Jump to content

Nepieciesams jauns PSU


probot
 Share

Recommended Posts

Sveiki! esmu atpakal un jau jauna sadala :D taatad.
dators:
Matesplate-ASRock 970 pro3 R2.0

CPU-AMD FX-8350
RAM-Corsair vengence DD3 1600  8gb

GPU-AMD R9 390

PSU-Trace highlander "800W"
pec visa taa ko jau dzirdeju ieprieks un vispar neesmu dzirdejis kas tas par traceru..tad noprotu ka tur tie 800W nemaz nestav blakus ? un liekas pec PSU vainas...
kops nomainiju Gtx 760 pret r9 390 saak kkas paradities mistisks.. itka pirmaja briidi varbut nekaa nebija.. pectam piem gta v atkal saaak zust kkada jauda un sakaas fps dropi ik pa 30sec-1min
saaka ik pa laikam shaut korkjus araa.. videne laikam apmeram meenesi ir un jau reizes 8-10 ir izsauti korkji manai faazei.. mosh man ir cara laika vadi vai vispar kkas saistits ar manu elektroinstalaciju maja? :D bet nu neko nerubiju tapec novelju uz PSU par cik shii karte ir rijiigaaka... un vakar vispar speleju csgo un juutu kkas smird.. domaju ka kads vadus dedzina,bet logs bija ciet :D saaku oshnjaaties un izradas tas ir PSU.. izsledzu araa speli un smaka lenam izzuda.. velak vel pakapaju bik.. nekaa.. sodien speleju dirtu un atkal saak smirdet.. sodienas + simptomi ir  taadi ka nofreezo speele.. gan gta gan csgo gan dirts. vienkārši uzkaraaas ekrans.. pazud visas skanas..klaviatura vispar nestradaa...aiziet tik pec manualas izslegsanas... taatad.. ja juus uzskatat tapat kaa es,ka esmu nopircis suuda psu un vina dziiviba saak leenam izzust un vins nespej mani apgaadaat ar nepieciesamo.. tad varbut kaads var ieteikt kko labu ? lai uz siis  ieprieks minetas sistemas viss stradatur chotka....nevaig shaut baigi daargi,jo veel 3 menesi jamaksa pa videni :D
nezinu vispar cik W man vaig uz so sistemu ? kko uz aatro uzmetu no pazistamam firmam un apstajos pie shii... varbut ir kas labaks par to pasu cenu vai lidzvertigs par zemaku ? 
http://www.dateks.lv/cenas/psu-barosanas-bloki/118966_corsair_750w_rm750x_80_gold_modular

 

patiesiva izvelejos so nevis 40eur dargaku jo tur bija rakstits gold sertifikats :D pa 90 bija bronza... karoci emsu te jo nezinu ne kas ir gold ne arii bronza ne arii to cik man watus vaig.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    8

  • probot

    29

  • Toļiks

    9

  • J.Reinis

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Link to comment
Share on other sites

Parak plash klaasts. Mja.tiko skatijos filmu un atkal nofreezoja..bet tagad kad sledz ieksa..visi iespejamie ventilatori griezas,bet bilde nekada nav uz ekrana..cik saprotu windowsa arii neiet ieksa jo nebija starta skana.. Kas pa sviestu..kur griezties pec padoma?

Link to comment
Share on other sites

Bļ*d. tev baroklis jau smird (kondiķi visticamāk uzpūtušies), un tu vēl to datoru turpini izmantot? Tev točno nav visi mājās... Mož ka jau atviebās mātene arī no tavām izklaidēm, malacis.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Nuu es nenoliedzu ka vizi nav maajaas..tapec es esmu atnacis te kur visi ir arpilnam majam un varbut kads izglitos idiotu? Nu ka es varu zinat kas tur ir uzputies un kas nav..ja jau strada tad nav nodedzis..nu taa vismaz es domaju.tapec neslogoju vinu vairs..bet nu a kas tagad par vainu varetu buut.kapec vins pec freeza vairs nesledzas ieksa..viss duuc un ruuc kaa vaidzetu buut,bet tas diemzel arii ir viss kas notiek

Link to comment
Share on other sites

Tu taču lasīt vismaz proti, vai ne?

