Jump to content

vai vērts pirkt 4k TV ?


Payne
 Share

Recommended Posts

Ko jūs pīpējat, enkāds play store nav LG teļukiem, ja nu vienīgi Google TV un Filmas.... Un LG ienīstu pašā saknē, izskatāš, ka viņi ir tā airāvušies ar savām Smart fīčām, ka attēls ir atstāts pārliecinoši pēdējā vietā! Nesako to protams par Signature sēriju vai jaunajiem  8ajiem (ne visiem) un 9ajiem, bet vidējā klase ir nožēlojama

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    9

  • Zin...

    11

  • itanium

    11

  • Rom

    6

Top Posters In This Topic

Tu esi nožēlojams, ja tā uzskati, ka..

 

ka attēls ir atstāts pārliecinoši pēdējā vietā! Nesako to protams par Signature sēriju vai jaunajiem  8ajiem (ne visiem) un 9ajiem, bet vidējā klase ir nožēlojama

 

Jāsāk ar to, ka tev pašam noteikti nav pēdējās sērijas TV, un iepļūtīt šeit formā dir**as pēc gan tev ir gribēšana. Tad par ko mēs vēl varam šeit runāt?? Man tu nestūķēsi batonus ausīs  :sarkasms:

 

Link to comment
Share on other sites

ir runa par 16. gada lg tv ar webos 3.0.. un varat man teikt, ka pīpēju, bet pats redzēju, diemžēl uz sitiena nav iespējas pārbaudīt...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Staylez - godīgi, man TV ikdienā nav vispār, bet tanī pat laikā pielauju, ka esmu redzējis viņus vairāk nekā visi šī pavediena rakstītāji kopā ņemot (ok, izņemot biedru Prime), tajā skaitā visas 9 sērijas vai vienalga kādas sērijas blakus viena otrai, nu tas LG IPS panelis ir nekam nederīgs, tāpat kā truMotion kustību apstrāde... Lg vienīgais pluss ir cena un milzīgi tehniskie parametri uz papīra, kas piesaista uzmanību... 

 

Par Google Play varu arī kļūdīties, neesmu 100% šajā industrijā jau 10 mēnešus, cik laiku pa laikam kādam uzstādīt Kodi, pieslegt kinozāles vai iemācīt to jauni tv vispār lietot, ja atcereshos, riit uzzvanishu lg cilvekiem un uzjautashu par to google Play, bet joprojam domaju, ka tas ir domats filmam un tv kanaliem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds mani piesauca? :D

Tā nu ko man arī laiks iebakstīt pāris teikumus,

Nu tad tā.

Gribi lielas diognāles TV 60/65 un uz augšu pērc ar 4K. Gribi draugu priekšā pucēt pagonus pērc 4k, tak vienalga cik lielu, bet tev būs jaunākais un labākais :D Varēsi teikt, re ku iegrābu 50 collu 4k, a tev kāds Full HD, aj vakardiena. Jā, bet pie vienādas bildes viņi rāda vienādi, dammm un tu saproti ka tavi pagoni sāk rūsēt.

Vot biedriem kuri kaut ko pūš pa android tv, lūdzu ņemiet vērā to ka android tv os uz dažādiem ražotājiem strādā dažādi.

Pārādiet man vēl kādu os kuram es varu uzlikt TSC, ATV videobox, fs videobox, shortcut.lv.?

Negribu te aizvainot nevienu Philips īpašnieku, bet daļa manu nosaukto app vienkārši atsakās strādāt uz Philips tv

Link to comment
Share on other sites

man pagoni neinteresē.. saprotu, ka pašreizējais TV ir labs.. un laikam izdevīgāk ir piepirkt kādu android kasti kā ņemt jaunu tv.. varbūt ir kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Tu esi nožēlojams, ja tā uzskati, ka..

 

Vecīt, iebrauci auzās, ja to saki par cilvēku kurš tirgoja televizorus ikdienā un Zin... ko runā  :grin:

Laikam pats nesen nopirki LG.

CAP, es domāju atkarīgs ko tu gribēsi skatīties un uz cik collām. Man ir 65" 4k HDR 8. sērijas samsungs. Uz 65" FullHd jau ir par maz. Kontents nav baigi daudz joporjām, mazliet ir Netflixā. Citreiz arī Youtube kaut ko 4k paskatos. Arī kādu spēli caur PC var uz 4k paspēlēt. Vienīgais kas man uz Samsunga trūkst ir Twitch aplikācija. Televīziju vai SAT TV vispār neskatos.

