Jump to content

Dators nesledzas iekšā


ResSkill
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Problēma tāda,ka nomainīju procesoru.Sledzot iekšā visu laiku restartejas,melns ekrans neko nerāda.

Ieliku atpakaļ veco cpu, un tas pats,tikai pēc apmēram 40min tas iesledzas lidz galam,windows aiziet.

Bet ta notiek katru reizi kad izsledzu datoru.

Ir kada iespēja labot šo problēmu? lai uzreiz sledzas iekšā,nevis restartejas visu laiku un velak aiziet.

Link to comment
Share on other sites

m/b atbalsta CPU?

CMOS nometi?

Ekstrasensi atvaļinājumā...

Labots - Tubus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Termopastu uzliki, kad mainīji proci? Tizlās intel dzesētāja ķepas kārtīgi nostiprināji, nekas nestaigā un neluftē? 

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām stāv atpakaļ vecais cpu, bet tāpat tā visu laiku restartejas.

Zinu ka ir kad nedzese proci, tad vismaz kko parāda.

Bet tagad knapi 10s paiet un atkal restartejas.

Bet kad aiziet, tad Windows iet un neslēdzas ārā.

Link to comment
Share on other sites

Autor, kāpēc nepamēģini drauga mašīnai vārstus paregulēt? Vienmēr no šādiem speciem cieš tieši IT nozare. Nu kāpēc:~?

Vēl jāizsauc Vangas gars un jāpajautā, vai barokļa jauda citam procim vispār ir pietiekama.

Link to comment
Share on other sites

Vēl jāizsauc Vangas gars un jāpajautā, vai barokļa jauda citam procim vispār ir pietiekama

Mans loģiskais gars saka, ja reiz kompis ar veco proci ir strādājis, bet tagad nestrādā, pieminēt BAROKĻA JAUDU ir vienkārši debīli. Autoru apsveicu: daži mācās no citu kļūdām , daži no savām. Atrisināsi problēmu paliksi gudrāks 

Labots - LSTP
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Da reāli, galīgi nekāda atšķirība starp i3 2100 un i5 3470s jaudas prasībās nav, nesaprotu kādēļ esošais psu nevarētu pavilkt i5 3470s

Un problēma varētu būt tajā, ka 4gbx1 ram stick ir ielikts no 4 ram slotiem pašā pēdējā?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gan jau, ka plate Gigabyte....

Kas vainas Gigabyte paltēm??? Man visas, kas bijušas un ir kalpo godam.

 

 

Da reāli, galīgi nekāda atšķirība starp i3 2100 un i5 3470s jaudas prasībās nav, nesaprotu kādēļ esošais psu nevarētu pavilkt i5 3470s

Nu vēl jau ir tāda lieta kā BIOS, kurš neatjaunināts varētu neņemt pretī Ivy bridge procesorus, un ja kāds gudrītis būtu iebāzis tur Ivy, tad varētu mest gļukus.

 

Vēl ir tādi gudrīši, kas netīrām rokām vai vienkārši mēsliem piemētā socket vai apsmērē proci ar termopastu no visām pusēm.

 

Idiotismam nav robežu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

 

 

m/b atbalsta CPU?

Piekritīšu Tubus.

 

Varētu būt biosa vaina - i3 2100 ir 2011. gada janvāris, i5 3470s - 2012. gada jūnijs. Jāskatās, no kuras versijas konkrētā plate atbalsta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

 

 

Kas vainas Gigabyte paltēm??? Man visas, kas bijušas un ir kalpo godam.
Man arī kalpo godam, a kas ir? :rus_roulette:  Vaina ir, un tieši ar H61. Nav jau pirmā reize. Ja saku, ka ir šaize, tā tad ir.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man arī kalpo godam, a kas ir? :rus_roulette: Vaina ir, un tieši ar H61. Nav jau pirmā reize. Ja saku, ka ir šaize, tā tad ir.

Es tagad nesapratu. Man pašam 2 Gigabyte H61 plates ir bijušas - viena vēl ir tagad.

 

Pirmo pirku jaunu pāris gadus atpakaļ un nostrādāja man godam gan ar Sandy, gan Ivy pročiem, jaunā iepirkta tepat no biedra forumā un arī strādā kā nākas. Abās miksēti uz laiku Sandy un Ivy procesori.

 

Kur problēma??

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Kādam te nepaveicies ar plati.. manējā Gigabyte 790x jau no 2008. griežas bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Mana Gigabyte mātesplate arī jau kopš 2008.g darbojas bez problēmām ar visiem upgreidiem tā, ka pat pēc jauna neprasās.. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...