Jump to content

Filmu spogulene Minolta Dynax 4


Kitai
 Share

Recommended Posts

Cena kosmoss. Es savā laikā Minoltu ar labāku objektīvu un zipeni pa 15 ls pārdevu. Bet reāli neredzu nevienu iemeslu lai mūsdienās ar šādu filmu aparātu ķēpātos! Kaut vai tāpēc ka tas ir dārgi - filmiņas, attīstīšana, skanēšana!

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi ķeskāt filmu, tad man drīzāk prasītos kāds patīkamāks aparāts, nevis plastmasas širpotrebs. Tā Minolta jau nav slikta, bet handlings kā digitālajai spogulenei, tikai tā atšķirība, ka bildes uzreiz nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

šī nebija no tām labākajām kamerām.

filmu laikos es gribēju pirkt Nikon F3 , Nikon F80, paliku gan pie vienkāršākiem aparātiem. 

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Long John

Manuprāt, ja autoram jau ir kāda no digitālajām spoguļkamerām, prātīgāk pa daždesmit Eur būtu paņemt kādu tā paša brenda pēdējās (pirms dSLR)  paaudzes filmu kameru, lai varētu izmantot vienus un tos pašus objektīvus.

Neminēšu par citiem brendiem, bet Canon EOS filmu un digi spogulenēm derēs vieni un tie paši EF objektīvi (kropa objektīvi EF-S gan nederēs).

 

Bet vispār jau mūsdienās rotaļas ar filmiņām (protams, ja nerunā par nopietniem mid- un platformāta aperātiem) bišku ož pēc mazohisma...  :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Man ir Pentax K20.


 

 

šī nebija no tām labākajām kamerām.
Kādēļ? 
Link to comment
Share on other sites

Tad vajag paskaītites kādas  pentax kameras :) pārsvarā vācu ebay ir ļoti labi piedavājumi un ar Fiksētos objekīvus var dabūt 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir Pentax K20.

Nu tad droši ņem kādu Pentax ME Super vai Pentax MX. Ebajā var pa lēto sameklēt. Kaut gan es Tavā vietā sameklētu vismaz lietotu K-5, jo tā K20 tomēr ir ar stipri gļukainu un lēnu AF. Ir man bijušas visas viņas, zinu ko runāju. Pašlaik ir K5 IIs

Link to comment
Share on other sites

Nekādu citu DSLR negribu, šī man ir no laika kad tikko parādījās un pilnīgi apmierina. Cik jau nu vairs es vispār bildēju...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...