Jump to content

Ziemas riepu testi


Loading
 Share

Recommended Posts

 

 

Ko te argumentēt? Noname riepa paredzēta rietumeiropas ziemām, ne Latvijas, kur uz ceļiem mēdz būt gan pļura, gan sniegs, gan ledus!

 

ticu ka tu pārzini brendu un nebrendu  atšķirības - mārketings tev iet pa priekšu

tavā skatījumā laikam arī blend a med un collgate ir labākie zobu pastas "brendi"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • oxygen

    7

  • Mezavecis

    13

  • Ronalds

    12

  • rokijs

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

ticu ka tu pārzini brendu un nebrendu atšķirības - mārketings tev iet pa priekšu tavā skatījumā laikam arī blend a med un collgate ir labākie zobu pastas "brendi"

Ja jau ziemā brauksi ar ne ziemas riepām, lai nepārmaksātu par brendu, zobus tu tīri ar spodru.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

 

 

ticu ka tu pārzini brendu un nebrendu  atšķirības

Kādā sakarā te brends???

Tevis norādītā riepa NAV domāta braukšanai par sniegu un ledu! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pavisam ''jauks" ir melnais ledus.......

Ja kas, uz tāda tīra melnā ledus arī radzes neko nedos, jo ledus nav pietiekoši biezs, lai tajā ieķertos radzes. 


 

 

Pagaidām mitrums nav tik liels, lai būtu slidens.

pagaidām zeme vēl pietekoši silta, lai uz tās virsmas ūdens nepiesaltu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par cik sanāk braukt ne tikai pa galvaspilsētu, bet arī uz laukiem un dažādiem citiem neceļiem, arī esmu par labām, jaunām radžotām riepām.

 

Ko biedri saka par Yokohama Ice Guard Stud (IG55). Varbūt kādam ir pieredze, atsauksmes?

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

ziema sāksies tikai pēc 3 mēnešiem
Ko sēdi internetā? Brauc uz Bernātiem sauļoties.
Link to comment
Share on other sites

Ja brends un nebrends būtu tik atšķirība protektorā... . Reāli esmu redzējis brīnumus , kad dārgā gala Mishelin riepa , kas pilnīgi gluda pie ledus ''pielīp'' daudz labāk, nekā cita ražotāja ar pilnīgi jaunu protektoru. Tā gan bija cita tehnika, nevis vieglās mašinas, bet pēc šada ''naturāla'' testa , kad varēja strādāt atkalā tik ar pilnīgi ''lisām'' firmas riepām, bet pārēja tehnika kas bija '' apauta'' ar pilnīgi jaunām  laikam Contenental riepam nebija lietojama, saproti ka dažreiz firmām ir firmu noslēpumi. Protams , tās Mishelin maksāja 2x dārgāk, bet... Nesaku ka vienmēr, bet bieži mēs maksājam ne tikai par firmas vārdu, bet arī pieredzi un kvalitāti.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Katrs jau riepas liek savām vajadzībām - man, piemēram, privātajai mašīnai stāv labas bezradžu zieminieces, bet darba mašīnai labas radžotas riepas. Ar privāto pa mazpilsētu tik čunčinu, ar darba pa ceļiem un bezceļiem - lūk arī atšķirība riepu izvēlē. Es domāju, ka līdzīgiem argumentiem vajadzētu darboties jebkuram cilvēkam. Tā kā darbs pamatā pie stūres un atmaskas, ka sūdīgs laiks un nekur nebraukšu man cauri neiet, ir sanācis izmēģināt dažādas kvalitātes riepas. Nekad vairs, NEKAD nepirkšu lētās dranķa riepas, un neiesaku citiem. Ir pārbaudīts uz savas ādas.

 

 

Dikti ceru, ka nesatikšu pamuļķ... emm biedru rokiju uz ceļa braucam pretim nekad nevienā ziemā!

Labots - rodgerz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekad vairs, NEKAD nepirkšu lētās dranķa riepas, un neiesaku citiem. Ir pārbaudīts uz savas ādas.