 

kas tagad par vainu varetu buut.kapec vins pec freeza vairs nesledzas ieksa
Mož ka jau atviebās mātene arī no tavām izklaidēm

 

Nekādā gadījumā taču nedrīkstēja turpināt lietot datoru (divas dienas piedevām), kad tas sāk smirdēt pēc deguma, nu kur prāts vispār. Visnotaļ iespējams, ka baroklis nosprāga pavisam, un paķēra mātesplati/CPU līdzi. Mož būs mācība beidzot.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

gan jau ka APFC drosele cepjas, uzlikt ko lielāku tad vēl ies

IMG_18.jpg

 

parasts overpricots poļu mesls,kā Tacens, xilence, utt.

 

gold būs pēc citas topoloģijas, kas bišku maksā.

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Mja..tas gan butu skumji..nu a ko darit ka duraks esmu :( a cik liela iespeja ka maatene un procis ir arii aizgajis taisaule? Unnn cik liela iespeja ir ka tikai viens no viniem ir kaput? Un vai vispar ir iespeja ka baroklim kkas ir noklajies un tapec kkas nekontačit un nesledzas pilnigi ieksa pc un matene ar proci ir vesali?

Link to comment
Share on other sites

a cik liela iespeja ka maatene un procis ir arii aizgajis taisaule? Unnn cik liela iespeja ir ka tikai viens no viniem ir kaput? Un vai vispar ir iespeja ka baroklim kkas ir noklajies un tapec kkas nekontačit un nesledzas pilnigi ieksa pc un matene ar proci ir vesali?

Neesmu speciālists, bet teiktu ka iespēja ir apmēram 27% pret 14¾ % pret 31.3%. Vai arī otrādi.

 

Nopērc/aizņemies jaunu barokli un pārbaudi, joptv. Tev liekas, ka visi ir kaut kādi gaišreģi?

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atkal.jau sakas kkadi sarkasmi. Es nezinu..es jautaju..mazums cilvekiem ir zinibas par siim lietam un ir bijusi kkada saskarsme ar nodegusiem psu un no pieredzes vai veel labak logiskaa viedokla pateikt tur nu ka tur tocna matene un cpu ir pa galam jo tur notiek tas tas un tas.vai nu kko... Es jau neprasu lai man kkadus % nosauc..esmu izmisis un ludzu palidzibu. Psu aiznemties nesanaks laikam,tapec japerk jauns..a kaads? Veeljoprojam nav skaidrs un prasu par to kas veel var buut lai zinatu ko dariit...kam gatavoties

Link to comment
Share on other sites

raiviic visu pareizi pateica, tomēr par to, ka AMD proci nevar nokaut - tam gan atļaušos nepiekrist :)

Link to comment
Share on other sites

O sakas atkal.amd noliksana :D nu viss dators ir tiirs no putekliem un psu pieslegt es protu un ostijunarii vinu.tas bija vienigais kss smirdeja. Ok tad man jaalasuuta jauns psu. Tad tiesam tas 600w"man bus pilnigi lietiekos? Pec kalkulatora man sanaca 579 laikam.. Mosh 700vaig lai ir rezerve? Un varbut pie reizes kaads varetu kaadu jedzigu maateni ieteikt prieks mana procesora? Jo vienreiz te dzirdeju ka ar manu cpu maatene isti neejot kopa..tad pie vienas reizes visu ari panemsu. Lai nav jasuta 2x un jagaida menesis

Link to comment
Share on other sites

650-750w būtu optimālais variants.

 

http://bm.lv/lv/56007-cooler-master-atx-v650s-650w-80-plus-gold-rs650-amaag1-eu

šis ir labs variants priekš savas cenas. modulārs un 80+ gold.

 

skatos @1a vēl šim laba cena:

http://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/korpuss_dzesesana/barosanas_bloki/corsair_atx_24_cs_modular_750w_cp9020078eu

80+ gold, modulārs, 750w.