Bet kopumā baigā jēga nav upgreidoties.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Es nopirku LG. Bet man veikalā visiem tv bildes liekas gana smukas :)

Un vecais tv bija vēl pirms HD laiku. Tā kā pat sūdīgais 4K LG būs ievērojams uzlabojums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vecīt, iebrauci auzās, ja to saki par cilvēku kurš tirgoja televizorus ikdienā un Zin... ko runā  Laikam pats nesen nopirki LG.
 

 

Oho kādam tikko virtuālais krāns palielinājies  :yahoo:

Protams, ka nesen iegādājās ģimene pirmo LG 4K.

Būtībā nevar jau salīdzināt pēdējo LG sēriju, kas maksā tur 5 pakas pret 699 Euro gan jau ka ir manāms kaut kas, ja jau cena ir tik augsta, vismaz dizaina ziņā ir  :)

Link to comment
Share on other sites

...ticību kari...

kaut kad sen 2013/14 gadā iepirku tv LG :D lai jaunajā miteklī ir ko skatīties. Paķēru 42" LA691 ar visu maģisko pulti by default komplektā, TV izvēlējos pēc tā kā rāda. IPS nekādus gļukus nenovēroju - nu tādus, kas man kristu uz nerva. Īstenībā teļukam bilde ir ļoti laba, to pat ir apstiprinājuši mani draugi. Arī paša TV vizuālais izskatījās cienīgs- alumīnija rāmis aizmugure metāla.. Patika vēl Soņka w6 (laikam), bet pēc iespējām LG bija pārāks (bija aprīkots ar visu iespējamo izņemot kameru) bet tam modelim varēja piepirkt atsevišķi to klāt)) Piekrītu, ka lētajam LG galam ir bēdīgi ar bildi, tāpat kā samsungam vai filipsam.

Par SMART funkcijām, biju paspaidijis 16 gada tv, secinājums - ir strauji progress gājis uz priekšu, manējais 2kodolnieks tāds bremzīgs palicis :) Tagad laikam tomēr skatītos uz 4K - jādzīvo līdzi progresam....

Link to comment
Share on other sites

@@staylez, -Jup +10cm,slinkums skaidro kādēļ ma nLG ietiepība vienmēr ir likusies kaitinoša un uz ka pamata arī tiek panāktas lētās cenas,bet nu par to naudu labāk būtu ņēmis Samsung 49ku64**, kam principā nav visi pieminētā LG trūkumi

 

Atradu pirmos linkus, lai būtu kur salīdzināt par ko runāju

 

http://www.s21.com/samsung-ue49ku6400.htm

 

http://www.s21.com/lg-49uh668v.htm

 

Tomēr tajā tekstā ir skaista ir aprakstīta visa LG problēma Picture quality sadaļā - melnā krāsa ir gandrīz neeksistējoša un kustības, ik tieši horizontālās ir vienkārši zem katras kritikas.

 

LG ir visvieglāk pārdot veikalā, jo parametri lieli un salda cena + kādeiz atlika tik pavicināt maģisko pulti, bet nu tāds ir tas mūsdienu mārketings :)

 

 

Jebkurā gadījumā ja izvele apmierina, nav ko piesieties, katram savs, varbūt man tie kritēriji ir pavisam savādāki TV izvēlē un esmu par piekasīgu..... 

 

 

DeEk - LA sērija, jeb 13. gada modeļi tiešām uz tā brīža konkurentu fona bija labi TV :) Ik tieši tavs pieminētais LA691 un LA740v

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Zin.. Godīgi sakot ieejot veikalā tev visiem televizoriem bildes liekas vienādas. Iepriekšējā saimniecībā bija Samsung Plazma HD TV, šoreiz nolēmām par labu Lg (parametri arī ok), lai nav jāskatās vēl pāris gadi uz Samsung (manuprāt tikai veselīga izvēle). Un viedokļi arī būs dažādi.

Kā jau pamanīju pēc biedra rakstītajiem viedokļiem, tad viss ir skaidrs un tomēr ir redzama kvalitāte, katram savs darbs  :)

Link to comment
Share on other sites

Čaļi, sakiet vai nenošaušu greizi paņemot SHARP LC-55XUF8772ES? Vairāk biedē brends kā tāds un uzticamība. Paldies

Link to comment
Share on other sites

HUBLOC, Brends kā tāds,  Sharp ir izpelnījies atzinību jau 80'jos ar savu hītu GF-777

Link to comment
Share on other sites

melnā krāsa ir gandrīz neeksistējoša

Šī lieta kļūst labi pamanāma vakarā uzliekot kādu filmu, bet veikalā protams visu nosaka cena un tehniskie parametri.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

laikam izdevīgāk ir piepirkt kādu android kasti kā ņemt jaunu tv.. varbūt ir kādi ieteikumi?

