Jump to content

nokia lumia 640 epasts+konts


marchegs
 Share

Recommended Posts

Labvakar visiem.

Nesen iegādājos telefonu microsoft lumia 640. Ieslēdzot telefonu, prasīja izveidot microsoft kontu ar epastu utt., to es izdarīju, bet tād sākās visīstākā mistika...tāda sajūta, ka manu telefonu kkadi angļi lietojuši 10 gadus..pirmkārt nāk mistiski paziņojumi, īsziņas, kkādi neatbildēti zvani rādās un vēl sazin kas. Saglabājot jaunus kontaktus, pēc 24h tie pazūd no mana telefona un atkal viss pa vecam -  pārādās iepriekšs izdzēstie angļu kontakti. Nevaru saprast, ko es daru ne tā? 

Sliecos uz to, ka vaina tajos kontos...man vēl rādās Microsoft Demo1; Demo2; Demo3 un Microsoft Retail Mode. Uzspiežot uz tiem demo prasa "administration"  paroli, nezinu kur dabūt un ko tas man vispār dotu...

Pie e-pasts+konti esmu mēģinājis izveidot jaunu kontu, bet nekas nedarbojas...pašlaik ir 2 konti "Microsoft konts", kur lietotājvārds ir owen@live-contoso.com ar servi snt-m.outlook.com un "Exchange" konts, kur var ievadīt lietotājvārdu un paroli, tikai nezinu no kurienes tur to vadīt..."Microsoft" kontā neko labot nevaru.

Esmu izmeklējies visādus manuālus un visu, bet neko tādu neatrodu..

Ceru, ka sapratāt puslīdz manu problēmu, varbūt kāds var palīdzēt...

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Varbūt telefonu vispirms vajag atiestatīt uz rūpnīcas iestatījumiem (ja pirki lietotu) un tad vienot klāt savu Microsoft kontu.

Ja telefons bija jauns, tad nezinu kas par vainu.

Link to comment
Share on other sites

tev retail mode firmware, ja jauns nes tik atpakaļ un maini... prtoasm vari pāršūt firmwari, kas principā nav grūti, pats tā darīju,kad pirku no ebay lumia 710 ar demo firmvāri,

Link to comment
Share on other sites

opá, principā sanāk, ka tas ir brāķis kkāds un bite vainīga man samainīt to telefonu? 

tāda nojauta bija, kad čakarējos 3 dienas no vietas un nekā..

kā man viņiem to paskaidrot par firmware? :)

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Hard reset mēģināji? Pie "iestatījumi" > par > atiestatīt tālruni. Vai arī vēl variants - novelc Windows Device Recovery Tool, caur to var pārinstalēt programmatūru. Viņš novilks jaunāko pieejamo tam modelim un pārinstalēs OS (W10M viņš nevilks, par to vari neuztraukties). Tur viss baigi vienkārši, pieliec telefonu un kad tiek atpazīts, vienkārši jānospiež poga "Pārinstalēt programmatūru", tālāk jau viņš visu pats izdarīs

Link to comment
Share on other sites

Tu domā "atiestatīt tālruni" tas ir "atjaunināt demonstrācijas saturu?"  Un to Windows Device Recovery Tool jānovelk uz PC un tad caur Bluetooth vai kā? 

Un vai ir vispār man vērts čakarēties, un ja beigās neizdodas, tad aiznesīšu un pateiks, ka pats sačakarēju...varbūt nav vērts un uzreiz nest?


pie atjaunošanas viņš tādu raksta "please be patient...download demo content" atkal laikam kkādu demo instalē? 

Versija 8.1 Update 2

Labots - marchegs
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka nes atpakaļ uz salonu. Priekš kam tev čakarēties. Nopirki jaunu telefonu, jau diena riņķī būs, bet nevar normāli lietot, jo fig viņ zina, kas ar to izdarīts, pirms to nopirki. Lai maina.

Link to comment
Share on other sites

paldies veči par atbildēm, krch nesīšu tūlīt atpakaļ.

vispār jau precīzi 7 dienas riņķī.

