Jump to content

tumšs ekrāns uz laptopa windows 7 64bit


dobbleextra
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man pirms pāris dienām pēkšņi izslēdzās laptops. Es, protams, ieslēdzu to atpakaļ,bet man piedāvāja ieslēgt datoru windows repair moda, start windows normaly nemaz nedarbojās, bet tikai rādija zilu ekrānu sakot, ka lai novērstu informācijas zudumu windows nevar startēt. Es palaidu windows repair un dators sāka slēgties iekšā, bet prieks bija īss, jo man tagad rāda melnu ekrānu ar uzrakstu windows 7 ultimate apakšā,pa labi izslēgšanas pogu, pa kreisi ease of acess pogu, augšā kreisajā stūrī valodas izvēli klaviatūrai.

Arī safe mode rāda tumšu ekrānu un kursoru pēc tam kad ielādē draiverus.Manuprāt, pie vainas ir vīruss, jo man arī likās, ka vajadzētu palaist vīrusu meklētāju, bet es to tā arī nepaspēju.Ceru, ka kāds spēs man palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

dobbleextra

Paldies! Bet kā man to izdarīt, es netieku pie nekā klāt. Gandrīz viss ir melns, es neko nevaru izdarīt. Es domāju, ka varētu pārinstalēt ar disku, bet man tāda nav, un es nezinu vai tas vispār būtu iespējams.

Link to comment
Share on other sites

HDD tiek slēgts klāt pie cita datora un tad jāskatās vai disku cita sistēma atpazīst un var tikt klāt failiem.

 

Vēl vajag notestēt disku. Varbūt tam jau pienācis gals un jauna WIN instalēšana lietu neglābs.

 

Ja disk ir OK, tad jāmeklē WIN instalācija disks.

Link to comment
Share on other sites

 Sākumam var ieboototies no kāda Linux Live un ja disku redz - pārkopēt visu vajadzīgo uz kāda ārējā HDD, pēc tam var čakarēties tālāk. Kaut gan pēc šī:

 

 

... pēkšņi izslēdzās laptops.

izskatās, ka problēma būs ar HDD

 Ja reiz laptops - gadījumā recovery partīcija tur nav ?

Link to comment
Share on other sites

Es esmu diezgan pārliecināts par rekoverī partīcijas neesamību Ultimeit versijai mājas datoram.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dobbleextra

Man rīt iespējams būs iespēja no diska pārinstalēt windows.Tad man to mēģināt?

Es saprotu, ka visi dati un programmas būtu zaudētas. Vai citi varianti nav? Ja būs jāpārinstalē, man tāpat tur nekādu vērtīgu datu nav, bet es tikai domāju. Vai tas ir vienīgais risinājums? Vai būtu iespējams, ka pie vainas ir vīruss, un to izdzēšot problēma atrisinātos?

Man rīt iespējams būs iespēja no diska pārinstalēt windows.Tad man to mēģināt?

Es saprotu, ka visi dati un programmas būtu zaudētas. Vai citi varianti nav? Ja būs jāpārinstalē, man tāpat tur nekādu vērtīgu datu nav, bet es tikai domāju. Vai tas ir vienīgais risinājums? Vai būtu iespējams, ka pie vainas ir vīruss, un to izdzēšot problēma atrisinātos?

Link to comment
Share on other sites

pārinstalējot lieto custom install un nenoformatē cieto, nekas netiks dzēsts, visi faili būs atrodami windows.old mapē

Link to comment
Share on other sites

Un kaapeec paarinstaleet datoru, nezinot kur probleema?

 Vispirms vajadzeetu noskaidrot, kas ir zilaa loga pazinjojumaa. Tik pat labi var gadiities ka kaads dzelzis nobeidzaas un paarinstaleeshanai nebuus jeegas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Izlasi vēlreiz manu #5 postu. Ja darbojoties, dators pēkšņi izslēdzas - ne jau Windows tur vainīgs.  Citādi - gan HDD, gan temperatūras, gan hvz kas vēl var būt.  Zilo logu kodu studijā un tad arī zināsim, kas vainojams.  Citādi - ja arī izdosies uzlikt svaigu sistēmu - ja HDD pošas uz Getliņiem, vai kas cits -  drīz vien atkal būs problēmas.

Link to comment
Share on other sites

ja cietais beigts, obligāti jāmaina uz ssd nevis jaunu cieto, laptopam ir tik daudzi ieguvumi no ssd, ka tur nav 2 domu.

-ātrums

-drošs pret triecieniem

-drošs pret vibrācijām

-mazāk enerģijas patēriņš, līdz ar to ilgāks darbības laiks no baterijas

-nerada nekādu troksni

-daudz, daudz ātrāks piekļuves laiks failiem

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mazāka ietilpība

kādā ziņā 500gb ssd ir mazāk ietilpīgs par 500 gb hdd? ja būtu rakstīts, ka pie vienādām ietilpībām ssd ir dārgāks, tad cita lieta

 

 

nobrukšanas gadījumā lielāka iespēja pakāst datus

visticamāk ātrāk tiks nomainīts dators, nekā ssd nobruks. man darbā vairāki kompji darbojas ar pašiem lētākajiem kingston ssd 2.5 gadus un ssd life uzrāda ideālu ssd veselību un vēl 9 gadus darba.

Link to comment
Share on other sites

...visticamāk ātrāk tiks nomainīts dators, nekā ssd nobruks...

Ziemassvētku vecītim un pasakām arī joprojām tici :devil: ???   Tie vairāki kompji ir cik - 2 - 3 ? Nu tad redzi, man jaunā datorā pirmais SSD (Crucial) nodzīvoja pusotru mēnesi, otrs (Kingston) nepilnu gadu, līdz atņirdzās. Nu tagad Intel jau būs 2 gadi, kopš strādā bez problēmām.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

pustoru mēnesi un nepilnu gadu? tev neveicas, acīmredzami, tie abi bija brāķi, bet kur problēma aiznest uz garantiju un dabūt vietā jaunu? nevienam ssd nav garantija mazāka par gadu.

Link to comment
Share on other sites

 Tā jau arī tika darīts - pa garantiju nomainīja un uz Intel, protams, ar piemaksu. Bet lai lietotu SSD vēl kam citam, izņemot sistēmu - nu nē, man problēmas nevajag.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja cietais beigts, obligāti jāmaina uz ssd nevis jaunu cieto, laptopam ir tik daudzi ieguvumi no ssd, ka tur nav 2 domu.

 

Vēlviens akriss'veidīgais!? :dornis:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Muller, svariigi dati un ssd nav apvienojami termini. To tev nu taa kaa vajadzeetu zinaat. Pa garantiju tikai disku nonaina, bez datiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...