Jump to content

Labs NAS mājai


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Inspektors Caps
Vienīgā atšķirība, ka tie, kas nelieto tevis izvēlēto produktu vai nevērtē pēc taviem kritērijiem ir hlams un [saīsinot tevis teikto] idioti.

Kārtējā safantazētā apmelošana! Esmu teicis, ka QNAP salīdzinoši ar Synology ir hlams, visvairāk dēļ programmatūras, un, ka Tavs custom NAS arī tāds būs priekš parastā lietotāja. Un nē, parastais lietotājs ir tieši tas, kas ir sabiedrības vairākums. Tātad ne IT speciālists, ne biezais, ne galīgs nabags, ne ar prasību pēc 24 diskiem. Pie tam arī tēmas nosaukums ir "Labs NAS mājai" ar prasību pēc diviem diskiem un gatavu/vienkāršu NAS piemēriem.

 

Nu ja tev tik dikti interesē, kādu dzelzi es pats sev varu savākt, iekļaujoties 100Eur, tad lūdzu:

Tātad nevari savākt... Es varbūt tādus par velti varu dabūt, bet ko tas maina parastajam cilvēkam? NEKO! Tēmā un Tev prasa parastam cilvēkam nopērkamu risinājumu! Bet man jau tāpat ir skaidrs - bezgalīga izlikšanās par muļķi ("es sev varu"), bet nekādā gadījumā ne sava mirkļa pārspīlējuma atzīšana. Nespēja atzīt kļūdas vispār ir visstabilākais bezmugurkaula rakstura rādītājs. Tā ir tipiska iezīme "blondām" durām, nevis vīrietim...

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Apmelošana?

Atkārtoju - paša savākts ir liels hlams,

Es varbūt tādus par velti varu dabūt, bet ko tas maina parastajam cilvēkam? NEKO!

Kā neko? Ja pacenšas - var savāk labāku kasti un lētāk. Ja tev nav vēlmes vai tas aizņem pārāk daudz laika - tevi tak nespiež neviens pašam kaut ko vākt kopā un konfigurēt.

 

Nespēja atzīt kļūdas vispār ir visstabilākais bezmugurkaula rakstura rādītājs.

Nevis nespēja, bet kļūdas nav. Tikai vienīgi tu varētu paklausīties ko tev saka, ka ārpus tavām vajadzībām un varēšanām nereti ir arī citādas prasības un iespējas.

 

Tēmā un Tev prasa parastam cilvēkam nopērkamu risinājumu!

Kas prasa? ronalds_? Viņš prasa 2 diskus, nekādas vairāk prasības nebija. Pēcāk panesāks ko par to naudu var dabūt vairāk un ko mazāk. Nopirka to "parastam" lietotājam domāto un? Vilšanās vien bija. Pēc tam sākas ilgošanās pēc ZFS/BTRFS (uzreiz atkrīt parastais, 80% lietotājs, jo 80% noteikti nezin, kas ir ZFS) un to tu uzliksi uz tāda dzelža? Atmiņu uzreiz prasās vairāk un ir vēlme pēc sava dzelža.

 

Tātad, kopsavilkums:

1) grib NAS ar diviem diskiem, nav parastais useris, jo zina, kas ir ZFS

2) nopērk kautkādu "parastam lietotājam" domātu NAS

3) nedaudz aplaužas - dzelži švaki, fīčas - "standarta" Linux, neko jēdzīgāku uz šiem dzelžiem palaist nevar, parādās vēlme konfigurēt savus dzelžus + Linux

4) atnāk Caps, noliek paša lietotāja konfigurētus dzelžus, izdara secinājumus par lietotāja nespēju sakonfigurēt pašam savu risinājumu, izdara secinājumus par "parastu" lietotāja vajadzībām (saīsinot - visi citi idioti)

5) iemetinu, ka ne visiem mājas vajadzības aprobežojas ar "parastu" NAS un nespēju kaut ko pašam sakonfigurēt. Pēc ronalds_ rakstītā forumā, droši pieņemu, ka viņš orientējas IT un ir arī spējīgs pats bez liekas čakarēšanas savākt un sakonfigurēt visu nepieciešamo.

6) Caps turpina daklarēt cik viņš ir zinošs un novērtēt protošs un visu vajadzības pārzinājis un cik viss cits bez "parastā" NAS mājām ir bezjēdzīgs, nevajadzīgs hlams un lietotāji kļūdījušies idioti un uz pareizā ceļa vedami

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Nevis nespēja, bet kļūdas nav. Tikai vienīgi tu varētu paklausīties ko tev saka, ka ārpus tavām vajadzībām un varēšanām nereti ir arī citādas prasības un iespējas.

Ārpus šīs tēmas un foruma ir vispār plaša pasaule, kur ir ne tikai NAS un datu glabāšana, bet visdažādākās lietas. Bet šī tēma nav par visu pasauli, bet par "labu NAS mājai"! Visa pārējā demagoģija ir sekas tam, ka Tu to nespēj saprast. Tieši tāpat kā ar konkrēta jauna NAS cenu parastajam lietotājam.

 

Un kā tad bija patiesībā.. Nopirka to QNAP. Secināja, ka tas nav darbstacija un nav arī media pleijeris. Vēl secināja, ka tas ir dārgs tieši to iemeslu dēļ, ka tas ir mēģināts uztaisīt par kroplu darbstaciju vai pleijeri. Būtu pircis bez tiem štruntiem, būtu daudz lētāks un atbilstu arī mājas lietotāja cenai, faktiski neciešot NAS funkcijām. To, ka "vajag" ZFS, piedomāja pats ronalds_, ne NAS īpašnieks, kuram tie ir bezsakarīgi burti. Pie tam kā arguments bija "ir taču 2016. gads". Un tas viss tādēļ, ka ir šī bara instinkta vadītā populārā ieciklēšanās uz RAID tur, kur tos nevajag un tas ir pat neefektīvi - mājās dažiem TB datu.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...