 

nekas tur labs nav, samelojos. turpat bm.lv pat tāds pats baroklis ir lētāks bez skidkas.

http://bm.lv/lv/48565-corsair-cs750m-750w-modular-80-plus-gold-cp-9020078-eu

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

tas jau skaidrs, ka bez brāķiem neiztikt. cx sērija gan nebūs labākā no corsair sērijas, bet priekš savas cenas ņemams aparāts. ja turpinam runāt par corsair psu, tad cs, rm, hx u.c sērijas no corsair ir pavisam cits līmenis. 

par piemēru: draugam ir tieši tāds corsair cx 600w modulārais barošanas bloks, sēž uz overklokota i5-4670k + gigabyte r9 280x, ssd, 2x hdd, vairāki ventilatori un viss strādā jau cik gadus. 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Ok tad es varetu to 750w panemt. Bet matesplate? Kada butu laba prieks mana procesora? Jeb man jataisa jauna tema pie matesplatem :D

Link to comment
Share on other sites

Nu man kkads bija te posts par cpu un daudzi teica ka taa mastene esot tipa tiko paradojusies prieks 8kodolprociem un iisti tur neesot pilveidotas tehnologijas..kaa arii kkas par kkadam fazem tika runats vainhvz ko. Kas ir blakus cpu..kas sausmigi karsa un lidz ar to karas nost. Tipa manai ir 4 fazes un tas vram parkarst visi kliedza ka vaigot vairak ar labaki dzesi. Tas tik taa ko atceros. Nu bet ja viss ruuc un duuc un griezas un deg..bet bildes nav.. Vaitad tas neliecina ka maatene ir beigusies? Vai arii mana jauna videne nestrads..tapec neker signalj..aa nee wondows skanas ar nebija..hmm.vienkārši negribu 3x suutit neko un gaidiit 2nedelas kamert atnaks pedeja prece... Butu jau forsi ja kads iedotu psu pameginat..bet visi man te geji apkart..nevar iznemt araa

Link to comment
Share on other sites

intervall

Ja nekloko, nav nekāda dzese barošanas ķēdei vajadzīga.


 

 

Butu jau forsi ja kads iedotu psu pameginat..bet visi man te geji apkart..nevar iznemt araa

Atļāvos nocitēt., lai nepazūd :D

Nu ja naudiņas daudz, vari jau ņemt uzreiz arī mb...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nav nekadas naudas..bet nu gribas lai atrak viss iet..vakaros pat filmu nepaluret.teljuka nav :D boorings... Es neko nesapratu no taam maateneem? Uz kuram man jaskatas ? Tur ta cena 40-170

Link to comment
Share on other sites

Nu nav nekadas naudas..bet nu gribas lai atrak viss iet..

Tas kā izpaužas - noliksi uz ausīm datorbodi, vai kā?

Ņefig tev kaut ko mainīt, ja pat īsti nezini ko un kā. Kā tev izpaužas problēmas ar mātesplati? Zilie logi lec, restartējas? Ja ne, ko tu vispār ņemies ar to?

 

Butu jau forsi ja kads iedotu psu pameginat..bet visi man te geji apkart..nevar iznemt araa

:D  :D  :D  Uz parakstu. Pērle.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu a taa vaitad var but psu vaina ka viss griezas un strada bet bilde melna? Ko jus smejaties.tas ir bedigi..kam neuzprasi taa uzreiz kkadas atmazkas..ai man tur jaskruve valja.otrs nemacesot vadus saspraust atpakal. Tresajam krustina skruvjgrieznis nav

Link to comment
Share on other sites

Nu a taa vaitad var but psu vaina ka viss griezas un strada bet bilde melna? Ko jus smejaties.tas ir bedigi..kam neuzprasi taa uzreiz kkadas atmazkas..ai man tur jaskruve valja.otrs nemacesot vadus saspraust atpakal. Tresajam krustina skruvjgrieznis nav

Link to comment
Share on other sites

Nuu lidz 100 es domaju varetu atlauties,bet nu ja pa taadu cenu sanaks kkads suuds ar kuru man kkas nepilnvertigi stradas.tad jadoma kkas cits

Link to comment
Share on other sites

Nu a taa vaitad var but psu vaina ka viss griezas un strada bet bilde melna?

Simts un viena vaina var būt, ka viss griežas un neko nerāda. Un daļa no tām tieši ar PSU spriegumiem un līnijām saistītas.

