Jump to content

3D televizora izvēle


Aivis2
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vecais tv ir pārdots un nākas iegādāties citu. Ir daudz neskaidrību šajā jautājumā.

Prasības:

3D, Full HD (uz4K neceru jo neiekļaujos cenā) 40-50 collas (gribētos vismaz 42), vēlams Smart.

Marka:

LG, Samsung, Philips

Iespējams nāksies meklēt no lietotiem jo budžets atļauj līdz 400, maksimums 500 euro.

Varbūt kās var arī ko piedāvāt?

Vai ļoti svarīgi būtu skatīties IPS matricas virzienā? Vai šīs matricas ir tikai LG?

Pašam vislabāk patīk LG. Samsungam liekas ļoti neērtas 3D brilles (pārāk mazas un tracina ka poga jāspiež lai ieslēgtu)

Un ja nemaldos tad 3D režīmu pārslēgšanai jālien samērā dziļi iekš MENU...

Un tāds iespaids ka LG ir labāka bilde nekā Samsung (Gan jau kā kuriem modeļiem)

Par Philips vispār neko nezinu

 

Link to comment
Share on other sites

95% useru ir pie kājas visas tv bildes nianses un starpība starp dažādiem modeļiem, ka tik rāda un ir krāsas.

Man viens no tv ir LG 42 collu ar 3D. Gan 2 gadi vecs bez smarta.

Ekrāns pa mazu tagad ir vienīgais trūkums :)

LG ir lētās 3D brilles, līdz ar to skatītāju skaitu ierobežo istabas ietilpība, nevis cik var atļauties brilles nopirkt.

3D ieslēdzas ar atsevišķu pogu uz pults.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Domāju, ka Tev nevajag 3D...

Pusi no pirmās filmas noskatīsies un vairs nevajadzēs.

 

Smart vietā labāk iesaku labu Android TVBOX, gan lētāk, gan labāk darbojas.

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

3D fiicha televizoros jau nu nav taa lieta par ko veerts iipashi iespringt.
Saakumaa paskatiities, notesteet - tas veel ir ok, bet peec tam aatri apniik.

Turklaat peec ilgstoshas 3D skatiishanaas aciim saak chakareeties autofokuss, kad
jaaskataas uz reaaliem objektiem dazhaados attaalumos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

dēļ 3D satura arī TV tiek mainīts! (Skatīts 3D ir diezgan daudz) Daļēji par to skatīšanos piekrītu. Ikdienā jau neskatīsies, bet šad tad ir vēlēšanās ko paskatīties 3D formātā. Vēl es varētu apsvērt 3D vietā 4K, taču otra puse neakceptē, tā kā bez variantiem...

Es kaut kā sliecos vairāk uz to IPS pusi. Labprāt uzklausīšu jūsu domas arī šajā sakarā

Par Smart, nu teorētiski ja ir ļoti labs piedāvājums tad varu iztikt jo dažas funkcijas var arī lietot uz Enigma2.

Varbūt es kļūdos par Samsung, un matricas viņiem ir labas. Esmu sastapies ar jau vairākiem Samsung kurām rodas problēmas ar matricām, bet varbūt jaunākajiem modeļiem viss ir ok.

Tās brilles Samsungam jau nepatīk, bet tas nebūtu galvenais lai neņemtu Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Ilgstoša 3D skatīšanās uz tv nemaz tā īsti nav iespējama, jo kanālu tādu nav un satura ir maz. Pats reizi vai divas mēnesī pa filmai tādā formātā noskatos.

Link to comment
Share on other sites

ja tiešām ir fokuss uz 3d un tiešām DAUDZ tiek skatīts, tad jā, kāda ips matrica, dēļ tā,ka būs pasīvās brilles, tātad lg vai kāds vecāks filips, samsungam būs tikai aktīvā 3d

Link to comment
Share on other sites

Vasarā iegādājos PHILIPS 40PUS6809 (toreiz internetveikalā tas maksāja 404,45 EUR).

Ir gan SMART, gan komplektā divas aktīvās brilles.

3D filmas skatos caur tīkla vadu pa taisno no datora (caur WiFi gāja ar aizķeršanos).

Parasti 3D režīms ieslēdzas automātiski, tikai dažreiz nākas to ar pulti ieslēgt.

Brilles jāieslēdz ar podziņu, ar to pašu var izslēgt - bet tā jau viņas pašas izslēdzas pie bezdarbības. Vienīgi korpuss tāds paprasts - kājiņas nelokās.

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz vai varētu tev pārdot savu veco TV :D ir 3D, kuru pat tā riktīgi skatījies neesmu.. un samsungam gan ieslēgšana, gan pārslēgšanās starp režīmiem notiek ar vienas pogas spiedienu.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Man ir 2014.g LG 3d, 3d ir ok. Es arī tieši ņēmu lg, dēļ pasīvā 3d, lai lētākas, vieglākas bildes un nav jāmaina baterijas. Smart atkal labāks samsungam. Galvenais neņem philips, jo no tā smart nav jēgas. Ja var vēl dabūt, iesaku lg lb650v, šogad sākumā jauns maksāja 380eur.