 

daži kas pabeidz koledžu nemāk argumentēt savu viedokli - liekās tu esi viens no tiem.

gribētos redzēt TAVU argumentu kādēļ manis  minētās riepas ir TIK draņķīgas un tik ļoti sliktākas par tavām :) 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
rokijs

Beidz dzīt demagoģiju un paskaidro normāli un visiem cilvēkiem saprotamā valodā, kāda velna pēc jāpērk ziemai vasaras riepas Avenger Touring LSR? 

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs par to braukšanu uz laukiem tā satraucaties? Riepas ar naglām pēdējoreiz lietoju pirms vairāk nekā 10 gadiem. Uz laukiem (70km no Rīgas) braucu ziemā ļoti bieži. Ceļš ir visdažādākās kvalitātes. Var būt gan piebraukts sniegs, gan slapja sniega putra. Ir dažas reizes bijis atsevišķās vietās pat tīrs ledus. Ne reizes neesmu nonācis grāvī vai prasījis kādam palīgā izvilkt/uzvilkt/pavilkt/pastumt. Smilšu maisu līdzi nevadāju, tikai saliekamo sniega lāpstu. Kuru visbiežāk vajag pilsētā, lai no rīta izraktos no kupenas.

Labas ziemas riepas bez radzēm ļauj izbraukt visur, kur Latvijā var izbraukt ar standarta vieglo auto. Tikai vietām ir jābrauc lēnām un uzmanīgi.

P.S. šogad uzliku Michelin Alpin A5.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 vasaras riepas Avenger Touring LSR? 

 

 

administratoriem dažreiz jāpaņem acis rokā un jāpieturas pie faktiem 

 

M+S Rated

M+S, or M&S: Mud and Snow; A tire that meets the Rubber Manufacturers Association (RMA) and Rubber Association of Canada (RAC) all-season tire definition.[17] These are commonly found on all-season tires, with self-cleaning tread and average traction in muddy or very snowy conditions, and for low temperatures.

 

man šīs liekas pietiekami labas vissezonas riepas nevis vasaras kā tās sauc varenais administrators :

Mezavecis
Link to comment
Share on other sites

daži kas pabeidz koledžu nemāk argumentēt savu viedokli - liekās tu esi viens no tiem. gribētos redzēt TAVU argumentu kādēļ manis minētās riepas ir TIK draņķīgas un tik ļoti sliktākas par tavām :)

 

Neesi tu tik svarīgs, lai es iespringtu mēģinot cirvim acis atvērt. Ja Tu neņem vērā pieredzējuša šofera viedokli, tava bēda. Tieši tāpēc arī dikti ceru, ka tu nebrauksi man pretim ar tām tavām klauna kurpēm kājās. Katru ziemu ap duci izvelku no grāvjiem tādus pašus umņikus ar M+S štruntiem...

Labots - rodgerz
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
man šīs liekas pietiekami labas vissezonas riepas

Izskatās, ka Tev nav nekādas sajēgas, kādām ir jābūt ziemas riepām... 

Jā, protams, ir arī labas vissezonas riepas, kuras var lietot ziemā, BET šīs tās noteikti nebūs!

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

rokijs

Man vienalga, kas tur rakstīts tai riepai, bet protektors ir identisks kā pašreizējai Michelin vasaras riepai, kas braukusi vienu sezonu. Tu viņas dabā esi redzējis, ja reiz tā devē par labām? Parādi kaut vienu testu, kur būtu atzīta kā derīga ziemai. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, protams, ir arī labas vissezonas riepas, kuras var lietot ziemā, BET šīs tās noteikti nebūs!
 

 

laikam jau tev būs tavas, man būs manas  - ja nu vienīgi necentīsies pārliecināt ka obligāati vajadzētu izvēlēties vismaz tādas kā tev


 

 

Man vienalga, kas tur rakstīts tai riepai, bet protektors ir identisks kā pašreizējai Michelin vasaras riepai, kas braukusi vienu sezonu. Tu viņas dabā esi redzējis, ja reiz tā devē par labām? Parādi kaut vienu testu, kur būtu atzīta kā derīga ziemai. 
 