 

Da ZABEJ UZ TO PLATI, ja vien nav nosprāgusi pēc tam kad PSU atmetās - pilnīgi normāla. Apdeito biosu, pakrāj savas kapeikas cūciņā, un pēc gada apgreidosi visu kompi kopā un miers. Bet vislabāk pats vispār negrābsties, ja neko nesajēdz, un aizved uz servisu.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

Ko jus smejaties.tas ir bedigi..kam neuzprasi taa uzreiz kkadas atmazkas..ai man tur jaskruve valja.otrs nemacesot vadus saspraust atpakal.
 

 

Ar tādām zināšanām nav jēga pašam bakstīties. Meklē saprotošu cilvēku (servisu)- lai meklē pareizo vainu un taisa, kā vajag!

Citādi nosvilināsi ne tikai dārgo kompi, bet arī visu mitekli... :shok:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Labi..riit tad pasutisu psu. Paprovesu padiikt veel lai viens dzeks iznem savu un iedod notesteet lai ir sapratne..paldies pagaidam.

P.s nu nekadas gudras zinasanas jau nevaig lai pieslegtu jaunu psu..un tas ir jadara saa vai taa..takaa paliksu pagaidam pie taa.gan jau nakamnedelj buus un zinas ko vairak

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

Nuu lidz 100 es domaju varetu atlauties,bet nu ja pa taadu cenu sanaks kkads suuds ar kuru man kkas nepilnvertigi stradas.tad jadoma kkas cits

Ja mammu vajadzēs mainīt, derēs jebkura no šīm. 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/komponentes/pamatplates/filter/281-15527,15528,15529:283-15535:312_o/min_price/75/max_price/105

Jāizvēlas pašam, piemēram, kādus pieslēgumus gribi redzēt. Piemēram USB3.0 no priekšas (ja keiss atļauj) ir tikai divām.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Taatad izjaucu pc un psu nemaz nesmird..smirdejs gaisins kas pluuda no maatenes..tur kontakts kuram pienak kkads vads no psu ATX12V1 UN 2 tie 4 vadi v1 pusee ir sadegusi..par ko tas liecina? Man skiet nesaprotami ka tiesi kontakts ir dedzis..

Link to comment
Share on other sites

 

Man skiet nesaprotami ka tiesi kontakts ir dedzis..

grūši bez garumzīmēm, >>> ka vai kā?

kas tas par ATX12V1 kontaktu ar "UN 2 tie 4 vadi v1 pusee ir sadegusi" uz proci vai, tur jābūt 8 pin kontaktam. Nez tie vadi ir AWG18?

tracer_21.jpg

http://pcfoster.pl/artykul/tracer-highlander-800w-silent-activepfc-%E2%80%93-test-zasilacza/906-2.html

CPU - 125W

http://www.cpu-world.com/CPUs/Bulldozer/AMD-FX-Series%20FX-8350.html

power-graph.png

http://www.tomshardware.com/reviews/fx-8350-vishera-review,3328-16.html

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Vads ir iistais. Kas bildee..uz maatenes kur zprauzas ieksa vins ir rakstits atx12v1 ir pirmie 4 vadi rindaa un v2 ir otrie 4 rindA..un viena rinda ir nodegusi.. Nevis viens tas vads kura ir 4 kontakti bet sanak no katra pa 2

Link to comment
Share on other sites

par ko tas liecina?

Proča barošanas vadi deguši. Kas zin, mož tur tālāk ar kas nodedzis. Tad jau MB arī būs jāmeklē.

Bez bildes nevar saprast, kur kas dezis. Kontakti uz MB vai tikai vadi štekerī.

Izņem MB apskaties no apakšas, mož tur celiņi sasviluši ar.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nu bilde nav..vads ir tas kurs ir bildee un nodegusi ir 4vadi rindaa. Tikai viens 8 pin konektors ir maatenee no psu vads piekusa pie kontakta.. Tatad kontakti ir bez plastmasaam..tikai bleķīši palikusi teetim..un mammai ir nu deguma pazimes..arii pasi vadi pie kontakta ir melni..karoci galvenais lai cpu vesels..jo ja nemsu amd maateni un procis neies tad buus dimbaa jo negribu nakamo proci atkal amd

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi taču fotogrāfiju no tās degušās vietas, nu cik tur problēma, mļedz. Nobildē ar mobilo un iepostē šeit.

 

Un tā vai citādi nav izslēgts, ka gan PSU gan mātesplatei gan iespējams arī procim ir vāks.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...