Jump to content

Lieli darba logi, ikonnas


Mākonītis
 Share

Recommended Posts

Labs rīts, šorīt ieslēdzu datoru un saņēmu aukstu "ūdens šalkti", nezinu ko bērni vai kaķis vakar saspaidīja, bet man visa sistēma ir palielināta. Iepriekš uz darba virsmāsas esošās, līdz pusei darba virsmu aizpildošās ikonas, nu ir pa visu ekrānu un blakus ekrānu. Nodomāju, ka mainīti ikonu izmēri no "maziem"uz "lieliem", bet nekā, uzstādījumos joprojām ir "mazie". Atverot Word, arī tas pats, augšējā rīku josla milzīga. Iedomājos, ka samazināšu ar Ctrl+peles ripa, bet samazinās dokumenta teksta burti, nevis worda lapas malas. Man viss ir milzīgs, pat peles kursors divas reizes lielāks.

Sakiet lūdzu, kur to nomainīt, lai datora ekrāns atkal ir cilvēcīgā paskatā. Ļoti, Loti diskomforta situācija. 

Link to comment
Share on other sites

Kāda ir videokarte? Nu vismaz kāda ir operētājsistēma?


Ja tas ir 10 windows nesen bija atjauninājums ar nekorektiem videokartes draiveriem priekš NVIDIA

Link to comment
Share on other sites

Mākonītis

man windows10, Display setingus izpētīju krustām, šķērsām, bet neko, kas palīdzētu samazināt VISU, neatradu. 

Datoru restartēju, bet ekrāna logi joiprojām milzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Jāielādē videokartes draiveri no videokartes ražotāja mājas lapas un jāuzinstalē. Un viss būs atkal kārtībā

Link to comment
Share on other sites

sharklasers

zem w7 ir ease of access, w10 jābūt kautkam līdzīgam - tur kur ir settingi priekš vājredzīgajiem utml

Link to comment
Share on other sites

Mākonītis

Ev, paldies, samazināju, izskatās cilvēcīgāk. 

Bet man atkal cita problēma, pazuda skaņa. :)  Atverot, lai testētu skaļruņu dinamiku "Realtek HD Audio Manager", skaņa ir uz urrā (arī startējot datoru skaņa ir), bet mēģinot atskaņojot mūziku no kāda mūzikas plejera, vai interneta - klusums. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...