 

es viņas nedēvēju par labām vai labākām - es viņas dēvēju par tādām, kādas būs man

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

rokijs

Tu tiešām esi stulbs vai izliecies? Es tev prasu vēlreiz, kāpēc tieši šādu noname riepu izvēlēties? Es angliski lasīt protu, bet tur ir 0 argumentācijas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es neinteresējos par Amerikas ražotājiem, kuriem vispār citi standarti.  

Link to comment
Share on other sites

Tas ir diezgan nopietns ražotājs, bet strādā pamatā ASV/Kanādas tirgos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

rokijs Tu tiešām esi stulbs vai izliecies? Es tev prasu vēlreiz, kāpēc tieši šādu noname riepu izvēlēties? Es angliski lasīt protu, bet tur ir 0 argumentācijas.

 

esmu 5x stulbāks par tevi, tāpēc neesmu administrators, kā tu

 

izvēlējos jo manuprāt labs price/performance 

Link to comment
Share on other sites

 

 

administratoriem dažreiz jāpaņem acis rokā un jāpieturas pie faktiem    M+S Rated M+S, or M&S: Mud and Snow; A tire that meets the Rubber Manufacturers Association (RMA) and Rubber Association of Canada (RAC) all-season tire definition.[17] These are commonly found on all-season tires, with self-cleaning tread and average traction in muddy or very snowy conditions, and for low temperatures.   man šīs liekas pietiekami labas vissezonas riepas nevis vasaras kā tās sauc varenais administrators
 

 

Zābak... elementāra lieta... paskaties uz protektoru... neredzu nemazāko dalījumu lamelēs (dažādos iegriezumos) Tavās riepās attiecīgi tās ir nekam nederīgas mūsu ziemas apstākļiem... principā tās vispār nav derīgas sniegam un kur nu vēl ledum...


 

 

izvēlējos jo manuprāt labs price/performance

 

Izklausās ka Tu dzīvo kautkur GB un nespēj sastrādāt pietiekamu naudu normālām riepām! ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kur tad ir tas performance? Cik dB tai riepai? Cik degvieglas patēriņš? Kāda ir slīde? Pašlaik izklausies pēc plātīzera, kas neko vairāk nespēj izspļaut, kā tikai drukāt bezjēdzīgus citātus.

 

 

izvēlējos jo manuprāt labs price/performance 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Zābak... elementāra lieta... paskaties uz protektoru... neredzu nemazāko dalījumu lamelēs (dažādos iegriezumos) Tavās riepās attiecīgi tās ir nekam nederīgas mūsu ziemas apstākļiem... principā tās vispār nav derīgas sniegam un kur nu vēl ledum...

 

turpini braukt pa savu ledu ar radzēm, vai labāk ķēdes saliec 


 

 

Un kur tad ir tas performance? Cik dB tai riepai? Cik degvieglas patēriņš? Kāda ir slīde? Pašlaik izklausies pēc plātīzera, kas neko vairāk nespēj izspļaut, kā tikai drukāt bezjēdzīgus citātus.

 

saraksti savus izcilos parametrus sakumā un tad varbūt es skatīšos savus 

Link to comment
Share on other sites

 

 

turpini braukt pa savu ledu ar radzēm, vai labāk ķēdes saliec
 

 

Kur es esmu minējis kaut ko par radzēm?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Laimīgu taciņu demagog. 

 

 

saraksti savus izcilos parametrus sakumā un tad varbūt es skatīšos savus 
 
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vasaras riepa jau pie +5 īsti labi nestrādā.

Tikai tādā gadījumā, ja rīts bijis auksts un kkur veidojas nelieli apledojumi.

Link to comment
Share on other sites

Es no laika gala uzticos vācu ADAC testiem, tādēļ arī pērn, pēc nelielas papētīšanas, nopirku Continental ContiWinterContact TS 850

http://www.continental-tires.com/car/tires/car/winter-plt/contiwintercontact-ts-850

 

Patīkami klusas un mīkstas. Par apstākļiem uz ledus gan neko nevaru teikt, jo braucu tik pa pilsētu un tīrītiem ceļiem + pērn jau arī sniega nebija.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu man ar vasarenēm (continental premium contact 2) pēdējās dienās, straujāk bremzējot, abs tā kā grib pieslēgties. Tā ka, izdaru secinājumu, ka laiks mīkstākas likt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...