Link to comment
Share on other sites

nespēju saskatīt lb650 nevienu pozitīvu īpašību, neskaitot cenu un jaunajiem philips ir android 5.1, diena pret nakti

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Pa 400 eur philips ar android? Tad jau labāk android box. Cenā ap 400eur lb650v ir laba izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja kaads ko veelas piedaavaat tad rakstiet privaatajaa. Uzrakstiet modela nr., cenu.

No visa pieejamaa jau kaut ko izveeleesos. Ceru ka neviens neapvainosies ja kaut ko arii nepirksu, bet nu pagaidaam izskatu visaadus variantus. Atrodos Ventspilii, bet ja ir labs piedaavaajums tad varu braukt pkal arii uz citu pilseetu. Nu uz latgali drosi vien jau ka gan ne...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ja tik ļoti saista 3D saturs, labāk skatīties projektora virzienā - cenas lēnām krīt.

3D uz televizora ir kā saliekamais nazis - griezt var, bet pavārs ar tādu nestrādās... 

Manuprāt 3D režīmā LG ir labāks, gan no briļļu cenas, gan no neņirbēšanas viedokļa. Tikai, LG nav FullHD 3D, polarizētā 3D īpatnības dēļ.


Par Philips - vienam draugam aizgāju pieslēgt SatTV un šis bija nopircis smuku un padārgu Philips smartu. Un tas holandiešu draņķis uzkārās (!!) pie ieejas izvēles. Manuprāt, tas ir mazliet līki... 

Bet ja nopietni, vienīgais smarttv par kuru es būtu sajūsmā, būtu tāds, kam pie starta uzraiz startējas Kodi (XBMC) - tādam visas funkcijas būtu nodrošinātas. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem kuri palīdzēja ar ieteikumiem un padomiem!

Pavisam nejauši sanāca tā ka šodien tika iegādāts LG 47LA6208.

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Ilgstoša 3D skatīšanās uz tv nemaz tā īsti nav iespējama, jo kanālu tādu nav un satura ir maz.

 

Nu jau gandrīz mājās 2 nedēļas ir 3D televizors un varu piebilst ka bieži jau neskatos, bet šad tad tomēr ir vēlme ko paskatīties.

No man pieejamiem kanāliem skatos:

Ntv Plus 3D

Sky 3D (Germany)

Astra 3D promo arī dažreiz uzslēdzu :)

Kā arī internetā var ielādēt milzīga apjomā 3D filmas un dabas skatus.

Domāju ka tas ir pietiekoši no pieejamā apjoma jo tāpat jau visu dienu nesēdēsi ar brillēm.

Tagad jāgaida ka Ultra HD aizies plašumā, būs vērts atkal mainīt TV un sat...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
kriss77

Sveiki.

 

Kāds nezin vai šobrīd var reāli nopirkt televizoru ar 3D funkciju? Cik skatījos veikalos šāda tipa televizorus vairs nepiedāvā. :(

Žēl ka tā. Man ir diezgan pavecs LG TV ar 3D cinema funkciju, diezgan feini šad tad kaut ko paskatīties.

Gribēju iegādāties kādu jaunāku TV, bet apbēdina ka nav šī funkcija. Kā tad lai skatās 3D saturu tagad ar jauna tipa televizoriem? hmm.. 

Link to comment
Share on other sites

nez variants pieslēgt PC ar 3d  atbalstošu videokarti ...ar pareizo draiveri...

Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 27 minūtēm , kriss77 teica:

Kā tad lai skatās 3D saturu tagad ar jauna tipa televizoriem?

Ar VR brillēm. Šobrīd lētākais bezvadu variants laikam būs Pico 4.
Jā, jā, zinu, ka nav TV, bet man liekas, ka uz TV nekas jēdzīgs vairs nespīd.

 

Biju pamēģinājis pāris filmas uz Meta Quest 2 - 3D efekts krietni iespaidīgāks nekā uz 3D TV.
Gan Quest 2 es filmām noteikti neieteiku Fresnel lēcu dēļ (Pico 4 ir pankūku lēcas, kas ir daudz foršākas filmām).

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nezinu tik smalki - atceros varēja novilkt 3d formāta  filmu , un palaist no pc uz tv caur hdmi...bet tagad raksta ka win10 updeiti griež nost 3d. neesmu pēdējos gauds  sekojis kopš nav 3d un win xp/7  Un nezinu vai tādas videokartes vēl ražo. eesmu tagad sekojis tēmai. 

ā nu jā nesanāks ja nav 3d TV..neiebraucu topika problēmā...😆

Link to comment
Share on other sites

Vispār interesanti, kāpēc 3D televīzija vienā brīdī ļoti strauji tika nožņaugta?

Link to comment
Share on other sites

Rotaļlietas ātri apnīk! Man piemēram galva duma paliek, jau tā nav ar ko lielīties. Kaut gan uz 3D uz TV ir labāka par kino, kaut gan jaunais Avatars jau arī kino bija smuks.

Link to comment
Share on other sites

Viena no tehnoloģijām kura līdz galam neaizgāja. Ne pirmā, ne pēdējā ciemā.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Racer teica:

Ar hdr būs līdzīgi.

