Jump to content

Meklēju kvalitatīvu wireless peli saprātīgās cenās


VebKamera
 Share

Recommended Posts

Nezinu kā citiem, bet mani Logitech ir riktīgi izbesījis ar vienu un konkrētu "fīču". Gandrīz visām pelēm atliecas rullītis, konkrēti - trešās pogas funkcionalitāte.

 

Mājās lietojas 3 datori, normālā slodzē. Lētās peles gadās, ka nomirst pāris mēnešos, dārgās - iet kādu gadu. Laikam vecs palieku, bet atceros laikus, kad peles gāja pāri pa 5 gadi. Klaviere viena arī man gadus 10 veca, strādā 100% un bez gļukiem.

Pašlaik nosprāgušas kaudzē ir M505 (lāzerniece), M510, M235, M 185 un kādu pārīti esu jau izlādējis misenē.

 

Logitecham uzticība jūtami mazinājusies. Tagad sakot, ka šitā ir laba. Bet bēda viena - droši vien, ka apskatnieki vairāk par 1 nedēļu jamo nav testējuši.

 

Kāds var ieteikt reālu labu pieredzi ārpus Logitech? Bet pieredzi, ne fantāzijas. Funkcionalitāte vajadzīga pamata - bezvadu pele, ilgas baterijas, 2 normālas pogas, 1 rullīšpoga. Un lai darbojas precīzi un ilglaicīgi. Nu zem 50 eur, ja var. Vīrieša rokai.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Cena gan nav pārāk saprātīga, bet pele toties kruta... :)

 

    http://www.logitech.com/en-us/product/mx-master 

 

    http://www.salidzini.lv/search.php?q=logitech+mx+master&gclid=CI_4_6XPycgCFYL4cgodBqIPhA

 

Pats gan lietoju vecāku top-modeli-  MX Revolution ar MX5500 klavieri (un nupat vēl intereses pēc nopirku MX Perfomance)- patīk un problēmu nav.

Pirku Ebay mazlietotus- ap 30 Eur, bet tā jau loterija. Man paveicās   :sorry:  

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Mjā, cena kodīga. Sevišķi, ja kādiem 2-3 datoriem gribās nomainīt....

 

Vienam datoram vēl es varētu nolaisties uz vadinieci - tas tāpat ir stacionārs. Bet 2 vajadzētu tomēr wireless.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

 

 

MX Perfomance

+1. Lietoju pašlaik kādu pusgadu, bet varu teikt visu to labāko. Baterija gan man tur tikai kādu mēnesi, bet tā ir lādējama no USB.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MX-1000 ja pielodē vadus, citas aķis neder?jauns lopā dārgs un no ebreja pasūtīt nejēdzu.

tā velk dienas 4

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirku Ebay mazlietotus- ap 30 Eur, bet tā jau loterija. Man paveicās

 bet es no rokām un nepaveicās :( Nav tā ka pavisam neiet, bet kaut kā piegļuko. Tagad mētājas kastē, izmest žēl un tālāk pārdot, zinot ka gļukaina, arī nespēju.

Link to comment
Share on other sites

jā, mx master ir vienkārši izcila. lietoju pāris mēnešus, ja strādā pie datora un prot izmantot žestus un horizontālo skrollēšanu, noteikti ir tā vērts, savādāk tā ir velti izmasta nauda.

Link to comment
Share on other sites

 Autor, tev ir pavisam nejēdzīgi nepaveicies ar Logitech peļu lietošanas pieredzi. Es par Logitech bezvadniecēm varu tik to labāko teikt. Bija lietošanā Marathon Mouse M705 3 gadus, kā galvenā pele. Šai pelei rullītis labāks par standarta. Nekas nesaplīsa, tik gribējās jaunu. Paņēmu Performance MX. Lietoju divarpus gadus, daudz lietoju, krāsa zem pirkstiem jau nodilusi, bet turpina darboties nevainojami. Jorsh, tu, laikam, datoru lieto krietni mazāk par mani, ja tev Performance MX akumulators iztur mēnesi, man tā ap nedēļu orģinālais GP ReCyko+ akumulators, sākumā 10 dienas bija. Esmu pamēģinājis visādus akumulatorus, gan īstos baltos Eneloop, gan paaugstinātas ietilpības melnos Eneloop, gan GP 2700 mAh, gan Duracell... Vairāk par 11 dienām neviens neizturēja. Kaut lādēšana šim modelim nav nekāda lielā neērtība, piespraud tik vadu un turpini darboties.

 Pamazām apsveru domu stacionārajam pirkt labu vadenieci. Ne tāpēc, ka bezvadnieces nav tik labas, vienkārši vadeniecēm lielāka izvēle, ja runa iet par advancētām pelēm ar daudzām papildpogām. Vai nu kādu kruto geimeru peli, vai arī, metu aci uz 3Dconnexion CadMouse. Pēdējā gan baigi dārga.


Jaunās Logitech peles-flagmaņi gan mani kaut kā neuzrunā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jorsh, tu, laikam, datoru lieto krietni mazāk par mani

Droši vien. Bet ja tā padomā - varbūt par mēnesi nedaudz pārspīlēju, bet kādas 3 nedēļas tur. Jebkurā gadījumā tas ir maz - viena mana Logitech pele pirms daudziem gadiem gāja 18 mēnešus ar parasto Alkaline baču... :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Domāju laba pele nav jameklē pēc cenas pašam ir lūzušas lētas un normālas peles, tagad esmu uzduries pelei kam ar visam iepriekšējo peļu problēmam nekā nav, katrā ziņa bezvadu un laba palielina baigi cenu, ar vadu lētak piemeklētu

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

lietoju M165, viss liekas ok

Varēja būt izmēros lielāka! Manai ķepai par mazu! 

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu man M510 jau kādi 3 gadi dienu dienā iet, nekas nelūzt, baterijas arī labi tur. Ir tādas rokas, kurās pat lāpstas lūzt...

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

Nu man M510 jau kādi 3 gadi dienu dienā iet, nekas nelūzt, baterijas arī labi tur. Ir tādas rokas, kurās pat lāpstas lūzt.

 

510. gāja ilgāk par citām. Un strādāja ar to galvenokārt sieviete - nu neesmu redzējis, ka ar kājām spārdītu. Tagad reģistrē 3. pogu tikai tad, ja tā stingrāk uzspiež. Bet kopējais jamās dzīves laiks man gauži nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

MX Perfomance  lietoju darpā.   Tā  ir laba,   bet baterija tur tikai nedēļu.

Apple Magic arī ir laba pele.

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tagad reģistrē 3. pogu tikai tad, ja tā stingrāk uzspiež. Bet kopējais jamās dzīves laiks man gauži nepatīk.

Pogaam tachu var ielodeet jaunus sleedzhus un pelei saaksies otraa dziive.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...