Pirmās 3 dienas nelietoju, jo nebija laika, tad 4dien sāku pa druskai kustināt...domāju, ka es pats dunduks un neko nesaprotu, centos visādi katru dienu ierubīt fišku, bet re kas izrādās.. :(

Labots - marchegs
Link to comment
Share on other sites

Perfomance

Kauns tirgotājam , tā  Bites imidžu sabojāja !!! Tādas neērtības klientam sagādāja, nez kā to visu kompensēs? :shok:

Link to comment
Share on other sites

Bite ir pārdevusi demo telefonu - telefonu kas domāts lai cilvēki viņu salonos paspaida, pamēģina iespējas un tad viss atliekas atpakaļ. 

 

Domāsim ka kļūda, bet izskatās ka iepirkusi kaudzīti ar demo telefoniem uz pārdod kā jaunus...... 

Link to comment
Share on other sites

LMT jau tirgo tos, kas ir bijuši tirdzniecībā, šeit varbūt līdzīgs gadījums.

Link to comment
Share on other sites

problēma atrisināta..nezinu kā, bet chalis 40min pačakarējās, pazvanīja uz centru, izstāstīja darbības un telefons atbloķēts...vairs nerādās ne retail mode, ne demo versijas, nekādi liekie kontakti..kā jauns tgd, instalēju visas aplikācijas

ceru, ka viss buus labi turpmāk.

un kontus savus arī varu piesaistīt...

Labots - marchegs
Link to comment
Share on other sites

Šitos noķus ieteicams ņemt tādus, kam izņemama bača.

Silti iesaku. Iemesls ir tāds, ka ja kādreiz vajag resetot uz sākuma iestatījumiem, reizēm uzkāršanos var ārstēt, izņemot baču reset laikā ( kad zobratiņi uz displeja ) un iebāžot baču atpakaļ. Citādi kauč sutku tupi un gaidi, gadās tādi eksemplāri.

 

Tālāk, parasti Location un Wi-fi ir ON, skaties settingos, citādi baču ēdīs pamatīgi.

 

WP10 nav horizontālā režīma? Šis nav mēģināts, būs jāpaskatās.

Link to comment
Share on other sites

b25, vispār jau ir hardware tautsiņu kombinācija kura ļauj telepnam uztaisīt soft reset arī neizņemot baču :) WP ietoju jau vairākus gadus (pat pirms tie parādījās publiski), ne reizes nav bijusi vajadzība izņemt baču :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir, jā un pat no telefona meņū pieejams reset. Tas ir taisnība.

Man gadījušies divi noķi, kam līdzēja tikai aķa izraušana un ielikšana, kuriem, protams, resets tika uzsākts civilizētā veidā, t.i pēc instrukcijām. vienkārši reseta uzsākšanas procesā viņi turpināja malt zobratiņus un tā līdz bača tukša un no gala. Nekādi taustiņi nelīdzēja ( instrukcija ko darīt, ja nebeidz resetu viņiem ir ( par taustiņiem )).

Tiesa, abi noķi bija savulaik nomesti uz grīdas. Vrb tur kaukas viņiem tāpēc? Citu defektu it kā tiem nav.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

nu nezinu..citi otrādi saka, ka nav vērts...un kā vispār var pāriet? ) 
Ir šādi tādi bugi, jo tā OS vēl ir beta stadijā, bet salīdzinot ar 8.1 ir daudz labāk. Visādas fīčas un uzlabojumi, kas trūka 8.1. Piemēram viena no lietām, kas būs arī tev, jo tev ir 5" 1280x720 (nezinu cik labi un vai vispār tas darbojas pie mazākām izšķirtspējām un mazāka ekrāna izmēra) - iespēja mainīt scaling un dabūt 4 flīzes platumā un 5 quick toggles. Un piem pasts ainavas režīmā tad darbojas tāpat kā desktop aplikācija - vienā pusē ekrānam ir saraksts ar meiliem un otrā redzi pašu ziņu
Link to comment
Share on other sites

mm, izklausās interesanti!

Kādu laiciņu vēl palietošu 8.1, tad, kad apniks pāriešu 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...