sites

kopējais budžets uz PC un laptopu ir virs 800 EUR, jo obligāta prasība ir- vajag abus. laptops var aiztāt PC kaut kādā limenī, bet ne otrādi.


 

 

Apple pats par sevi nav consumer līmenis, bet gan premium  

nu nez, analogs dell/hp/lenovo maksā tikpat vai dārgāk. izvēloties sev pirms 2 gadi 13" lapsi biju izvēlē starp thinkpadu, xps un probook, macbook pro visus 3 sagrāva jebkurā kategorijā- gan lētāks, gan vieglāks, gan labāks ekrāns, gan jaudīgāks procesors, gan baterija ilgāk tur. uz šodienu iespējams kaut kas ir pamainijies, dell xps13 developer edition izskatās ļoti interesants.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

tur jau tā lieta, ka nav normālu laptopu. man ir macbook pro ar thunderbolt portiem, 1100 EUR un varu pieslēgt GTX980 ti (300 eur akitio thunderbolt to pcie adapters, 100 eur baroklis 700eur pati gpu) un galā man ir ļori viegls un plāns 13" laptops ar desktopa grafikas karti bez nekādiem bandwidth bottleneckiem, kas pavelk jebkuru spēli pa ~2000-2500 EUR

Toties būs ļoti skaists bottlenecks par eur 1100. :D

Ceru, ka tu apjēdz, ka būs par īsu ar tavu mobile proci?! 

Link to comment
Share on other sites

Viņam tak visi nav mājās slēgt kopā GTX980TI un portatīvo ? Tas portatīvā procesors vienkārši apstāstiī*ies.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

par īsu kam un kāds/uz ko bottleneck? LTT forumā čalis spēlē spēlītas ar nenozīmīgi mazākiem fps uz sava macbooka, renderē video bez nekādām problēmām.

 

tas viss ir kompromisi- šai gadījumā 1000 eur lētāks risinājums ar to pašu gpu jaudu bet mazāku cpu jaudu VS 2000 eur stacionārais ar lielāku cpu jaudu.

 

@toļiks, še, palasi literatūru, tik pats neapstāstiies: http://linustechtips.com/main/topic/277270-macbook-pro-with-a-gtx-980-setup-guide-benchmarks-egpu-setup-windows-10/

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...