Jump to content

Viss par Nokia Here


Rs84
 Share

Recommended Posts

Lietojot so navigācijas programmu, dazreiz vins prasa lai iesledz Wifi vai datu savienotaju (GPS signals jau ir atrasts) + dazam adresem visu parada, citam izmet ieprieks mineto Wifi vai datu savienotaju, kur varetu but problema?

Link to comment
Share on other sites

Ja tu uzraksti nekorektu nosaukumu, viņš prasa piekļuvi netam. Man bija identiski kad braukāju pa Eiropu, tiklīdz uzrakstu nekorekti, kļūda kaut vienā burtā, tā Offline režīmā neatrod. Vismaz es atradu šādu saistību.

Link to comment
Share on other sites

Tur keksis nav ielikts, cik saprotu vinam tur ir jabut ieliktam, lai neizmanto netu.

 

Par to nekorektu nosaukumu - ierakstot kaut ko nepareizi - vins atrod pareizo un piedava to izveleties, ta ka soreiz tas nebus tas...

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tur, ka nav ieslēgts datu savienojums. Ieslēdz to un viss būs kārtībā - rādīs tev ceļu un kartes.

Link to comment
Share on other sites

varbūt kāds zin kā Here iebarot POI failu, piem: KML, KMZ, utt. Es ceļojumu vienmēr plānoju iepriekš, google.maps atlieku punktus importēju Igo Navigation un pēc tam braucu uz tiem. Tagad ir apnicis visādās šaubīgās vietās meklēt svaigas Igo kartes :(

Link to comment
Share on other sites

falks, atliec tos punktus nevis google kartēs, bet uzreiz savam lietotāja kontam iekš here.com :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Problēma ir tur, ka nav ieslēgts datu savienojums. Ieslēdz to un viss būs kārtībā - rādīs tev ceļu un kartes.
Nekads datu savienojums nav jaiesledz, nah teret megabaitus, ja si programa ir bez maksas + bij jaieliek keksis pie "Use app ofline" tagad viss iet ka vajag - PALDIES - itanium
Link to comment
Share on other sites

tos pāris megabaitus priekš navigācijas tik bomāri nevar atļauties.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

tos pāris megabaitus priekš navigācijas tik bomāri nevar atļauties.

Latvijā varbūt, bet kaut kur ārpusē, nu ir kā ir! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

falks, atliec tos punktus nevis google kartēs, bet uzreiz savam lietotāja kontam iekš here.com

 

paldies par ieteikumu, izmēģināšu kāda izbrauciena punktus salikt šādā veidā :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

tos pāris megabaitus priekš navigācijas tik bomāri nevar atļauties.

Ir kaudzēm planšetes, kurām ir GPS, bet nav mobilā interneta.

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju GMaps+ kopā ar Here Drive+
Ja nevaru atrast ar Here galapunktu, tad to es izdaru ar GMaps+ (abi strādā offline).
Kad galapunkts atrasts, tad pieprasot maršrutu, lietotne man piedāvā izvēlēties, kuru navigācijas risinājumu izmantot Here Drive+, Maps vai Waze. 
Dzīvoju bēdu nezinādams šādi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...