Mans ieteikums ir nopirkt nevis Android kasti, bet mini PC ar Skylake paaudzes procesoru (kaut Celeron) -- ASRock Beebox, Gogabyte Brix, Intel NUC vai ko līdzīgu.

 

Nesen pieslēgšanai televizoram nopirku (ne sev) ASRock Beebox J3160, ko papildināju ar 2 x 2 GB RAM, 128 GB mSATA SSD un Microsoft All-In-One Media Keyboard. Infrasarkanā tālvadība (patizla gan) ir Beebox komplektā, Viss kopā izmaksāja ap €240. Brīvi rāda arī 4K@30p, ja kas (H.264 un H.265).

 

Domāju, ka šāds risinājums būs daudz universālāks par Android kasti, kaut arī dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju, ka šāds risinājums būs daudz universālāks par Android kasti, kaut arī dārgāks.
Kāda runa, protams universālāka, attiecīgi 4-5 reizes dārgāka.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Viss kopā izmaksāja ap €240. Brīvi rāda arī 4K@30p,

kāda jēga, ja galā tomēr tikai 30p? (kā arī skat tepat forumā blakus diskusija par lētāko karti kas uztur 60p)

 

gribētos redzēt tomēr zinātāju viedokli, kas šobrīd ir īstais labākais produkts cenas / labuma ziņā - 40-50", maksimāli labāko ekrānu pa to cenu, atbalsta "visus" kodekus, arī iekš 4k, un tā tālāk. (pirms brīža tas itkā bij Philips PUS7600, kas ir tagad?)

Link to comment
Share on other sites

 

 

kāda jēga, ja galā tomēr tikai 30p?

Tev atšķirībā no citiem ir pieejams 4K@60p saturs? Dalies ar savu zelta bedri!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev atšķirībā no citiem ir pieejams 4K@60p saturs? Dalies ar savu zelta bedri!

tā viņam ir atsevišķa datorkaste pa 240eur, ar kuru visticamākais ne tikai video rādīs, bet arī ar desktop logiem kaut kad iegribēs darboties. un tur manuprāt 30p ir "labāk nē" jau šodien.

un projicējot situāciju 10 gadu tālā nākotnē.... gribās maksimālu labumu. (man pašlaik ir 10g.v. mac mini, kurš stabili rāda 720p video, šā-tā 1080i, un gandrīz nekā 1080p. attiecīgi....)

 

nez, tos lētos xiaomi televizorus jau Latvijā neviens nopietni nevelk un nesuportē?

Link to comment
Share on other sites

 

 

tā viņam ir atsevišķa datorkaste pa 240eur, ar kuru visticamākais ne tikai video rādīs, bet arī ar desktop logiem kaut kad iegribēs darboties. un tur manuprāt 30p ir "labāk nē" jau šodien.

Nez, manuprāt, diez ko ērti tas pie TV nav. Priekš ik pa laikam muļļāšanās ar 30 kadriem pietiek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kāda jēga, ja galā tomēr tikai 30p?

Pamatā visam pietiek. Personīgi man šķiet, ka 4K filmām šobrīd nav aktuāli (FHD, protams, iet arī ar 60 fps), bet fotogrāfijām un lieliem "ekseļiem" arī 30 Hz ir OK.

 

Ja nu tomēr nepietiek, var pieslēgties pie DP izejas, kas "dod" 60 Hz. Ja vajag tieši HDMI 2.0, par ~25 eur var nopirkt pāreju no DP uz HDMI 2.0 vai arī nopirkt modeli, kuram ir HDMI 2.0 izeja. Viens piemērs -- Beebox-S (tie gan sākas no i3).

 

 

pirms brīža tas itkā bij Philips PUS7600

Šobrīd sarakstos ar vienu ixbt foruma biedru, kurš sūdzas, ka viņa 7600 bremzē uz HEVC. Ne Beebox, ne xxPUT4900 (man tāds ir 43") nebremzē. Tā kā 7600 diezin vai ir tas labākais variants.

 

 

tā viņam ir atsevišķa datorkaste pa 240eur, ar kuru visticamākais ne tikai video rādīs, bet arī ar desktop logiem kaut kad iegribēs darboties. un tur manuprāt 30p ir "labāk nē" jau šodien.
Datoram jau gan pietiek. Slēgāju vienu brīdi no 30 uz 60 Hz, lai salīdzinātu. Nejutu nekādas atšķirības. Es, protams, nerunāju par 4K spēlēm, kurām jau nu vajadzēs citu videokarti.

 

 

Tev atšķirībā no citiem ir pieejams 4K@60p saturs? Dalies ar savu zelta bedri!
Te ir http://kodi.wiki/view/Samples :) Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

Ko lai dara, ja dikti gribas 4K@60p, bet nav ko skatīties.