Galīgas muļķības.

Hdr reāli uzlabo attēla kvalitāti un nevajag neko papildus.

3d bija gimmicks ar apšaubāmu attēla kvalitāti un jāvelk tizlas brilles.

Link to comment
Share on other sites

Man jau arī šķiet, ka HDR ir uz palikšanu. Pilnīgi nevienu mīnusu neredzu un iemeslu kādēļ, lai pazustu. Pietam ja aiz muguras stāv Dolby un citi zvēri, kā arī katrs telefona jau praktiski māk HDR.

Link to comment
Share on other sites

kriss77

Jā 3D TV bums bija kādus desmit gadus atpakaļ 2013..2014..2015, tad jau bija daudz tādu teļuku kas atbalstija 3D.

Es arī brīnos kāpēc tā pēkšņi tika "apžņaugta" šī iespēja uz parasto Smart TV skatīties 3D saturu. Vai tad to nevarēja atstāt..hmm?

11.03.2023. , 09:47, RHS teica:

3d bija gimmicks ar apšaubāmu attēla kvalitāti un jāvelk tizlas brilles.

Man netraucēja tās vieglās mazās brilītes izmantot(gandrīz kā saulesbriles). Drīzāk jau tizli ir kaut kādu spaini(ķiveri) uz galvas turēt.. :))))

 

Un 3D saturs ir gana pieejams, Megogo ir filmu kanāls kur 24/7 rāda 3D saturu. Tāpat ir Sat TV kanāli, kur arī 3D saturu rāda. Bet žēl ka TV tādu nav uz ko to skatīties. :(

Link to comment
Share on other sites

3D ir dārgi uzfilmēt un daudziem nemaz tādas kameras nebija,tikai lielajām studijām. 

Multenes jā, cita lieta.

 

Daudziem cilvēkiem arī slikti un sāp galva no 3D tā kā pieprasījums baigais nebija pēc pirmo 3D TV buma. 

Link to comment
Share on other sites

Uz pasaules lielai daļai cilvēku ir parastās brilles un pa virsu likt vēl 3d ir liels čakars. Kā arī 3d samazina attēlam  izsķirtspēju.

Savulaik noskatījos vienu filmu 3d un tad 2d kino. 2d versijai bija krietni labāka attēla kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
Pirms 9 minūtēm , RHS teica:

cilvēku ir parastās brilles un pa virsu likt vēl 3d ir liels čakars.

Kopā 5D!

Labots - biomass979
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu nez, 3D televīzija, lai cik liels arī nebūtu ekrāns, nav diez ko efektīga, tur tomēr vajag platformāta kino, kad ne tikai skaņa, bet arī kaut kas nāk, brauc, lido tev virsū no visām pusēm. 

 Tad nezinošai publikai ar vājiem nerviem var sākties efekts, kā brāļu Lumjēru pirmajā kino seansā (vilciena pienākšana, kad skatītāji esot aizbēguši no vietām, kurām it kā vilciens tuvojies:jump:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tak pagaidiet biku. Meta uztaisīs ciparu visumu un varēsiet piedalīties 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Es tik arī nesaprotu, kāpēc neatīstīja arī Nintendo 3DS ? Tas jau bija vispār forši - 3D bez nekādām brillēm .... Ok, saprotu, paredzēts tikai vienam cilvēkam, bet tomēr...

Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, RHS teica:

Uz pasaules lielai daļai cilvēku ir parastās brilles un pa virsu likt vēl 3d ir liels čakars

Man ir nelieli mīnusi (mazliet zem -2), lietoju VR bez brillēm.
Bet priekš brillēm ir starplika, tad nav tik traki.
bet 3d kino nekad neesmu sapratis (tāpat tie efekti tur piecās ainās un sākuma/beigu titros), izskatās lēti un novērš uzmanību no galvenā - filmas satura un aktieru darba. 1x interesanti, pēc tam jau meh.

Labots - versatile
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Meta uztaisīs ciparu visumu

Augoņu visums!

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , versatile teica:

bet 3d kino nekad neesmu sapratis (tāpat tie efekti tur piecās ainās un sākuma/beigu titros), izskatās lēti un novērš uzmanību no galvenā - filmas satura un aktieru darba.

Nu pēdējais Avatars ir vērts 3d noskatīties. Efekts nav pārspīlēts un pat ļoti labs un piederas tai filmai. Bet nu tur arī budžets tai filmai ir līmenī 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir vēljoprojām lietošanā LG 42LA6130. Pa šiem gadiem, 3D esmu uz viņa palaidis kādas reizes 5. Ērtākā fīča, ko esmu izmantojis no tā 3D TV, nopērkot speciālas brilles (vai modificējot esošās), kur finālā abām acīm filtri ir vienādi, var spēlēt splitscreen video spēles pilnā ekrānā. Ja kāds/a nesaprata - te video links uz youtubi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 13 stundām , janni teica:

var spēlēt splitscreen video spēles pilnā ekrānā.

Taisnība, par šo biju jau aizmirsis - superīga lieta. Žel, ka maz split screen spēļu uz PC 😕 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...