Jump to content

Motorola moto E lte


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Vakar saņēmu šo telefonu. Principā viss ir tā, kā aprakstos minēts. 

Bet man pārsteidza gps iespējas - ārā principā momentāli nofiksē gps! Un pat iekštelpās var dabūt gps fix... 

Es esmu patīkami pārsteigts!

Link to comment
Share on other sites

Iekštelpās jau pēc bāzes stacijām ņem. Cik tas ir momentāni, parasti ir 30 sekundes?

Link to comment
Share on other sites

Telefons no 1a maksāja 115 eur ar pvn. Atnāca franču variants. Ieslēdzu, viss nevalodā, bet nebija problēmu uz en pārslēgt! 

 

Jem, iekštelpās gps strādā! Ne pēc torņiem! Arā precizitāte ~3m, mājā ap 10m! Es ir autā par šī telefona gps iespējām!

Link to comment
Share on other sites

intervall

Prieks, ka Tev prieks!

Cerams, raksts tiks papildināts, ņemot vērā kādā sadaļā ievietots.

Link to comment
Share on other sites

Nu izmērs priekš manis ideāls!

Žēl ka vismaz pagaidām nesola sesto androīdu. Tagad būtu ņēmis nedaudz lielāko un nedaudz dārgāko moto g kuram būs sestais android.

 

Šo topiku uztaisīju lai padalītos par moto e pārsteidzošajām gps iespējām! Nekad agrāk nebiju novērojis ka kāds devaisis momentā fiksēt gps ārā un spētu fiksēt gps telpās!


Par pārējo - ir kaudze šī telefona apskatu, ko man tur atkārtoties! 

Link to comment
Share on other sites

Ar kādu softu tu lieto GPS attēlošanai?


Slapjā biezā mežā GPS zūd, mājas sienas lai strādātu, baigam verķim vajadzētu būt!


Viņš izrādās GLONASS arī ķer.

Link to comment
Share on other sites

Softs Gps test no play store.

Tagad gultā ieslēdzu - pāris sekundes un nofiksējas, precizitāte ap 20m.... Fantastika!

Moš GLONASS te pie vainas...

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Tev vajag dabūt kādu softu kurš rāda kādus satelītus redz un kāds ir signālu līmenis, baigā fantastika!

Link to comment
Share on other sites

Fruzz - interesanti. ka telpās redz, jo neko tādu ar parasto aparātu neizdarīsi, varbūt krievi raida ar lielāku jaudu. Cik pavadoņus telpā redz? Mašīnā parasti ir 10-11.

Link to comment
Share on other sites

Man telpaa 19 sec fix time. Samsungs.

Moto G nav pie rokas, bet liekas ka arii redzeeja. Wifi un dati, protams, izsleegti.

Link to comment
Share on other sites

Baigi jau nu moto g 1rd gen pēc parametriem atgādina. Tikai ekrānam rezolūcija švakāka, ko grūti pie mīnusiem pieskaitīt, un ir sdeškas atbalsts, kas ir ļoti trekns pluss, ņemot vērā nožēlojamos 8gb uz borta.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Moto E ir kaut kāds tukls štrunts. Kāda iksa pēc gultā jāmēra GPS?

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

Kāda iksa pēc gultā jāmēra GPS?
 

 

Nevis gultā, bet lai pālī var atrast ceļu uz gultu ... :yahoo:  

Link to comment
Share on other sites

Moto E ir kaut kāds tukls štrunts

 

 

Ir viņš drusku biezāks! Bet es to uzskatu par plusu. Tāpat kā 4.5'' ekrānu - gribu telefonu nēsāt bikšu kabatā (nevis somiņā) un droši apsēsties nebaidoties ka telefons paliks par atvāžamu! :D

Parametri viņam manām vajadzībām (drusku webu paskatīties, epasts un waze) ir vairāk kā pietiekami! 

Nē, nu skaidrs - daudziem patīk lāpstveidīgi telefoni - ja nebūtu noieta - neražotu!

Pirms pirku šo telefonu izlasīju daudz info par viņu, bet nekur nebija minēts, ka gps strādā lieliski - tāpēc šo topiku uztaisīju.

 

Jonh, laba ideja! Diemžēl telpās viņam precizitāte 20-30m (arā 3m) tāpēc gultas meklēšanai nederēs! :D :D :D

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

Moto E ir kaut kāds tukls štrunts. Kāda iksa pēc gultā jāmēra GPS?

A ko tu gribēji par 115eur, 6 collas, platīna korpusu, svarovski kristālus. Cenai atbilstoš aparāts. Un ja gribas 4,5", izvēles nav vispār, tā ka why not Motorola.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nupat nopārdevu foruma biedram moto g 2nd gen, pat ar 1gb ram pietika atliektiem galiem. kamera priekš casual stuff ķeršanas arī pietika. spēlītes gan nespēlēju, (ja spēlēju, tad ļoti reti) uz telefona tas nebija aktuāli. atsauksmes tikai tās labākās. pārdevu, jo paņēmu oneplus 2.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...