Jump to content

Portatīvā iegāde "spēlēm" ?


bmwp0w
 Share

Recommended Posts

Labāk pirkt 1k € vērtu portatīvo priekš TVNET lasīšanas?

Es gan arī ieteiktu iegādāties kādu lietotu biznesa klases portatīvo priekš mobilām vajadzībām un par atlikušo summu stacionāro priekš spēlēm.

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Drīzāk domāts ka 1 k € spēlēm piemērotam portablim nav daudz.

Pašam tā atmiņās no Ls laikiem - ap 1 k Ls, ne eiro, par portatīvo spēlēm bez OS ir nedārgi. Ņiprākām spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

Kam kas tuvāks :D


Ja jau nav portatīvā lai viņa nav vispār. Bet ja ņemt ta jau ņemt lai normāli strādā, arī spēles, brīvā laika pavadīšanai :)


Ārpus mājām :)

Link to comment
Share on other sites

Es gan arī ieteiktu iegādāties kādu lietotu biznesa klases portatīvo priekš mobilām vajadzībām un par atlikušo summu stacionāro priekš spēlēm.

Ko par šo variantu saki?

Tomēr spēles foršāk uz lielāka monitora spēlēt :) Un portatīvajam labāk, ja mazāks/vieglāks.

 

A tā, normāls laptops, ar kuru lielāko daļu spēļu varēsi spēlēt bez problēmām (ne uz max iestatījumiem). Par konkrētā modeļa dzesēšanas sistēmu gan neko nezinu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Da nē, tak normāls kompis, dvd nomainīt ar ssd un būs gerai. Piektais GTA jau būs rubījāms pie high uzstādījumiem ar samērā normālu fps. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet ja ņemt ta jau ņemt

Portatīvais uz štuku tiek meklēts, bet taisās krāmēt kreiso win. Tak ir tāds pats modelis, bet jau ar windows OS.

Labots - Zuxters
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

gribētos dzirdēt cik ~ % to portatīvo izmantosi spēlēm un ārpus mājām. man šķeit, ka lielākajai daļai šo pasažieru viņš tāpat 80% tiek lietots stacionāri mājās uz galda.

bet ne mana nauda, ne mana druva, tikai viedoklis

Link to comment
Share on other sites

kāda jēga pārmaksāt tikai par windows, mājas lietotājam ir pilnīgi vienalga, tak neviens neies uz tavām mājām parbaudīt kāds windows tev stāv. labāk par windows cenu nopirkt ssd.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar štuku un win OS?  :yahoo:

Stacionāri nolikts stacionārais jau stāv uz galda.

Katram savas vajadzības, gāja runa par tādu kā portatīvo ar parametriem vai ir ok?

Kaimiņa druvas nevaig kult :D

Tēma slēgta priekš grauzējiem :)


Tieši tā! par win nav jēgas pārmaksāt :)

Link to comment
Share on other sites

jāņem vērā, ka spēli spēlējot notebuks sāks aktīvi karst (visticamākais), un tāpēc komplektā jāpaņem būs paliktnītis ar iebūvētu ventilātoru.

nu un protams, normāla klaviere un pele.

un tad, arī, kā jau te teica - ārējs normāla izmēra monitors.

 

(nopirku nošbuku ar atsevišķo videokarti un sapratu, ka pareizi gudri cilēki saka - konsole pie teļuka ir spēlēm, bet nošbuks darbam. un ne citādi)

Link to comment
Share on other sites

Ir jēga maksāt par win. Sevišķi darba vai spēļu datoram.

Stacionāro spēlēm labāk, to var apgreidot, klokot. Remonti lētāki, kam pašam patīk datori, var sākt jaukt, instalēt. Ietaupīt.

Link to comment
Share on other sites

Dzelzi par štukām ir gatavi pirkt, bet legālai OS naudas žēl.. nu jā.. dzelzi jau nenokačāsi :D attieksme!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Priekš kam man legālais OS vot pasaki?


Lai tev izdabātu man jāiegādājas legālais OS? :D


Runa gāja par parametriem nevis par kādu OS iegādāties. 


Vēl sāc runāt kāda tipa datorkrēsls ādas būs piemērotākais :D

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

Nezinu , bet mans viedoklis ir ka nu nav portatīvie domāti spēlēm. Ja grib uz portatīvā spēlēt spēles nu tad arī jāņēm tāds kurš tam ir domāts Alienware kādi vēl tur tagad ir, kam ir pārdomāta dzese  un viss pārējais. Paziņa strādā portatīvo remontā viņš saka  ka portatīvie ar nosvilinātām xxx/m gtx kartēm pie viņa nonāca diezgan bieži.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan kā ar pašām prasīgākajām spēlēm, bet programmēšanai verķis ar šādiem parametriem ir ideāls.

Liels ekrāns, nekas tur nekarst kā vecajiem eiseriem, kvalitatīvi nostrādāts. Jā tā tie maksā, bet ir lētāki nekā kādi Dell.

Nopērc vēl arī UPS ar strāvas stabilizatoru, lai īpaši ziemā vai vētru periodā nečakarētu ar pārspriegumiem un būs ideāls agregāts. Saku no pieredzes, nenožēlosi.

Ar labu videokarti vajadzētu vilkt +/- visu. Es iztieku ar iebūvēto, tāpat šo to jau velk. :grin:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Parasti "cepeškrāsnes" ilgi nedzīvo,

 

Garantījas laiku jau +/- novelk, protams ja modelis jau no dzimšanas ir ar dzeses problēmām un lietotājs mēģina uz Max settingiem visu raut, tad video karte 100 % noslogota visu laiku = dzese netur un problēmas ir klāt...

 

Ja spelē jaunākas spēles, tad pieļauju ka pēc kādiem 3 gadiem tāpat jatirgo nost, jo videokarti jau nenomainīsi...

Link to comment
Share on other sites

Tadas mantas protams ka 2-3 gadu laikā jāpārdod, bez vārda runas. Ka tik garantijas laiku noiet i vairāk neko nevaig.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ka tik garantijas laiku noiet i vairāk neko nevaig.
Ja jau kabata ļauj šitā ik pa brīdim ņemt nākamo un patīk spēlēt uz maza ekrāna, tad dari tā. neviens jau neaizliedz. Trūkumi uzskaitīti, ja tas pofig, tad mierīgi čāpo uz bodi.

Kas zin, varbūt darbs dežūrās, kur nav ko darīt, tak nestiepsi katru reizi uz savu maiņu stacionāro.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk paskaties kādu no MSI Gaming portatīvajiem datoriem pa 1k, tas būs labāks spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

autora noskatītais laptops nav tas labākais price/performance variants.

šis te lenovo būs tikpat labs spēlēm ~100 eur lētāk

http://moblive.lv/index.php?route=product/product〈=lv&product_id=63119&path=163_183_184

 

bet nu gtx 960m tāds sākuma līmenis, ja nedomā pēc garantijas tirgot nost un ņemt nākamo, būtu vērts pacelt līdz 970m

http://datori.dataleks.lv/lv/item/notebooks-portativie-datori:97240

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu un protams, normāla klaviere un pele. un tad, arī, kā jau te teica - ārējs normāla izmēra monitors.

mobilitāte tādā gadījumā ir atceļama. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...