Ja godīgi, man no 2 m attāluma ar 720p pietiek, bet 1080p -- ar atliektiem galiem. Es par 43 collām.

Link to comment
Share on other sites

itanium, tā tabula ir izzīsta no marketologu pirksta. Es tekoši skatos FHD no 3.5m, pēc tabulas sanāk, ka man vajag >80" TV. Pilnīgs sviests! Man ir 42" TV - pilnīgi pietiek, pikseļus skaitīt neinteresē, interesē skatīties ko TV rāda.

Link to comment
Share on other sites

rubb, tā tabula vienkārši parāda, kādos apstākļos redzamas tās vai citas izšķirtspējas priekšrocības, salīdzinot ar mazāku izšķirtspēju. Neviens neliek meklēt 720p 40" televizoru tikai tāpēc, ka paredzēts sēdēt 2,5 m no tā.

 

Ja kas, spēles 4K režīmā ir ļoti smukas uz 43", ja sēž 0,6 m attālumā (kas spēlei ir OK).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tekoši skatos FHD no 3.5m, pēc tabulas sanāk, ka man vajag >80" TV. Pilnīgs sviests!

Tā tabula itin nevienā vietā nesaka, kāda izmēra vai izšķirtspējas TV tev vajag :)

 

Man ir 42" TV - pilnīgi pietiek, pikseļus skaitīt neinteresē, interesē skatīties ko TV rāda.

Pēc tabulas sanāk, ka tev pie tevis minētajiem 3.5m un 42" nevajadzētu spēt atšķirt kvalitatīvu saturu FHD izšķirspējā no tik pat kvalitatīva satura 720p izšķirtspējā - jo lielāks ekrāns un mazāks attālums līdz tam, jo lielāka izšķirtspēja prasās.

 

Ja kas, spēles 4K režīmā ir ļoti smukas uz 43", ja sēž 0,6 m attālumā (kas spēlei ir OK).

43" un 60 cm attālumā? Ir dzirdēts tāds rule of thumb: izstiepjot pret ekrānu roku, nevajadzētu sasist ekrānu :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēc tabulas sanāk

Pēc tabulas sanāk, tomēr spēju atškirt.

Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet neticu :p Palūdz, lai sieva/bērni/draugi/kolēģi norīko tev aklo testu - pārliecinies pats.

BTW, vismaz es runāju par kino, nevis spēlēm, kur pie mazām izšķirtspējām ir zāģis un prasās AA.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

43" un 60 cm attālumā? Nopietni?

Kas mulsina? Vai tas nav tipisks attālums, sēžot pie monitora? Nu un, ka 43"? Tas ir apmēram tas pats, kas sēdēt pie četriem 2x2 izvietotiem 20" FullHD monitoriem (man darbā bija divi blakus).

 

Attālumu es izvēlējos no personīgā komforta viedokļa. Plašs redzeslauks uzlabo iejušanos spēlē.

 

 

 

izstiepjot pret ekrānu roku, nevajadzētu sasist ekrānu

Tu pie monitora arī tā sēdi?

Link to comment
Share on other sites

Jā, gan darbā pie 2x22", gan mājās pie 27".

Katram savs.

 

Nu un, ka 43"?

Lai kaut ko apskatītos ekrāna stūrī, piemēram, atlikušo ložu skaitu, nav jāgroza galva?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

atlikušo ložu skaitu, nav jāgroza galva?
Spēlējot jālieto 93'g. izlaiduma BFG ,jeb Big Fucking Gun, tad nav jāiespringst par ložu skaitu ekrānā. :D
Link to comment
Share on other sites

 

 

nav jāgroza galva?

Man ar 60 cm nekāda diskomforta nebija. Es gan diži daudz neesmu spēlējis un neesmu nekāds profiņš. Varu vēlreiz pamēģināt un piefiksēt attālumu.

 

Bet, ja jāgroza galva un tas traucē, vienkārši jāapsēžas tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, (jā, viņš bija aktuāls autora ievietotajā 15'g.oktobrī) lai topiks nepārvēstos banālos prātojumos par ''ložu skaitu ekrāna stūrī” sadalam to tālāk TV 4k/geimingā, TV 4k/video sadaļās.

Labots - Edis7
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

LG tv ar webos ir tikai Google Play movies un tv. Store nav. Un nevar jau arī būt, jo Webos nav androīds.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk kā man pieduras par tām lodēm. Nebūtu tās pieminējis, tad gan jau uzreiz brēktu: a nafig tev spēlēs galva jāgroza? Skaties vidū! :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...