Jump to content

Vu+ Zero neķer e36


RangerBob
 Share

Recommended Posts

Labsrīts cienījamie satelīteksperti un citi līdzīgi radījumi  :pooh_go: .

Ir baigu baigā problēma... Ieķēru Vu+ Zero lai nomainītu savu Openbox S2 HD (gav**boxu kā man iepriekšējais :pooh_honey: slāvs teicās), vis tā kā būtu čotka, bet nu sities pret sienu, durvīm un citiem cietiem priekšmetiem bet nekādīgi nevaru panākt to lai varu skatīties uz Valodjas (kaimiņa kas rāda 36E) kanālus... 

Situācija sekojoša uz kastes (Vu+ Zero ar Enigma 2 un uzšūtu Black Hole) visu es varu dabūt dziesmā (Astra 4e un 19,2 , Hotbird) tikai ne Eutelsat ar minētajiem dārgumiem. Uz Openboxa Eutelsats iet rūkdams  :)  bet kā liek Vu+ ar diseqc gan bez (pa tiešo)  tā pilnīga ķomka un labākajā gadījumā snr nedaudz paraustas... Esmu mēģinājis visu kaut ko regulēt pēc iepriekšējiem ieteikumiem bet nekā.... Varbūt kādam ir pieredze kā šo situāciju atrisināt?

Link to comment
Share on other sites

RangerBob

Tas ir darīts bet tik un tā nekas no vietas nekustas....

Varbūt vēl kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Parādi šeit sat konfigurācijas iestatījumu ekrānšāviņus, un būtu vēlams zināt savu DiseQc LNB slēgumu.

Link to comment
Share on other sites

RangerBob

Heh izrādas ka biju kļūdijies nedaudz iestatījumos :)

Labots - RangerBob
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Nesākšu jaunu tēmu un jautāšu te.Ir tāds makšķernieku kanāls Oxota Ribalka.Kādreiz no sat varēja salasīt 3 dažādus šādus kanālus.Tagad atrod tikai divus.Trešais Oxotnik i Ribolov ir virszemes un laikam interaktīvajā TV.Vai no satelīta var tikt pie šī kanāla?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lipka, Viņš tagad ir Ohotnik i Ribolov HD, trikolora pakā uz 36e 12418L 27500 3/4

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...