Jump to content

Riepu iegāde un Renault serviss


Middy
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir kādas atsauksmes par http://musuriepas.lv/? Aizdomīgi zemas cenas šajā riepu veikalā. Kur ieteiktu pirkt riepas?

Un vēl jautājums, vai ir zināms kāds (neoficiālais) serviss, kas specializējas uz Renault?

 

Būšu pateicīgs par atbildēm :)

Labots - Middy
Link to comment
Share on other sites

 

 

vai tās zemās cenas nav kaut kāds razvods

Cenas +- tādas pašas ,kā citur labām riepām. piemēram man interesējoša. http://musuriepas.lv/lv/preces_detalas/?id=26362&save_search=1&tips=Vieglie&sezona=ziemas&augstums=xxx&platums=205&diametrs=16&razotajs=NOKIAN

Jeb Tu par tām nezināma ražotāja 13niecēm par pārdesmit eiro domāji?

Link to comment
Share on other sites

senlejas, interesē tieši Nokian WR D4 195/65/R15 . Pie viņiem 48eur, pie citiem zemākais kas redzēts ir 62eur.

Link to comment
Share on other sites

 

 

reņiem kaut kādas īpašas riepas vajag?

Renim tak pat logu šķidrumu tikai ELF Speciālo prasa !  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

būtiskāks par cenas starpību var būt tas, kurā gadā/mēnesī tā riepa nonākusi no konvejiera

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Un vēl jautājums, vai ir zināms kāds (neoficiālais) serviss, kas specializējas uz Renault?
 

Visi servisi ienīst Renault - kā 3 reņu īpašnieks varu droši teikt... un trakākais ir tas, ka nav tāda īsta iemesla.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, nav bijušas īpašas problēmas, un man saimniecībā ir divi. Iespējams, arī dižķibele lielāko daļu ir piezemējusi.

Link to comment
Share on other sites

un trakākais ir tas, ka nav tāda īsta iemesla.

Ir dzirdēts, ka tas tādēļ, ka viss uztaisīt "caur pakaļu" (pats nekad, droši vien, neizvēlētos franču auto) un jebko remontēt - tieši tā pat, "caur pakaļu". Citos forumos tā izsakās par franču auto.

Labots - Jorsh
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Ir dzirdēts, ka tas tādēļ, ka viss uztaisīt "caur pakaļu" (pats nekad, droši vien, neizvēlētos franču auto) un jebko remontēt - tieši tā pat, "caur pakaļu". Citos forumos tā izsakās par franču auto.

Nu, paradokss jau ir tāds, ka piekare ir +- tāda pati kā žOpeļiem, dzinējs ir prasts kā dibens (runa par F4R benzīnu), taču ir arī nianses - Clio tuvo gaismu lampas jāmaina pie ginekologa vai noņemot visu purnu...

 

 

arī dižķibele lielāko daļu ir piezemējusi.

Tas arī ir manāms.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Clio tuvo gaismu lampas jāmaina pie ginekologa vai noņemot visu purnu

Kuram no Clio. Ir pieredze ar Clio II. Ar tādām smalkām rokām kā man, ir iespējams :D

Link to comment
Share on other sites

Jā... arī daudz dzirdēts, ka reņiem problēmas ar tuvās gaismas lampiņu maiņu. Pats pamēģināju... man Megane 2 1.6., ja iemanās, tad lampiņas nomaiņa aizņem 5 minūtes un to var izdarīt, atverot tikai kapotu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

un trakākais ir tas, ka nav tāda īsta iemesla.
Aizspriedumi no 90sākuma, kad vēsturiski visi mauca uz Vāciju un dzina vāciešus.Atiecīgi detaļas, dokumentācija viss bija vairāk mazāk pieejams. Pārējiem viss bija tikai uz pasūtījumu un jāgaida. Daudz kas pa šo laiku pamanījies bet aizspriedumi palikuši.
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kuram no Clio. Ir pieredze ar Clio II. Ar tādām smalkām rokām kā man, ir iespējams

Clio 3.

Man pašam ir Clio 2 un tam nav ne vainas lampiņu maiņai.


VAG grupas autiņiem oriģinālais VCDS štopselis maksā +- tik pat, cik Renaultiem gļukains un kreiss. 

Tas varētu būt par iemeslu - pats tikko ar to saskāros. Renault Clip sistēma ir idiotisma kalngals.

Link to comment
Share on other sites

Middy

 

Skaties uz svara/ātruma indeksu!!

Šeit tas ir 91T, citur iespējams piedāvā 91H vai pat 95H, līdz ar to riepa ir dārgāka

Normālu cenu veikalā šim D4 ar 91T var dabūt ~55 EUR.

 

I-netā vienmēr būs lētāk jo atkrīt daudzi izdevumi neka riepu servisā!!!

Labots - wellstar
Link to comment
Share on other sites

Aizbrauc uz exe.lv tur maza bodīte norm ar cenām + ieteiks tev labas riepas, atkarībā no velmēm.°Tur pirku Sailun braucu otro sezonu man tās riepas patīk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Renault Clip sistēma ir idiotisma kalngals.

Kaut ko panāci ?

Ar nevaru palaist ar ķinīzieru štopseli.

Laguna II 

Link to comment
Share on other sites

Darba auto tagad virsū stāv Hankook iPike RS2 ar naglām. Brauktas vienu gadu, un šogad tās radzes, lielākā daļa, ir iespiedušās vairāk uz iekšu.

Tas tā, ja kāds grib pirkt tieši šīs riepas...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kaut ko panāci ?
 

Strādāt sāka.

Pēc 2. nomaiņas. 

Shematika tiem štopseļiem sarežģīta un ķīnietim nākas ziedot kvalitāti, lai cena būtu normāla.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...