Jump to content

Win10 nestrada pele/klaviatura


kosmos
 Share

Recommended Posts

Tātad vakar resetoju savu win 10 miseni un tiku pie dīvainas problēmas, pēc puslīdz un veiksmīgas instalācijas man vairāk neiet ne usb klaviatūra ne usb pele, bet biosā viss strādā.

 

Tgd dzīvoju ar ps/2 peli, klaviatūru neesmu atradis, bet ļoti gribētos atpakaļ darboties ar savu ierasto peli un klaviatūru.

 

Device manager uzrāda ka Universal Bus Driver ir ar izsaukuma zimitem.

 

Nezinu ko iesākt, help

Link to comment
Share on other sites

Hvz, kā W10 gadījumā, bet XP un W7 USB problēmu gadījumā nereti ir palīdzējis atinstalēt visu, kas zem USB Serial Bus controllers un restartēt kasti - draiveri atjaunojas un ja tur bijusi problēma - viss notiek.  Ja jau izsaukuma zīmes - tātad vai nu sačakarēti draiveri, vai to nav vispār.  Cerams, čipseta draiveri vismaz esi uzinstalējis ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad vakar resetoju savu win 10 miseni

ja jau miskaste ta aizgādā uz http://www.getlini.lv/lv/:D

 

 

 

Device manager uzrāda ka Universal Bus Driver ir ar izsaukuma zimitem.

nepareizie draiveri, ja attinstalē curvehands.dll un uzliek pareizu čipseta draiveri ta ar usb pele un klava darbosies

Link to comment
Share on other sites

jpwj2veh2kkp34kzx6.png

 

 

saadi izskatas mans devmgr, chipsets esu instalejis caur Driver Solutions.

 

bios man ir vecais phoenix, 

 

mouse support enabled

keyboard support enabled

usb controller enabled

usb 2.0 enabled

Link to comment
Share on other sites

Windows 10 ļoti labi pats atrod visus draiverus. Pat par daudz labi. Ta kāpēc tev tāds Driver Solutions vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

chipsets esu instalejis caur Driver Solutions
  Tad, kad sameklēsi MB ražotāja lapā konkrētajai MB un OS versijai domāto čipseta draiveri, tad arī būs tev laime.

 Kaut ko jau W10 pats atrod, bet nereti tas nav labākais variants - jāinstalē ir ražotāja oriģinālie.

Par  Driver Solutions jau D_L pateica - ja gribas problēmas - droši turpini tādā garā :D.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut ko jau W10 pats atrod, bet nereti tas nav labākais variants - jāinstalē ir ražotāja oriģinālie.

Mans gadījums. MB ražotāja mājas lapā čipseta draiveris priekš W10 nav, joprojām nav, pieļauju, ka nebūs, jo MB nav svaigākā. Biju uzlicis W8.1 paredzēto, viss labi. Pēc tam datoru pārinstalēju (clean install). Skatos, Windows 10 uzinstalējis pats čipseta draiveri, ideāli, pat nelīdu pēc ražotāja 8.1 draivera. Videokartes draiveri ar Windows uzlika svaigāko AMD, salīdzināju ciparus, tas pats, kas AMD mājaslapā. Jūlija beigās, tad gan Windows 10 lika kaut kādus vecākus AMD draiverus, ražotāja mājaslapā bija svaigāki. Tagad viss līmenī. Galvenais, nav vairs laika kaut ko pašam instalēt, dažas minūtes pēc OS uzinstalēšanas, skaties visi draiveri salikušies, nemaz nav laika noreaģēt. A te, grūž kaut kādus Driver Solution, un tad brīnās, kāpēc kaut kas neiet.

Link to comment
Share on other sites

No sākuma man bija win7, strādāja pele, klaviatura, tad es update'oju uz win10 (arī strādāja) un tad pamaniju ka man visi vecie faili saglabājušies, tad es izdomāju uztaisīt

clean install (jo bija pārāk daudz drazas) nu vot, tiku pie šīs situācijas.

 

Teorētiski, būtu jāstrādā šiem čipsetiem, jo viņi iepriekš stradaja gan uz win7 gan win10

Link to comment
Share on other sites

Old windows mapi dzēš ar clean manager, bet nu jau pa vēlu. Uzliec takš čipseta draiveri, kauč w7  vai w8, bet no ražotāja lapas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

No sākuma man bija win7, strādāja pele, klaviatura, tad es update'oju uz win10 (arī strādāja)

samaksā datorspecam, ja jau esi tik tups un nesajedzi cipseta daiverus pareizus uzlikt 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Intelim tak čipseta draiveri nav ntie veidi.. bet pa tēmu.. čipseta draiverim nevajadzētu ietekmēt USB darbību..

 

kas man ienāca prātā.. šeit nevarētu būt tas joks ar USB3?! Iespraud peli/klavieri usb2 portā. vai arī atrodi atbilstošu USB3 draiveri mātesplatei.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

čipseta draiverim nevajadzētu ietekmēt USB darbību..
  Un kā vēl ietekmē, pirmā lieta, kas jāpārbauda USB problēmu gadījumā (nu jā USB3 gadījumā gan var nepietikt).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...