Jump to content

WiFi savienojuma problēma ar MacBook


Antons Burvīgais
 Share

Recommended Posts

Antons Burvīgais

Labdien!

 

Pirms kāda gada sāka prādīties problēma laptopam uztvert wifi tīklu. Tas izpaudās tā, ka wifi uz telefona iet ar pilnu tīklu, bet laptops vispār neuztver wifi signālu kā tādu lai arī citus(kaimiņu) tīklus viņš uztvēra. Problēmas risinājums bija tāds, ka vjdzēja restartēt rūteri. Pēc rūtera restartēšanas laptops atkal varēja uztvert signālu. Pirms laiciņa tā bija tāda problēma, kura uzradās reizi mēnesī, bet tagad šī problēma mani skar katru dienu. Kāda varētu būt vaina tam, ka laptops neuztver tieši manu wifi tīklu, kuru lietoju katru dienu un kā ar šo problēmu cīnīties? 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Problēmas risinājums bija tāds, ka vjdzēja restartēt rūteri.

Skaties rūtera virzienā... 

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

Bet visi telefoni, plašete un tv uztver tīklu un tādas problēmas nav. Vienīgi laptopam tāda problēma.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man ar MacBook arī ir šāda pati problēma ar lattelecom rooteri, visas iekārtas mājās to redz un strādā, bet macs to visu laiku pazaudē- pārstartē rooteri, aiziet, kad datoru aizver, pēc tam atver- tīkls atkal pazudis, lai gan visus kaimiņu tīklus redz. Kā rooteris var būt vainīgs, ja visas pārējās iekārtas to redz? 

 

 

 

 

iztiiri lapsim defineeto tiiklu sarakstu.

 

Iztīrīju un nekas nelīdz.

 

izgāju virknei apple forumu un tik daudziem ir šis sviests un nav reāla risinājuma. vot macs, 2000eur... jebkurš win lapsis par 300 to spēj paveikt :/

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc uzGoogleju varbūt tev šis palīdz

 

http://superuser.com/questions/826338/macbook-air-constanty-drops-wifi-connection

 

skat. atzīmēto atbildi.

 

vai šis 

 

http://www.mynetworks.me/2014/10/21/apple-yosemite-wifi-disconnection-resolution/

 

Neņemos spriest cik tās atbildes ir aktuālas/pareizas..jo man nekad nav bijis neviens Apple produkts ;)

 

Bet nu pēc visa lasītā, var noprast ka tā ir Apple OS problēma ne rūteru..

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

ja grib lietot wifi tad macbook ir vissliktākā izvēle, tas jau visiem zināms, ka ļoti slikti ķer metāla korpusa dēļ

Link to comment
Share on other sites

aha, it īpaši dēļ folijas cepures galvā var rasties traucējumi sakaru ķeršanā. :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

... visiem zināms, ka ļoti slikti ķer metāla korpusa dēļ...
Varbūt dažreiz, pirms bezsakara muldēšanas, der izlasīt vismaz problēmas aprakstu ?
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ja neko nerubī labāk paklusē

vienīgajam, kam te problēmas ar ierubīšanu - tev. hujņu tuftu rakstīt māki, bet lasīt galīgi nē.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

amīšiem wifi kanāli beidzas ar 11-to, mums ar 13-to. Ja WiFi kanāls pašā galā...maybe

 

Virs 12-tā pavisam cita dzīve, daudz mierīgāka, stratosfēra, kā nekā. Bet visas iekārtas neies, man neiet nokia N79 (tas sīkums), darbā viens printeris.

p.s.

ruteros, starp citu, ir iestatījums, kurā valstī atrodies, no tā arī kanālu izvēle.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

OS ir atjauniānts uz jaunāko - El Capitan. Bet šāda problēma bija arī uz iepriekšējā Yosemite. 

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir lattelecom rūteris. Tad sanāk, ka viņā vaina?

 

Tak tev paris postus iepriekš teica nomaini WiFI kanlu lai būtu no 1 - 11, Jo ābols un vel kaudze nejēdz izmantot eiropas standartu, LTC ruteros defaulti kanāls ir auto pie katra restarta tas mainās, ja nemaki pats nomainit, pazvani 177, pasaki ka tev MAC un problemas ar WiFI kanalu tev jebkurš operators pieslegsies nomainis tavā vietā.  

Labots - SweeC
Link to comment
Share on other sites

Nu ko var gvelzt muļķības, ja tam makam (vai jebkurai tīklenei) uzlikts ASV reģions un rūterim 12 vai 13 kanāls, tad maks viņu nemaz neredz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Amerikāņiem ir atšķirīgs standarts kanāliem...

Nē, tā nav.

 

 

Man arī ir lattelecom rūteris. Tad sanāk, ka viņā vaina?

Nē, vaina ir kapeikmīlniekā.

 

 

Virs 12-tā pavisam cita dzīve, daudz mierīgāka

Mierīgāk tapēc ka antenes domātas 6. kanālam. Pie 12. jau ir cut-off

 

 

amīšiem wifi kanāli beidzas ar 11-to, mums ar 13-to.

Nē, tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...