Jump to content

Biedri, piedāvājiet hostingu.


Fruzz
 Share

Recommended Posts

hostings 10mb.

 

Askētisms, protams, ir pozitīva iezīme. Serveris pagultē neder, vai tomēr ir kādi paildus nosacījumi?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

servage.net. Maksas, tomēr lietoju jau vairāk kā desmit gadus, ir OK, arī salīdzinoši lieliem projektiem :)

Ar LV esošajiem, arī no dārgā gala, ir bijušas visai dažādas negatīvās lietas. Ar servage - ne reizi. Ir stipra aizoma, ka servage tiešām lieto mākoni. Atšķirībā no vietējiem, kuri tikai sola...

 

Ja kas, viens no LV hostingiem tūlīt bankrotēs - nemaksā nic.lv, utt... konkrētu kantori nesaukšu. Tomēr šis gadījums tikai pārliecina mani - nu i nafig vietējos. Ja čakarē cilvēkus, tad lai iet ieskrieties...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

konkrētu kantori nesaukšu

kapēc gan ne..? lai cilvēki laicīgi var migrēt..

Link to comment
Share on other sites

Vot vot, klāj galdā, ja reiz iesāki. Bik besī šī latviešu mūžīgā astes iespiešana.

Link to comment
Share on other sites

Man savulaik (ap 2009. gadu) bija slikta, ļoti slikta pieredze ar servage.net. Nez, ienaidniekam to neieteiktu. Lapa bija bremze uz viņu servera (iepriekš uz "mājas kastes" (P3-750/256MB rāmis/Win) griezās krietni ātrāk . Bieži nepieejama. Rakstīju, ka problēma - it kā atrisināja uz dienu. Tad atkal viss atkārtojas. Liekas, ka kādus 2-3 mēnešus mocījos un tad migrēju.

 

Starp citu - vai kāds var iedot kādus linkus uz lapām, kas hostējas uz servage.net? Gribu paskatīties kādā laika periodā, kā viņiem iet ar stabilitāti.

Labots - Jorsh
Link to comment
Share on other sites

Saukt negribu objektīvu iemeslu dēļ. Kad pārvākšu visu uz citurieni, tad arī pateikšu.

 

A tā - tik mazam apjomam, kā autoram, gan jau derēs arī kāds brīvais hostings.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

 

Saukt negribu objektīvu iemeslu dēļ. Kad pārvākšu visu uz citurieni, tad arī pateikšu.

2,5 nedēļas pagājušas - pārvācies? Kas ir tā hostinga vārds?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja autoram vēl ir aktuāli, un nav liels trafiks vai rijīgs/līks skripts, sūti PZ, man uz viena no serveriem jau pāris lapas griežas n-tos gadus, un ir pāris desmiti gigabaitu brīvi - vēl vienu DNS ierakstu pielikt gabals nenokritīs.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Veči jautājums varbūt nevietā, es savu lapu html zīmēju 02 gadā nekas labs nesanāca,  jo lapai vajag dizainu, ko nemāku, cik maksā viena lapa ko uzlikt lai varētu telefonus un mailus nolikt, jā un dabiski hostings?

Link to comment
Share on other sites

Jema - pieklājīgu vizītkartes lapu ar responsīvu layoutu, lai no mobža var tevi sameklēt, var pa vienu vakaru uztaisīt alēnu dzerot, un pat nebūs kaut kāds ubadzīgs template jāzvejo. Nometu PM ar jautājumiem, ja interesēt.

Link to comment
Share on other sites

hoste.

 

Pēdējie pigori bija tādi, ka mail servaks neņēma pretī mailus. Provēju slēgties pie cpanel, uzreiz kļūda parto, ka pārpildīts sistēmas disks. Tātad skaidrs kas par probzu. Rakstu suportam... nekāda reakcija, pēc trim dienām pieteiktā probza pati automātā aizvērās. Tomēr pēc ~24h ar mailiem atkal viss jau bija OK, kāds laikam patīrīja servaka disku. Bet tad es jau biju notinies...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Hoste... neesmu pārsteigts. :D Biju pie viņiem ~4gadus. No sākuma it kā bija pieņemami, bet nedaudz vēlāk sāka visu čakarēt. Bieži downtime, atbalsts nekāds, savu vainu neatzīst un mēģina slēpt problēmas. Beigās nogāza manu serveri uz 40h - tas bija pēdējais piliens un es aizvācos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...