Jump to content

Velosipēdi labās cenās, rudens atlaides


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

es jau sen neesmu redzējis citus fellerus kā tikai ar 'šaurajiem" sēdekļiem

 

Slikti skaties :sarkasms: Daudziem pilsētas velosipēdiem ir platais sēdeklis, manā īpašumā arī velosipēdam platais sēdeklis. (28 collu rati ar shimano nexus 6 ātrumu rumbu) 

 

Edit neizlasīju un nesapratu...

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

Es arī piekritīšu Ivo ++++par elektrovello

Pie kam jāņem tāds kuram tas jaudīgais dzinējs ~ 45km/h nobraukt ar tādu ar vienas uzlādes ciklu var 50km un izmaksā 6.centus

Pašam pašreiz ir labs Corratec, par kuru savulaik nolociju arī tos pašus 750eur, bet pabraukājot ar elektrobaiku (bez kadences variantu) mans ir sajūsmā, tā kā plānoju iegādāties arī tādu. Tas nav skuters, kas sver virs 100kg, tāpēc puslīdz ērti to iedabūt offisā (paziņas baika masa kaut kur ap 24kg) ...bet toties cit tas ir žiperīgs! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Darbs zaļi domājošs ar velo stāvvietu zem jumta, ar sargu un dušām.

 

Elektro velo galīgi nav slikta doma, bet neko jēdzīgu par saprātīgiem bakšiem neesmu redzējis. Mana lielākā sāpe, ka tie elektro velo ir ar garāku riteņu bāzi, vismaz cik lokālie Blueshock liek kopā.

 

Iedodiet lūdzu kādu jēdzīgu elektro velo tirgoni, kuram tie aķi būtu manāmi un pieejami.


http://blueshockbike.com/us/preordergrib kādu 1600 eiro. Tad tiešām ir jāpērk otrais GTI golfs.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Nejāj prātu, pilsētai paņem ko šādu:

http://www.gandrs.lv/fitnesa-velosipedi/s-presso-i8-d-fitnesa-velosipeds/

Pameklē ko līdzīgu dažādās vietās. Stūri uzliec augstāk. Beņķi mīkstāku un varēsi svilpodams tos 19km mīt.

MTB līdz 1k visi smagi gludekļi. Nah tev to lieko masu, ja tik sanāk pa mežiem braukt.

Labots - it.kroplis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@it.kroplis, man rāda tikai 18" rāmi :( Tā jau cmukiņš. 

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

 

 

Slikti skaties Daudziem pilsētas velosipēdiem ir platais sēdeklis, manā īpašumā arī velosipēdam platais sēdeklis. (28 collu rati ar shimano nexus 6 ātrumu rumbu)    Edit neizlasīju un nesapratu..

Paskatījos netā, tiešām ir, komforta, universālie un (neuztver personīgi) ..sieviešu, varbūt vēl kādiem, kāda firma ir likusi, visu jau nevar zināt.

Link to comment
Share on other sites

sēdeklis maksā 10-15 eiro plats un mīksts. pats ar tādu tikai braucu. arī nedēļas nogales 50-60km izbraucienos pa laukiem.

Link to comment
Share on other sites

Long John
sēdeklis maksā 10-15 eiro plats un mīksts

 

Ir jau arī 10x dārgāki... :shok:

 

   http://www.gandrs.lv/brooks-velo-sedekli/unique-b33/

 

Pats tādu nopirku Ebajā mazlietotu 3x lētāk un manai vecai mugurai un pēcpusei  dikti patīk tā ērtības. Starpība starp iepriekšējo "plato un mīksto"  būtiska!. 

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Roberts3

Tak taja veikala adminu iela http://letivelosipedi.lv

 

Var dabut pa normalu cenu to ko gandrs piedava ka par super augstu cenu ,

 

cik sapratu bikeros ari visi velo dargi un ar uzpustam cenam nav demokratiska piedavajuma ,

 

cik par elektro dzirdets tur atri sis tas bojajas lai nu ka ir redzeti elektro velo tallinas caka sturi par 300 eur , https://m.facebook.com/PrecesNoVacijas

tur vispar protams bez garantijas

 

un vai tad mtb nevar pieskruvet normalu komfortablu atsperu sedekli ?

 

Elektro velo vieta tak var nemt to hipsteru mopedu vespa funkcija tak ta pati pozet ar ko nepraktisku un dargu bez reala pamatojuma par cenu performance ka tik ir pacilats feeling

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Meridai ir smuki pilsētas modeļi. Un nav dārgi nemaz. Rati tik švaki. rumbas lētās. A tā ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Nav tā, ka atsperu beņķi ar laiku sāk baigi čīkstēt? Vispār es labāk izvēlētos kādu rolleri, ja būtu tāds attālums jābrauc katru dienu. Var gan izlavierēt, gan vēju matos saķert. Ekonomiska braukšana un visur kur var noparkot Bet ziemā - auto, viennozīmīgi, kaut vai savas drošības un veselības interesēs.

Labots - Puucis
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Visu neizlasīju, iespējams kāds jau ieteica šo - es ņemtu lietotu vellapēdu no šejienes.

Lēti un īpaši nekritīs nevienam acīs. Varbūt arī nenospers...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu vairs neko nesaprotu.

 

Gribētos variantu - sēdies un brauc. Nevēlos uzreiz mainīt beņķi un riepas. Ja vēl beņķis būtu vienkārši piemeklējams, tad ar riepu meklēšanu un maiņu jāties nevēlos. Traktorenes man Rīgai nevajag un tās pat ir kaitīgas. Plastmasas pedāļus arī nevēlos uzkrāt.

 

Gribu ieiet veikalā, iegādāt normālu velo un pie reizes arī dubļu sargus un braukt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Te vienviet var redzēt diezgan lielu kolekciju ar pilsētas hibrīdiem, tā lai zinātu kādi ir modeļi. Atlasi kas patīk un sanāk, pēctam var papētīt kas ir pieejams Latvijā.

Ja kautkas baigi iepatīkas un jūtama cenas starpība, ta jau pa £30 var arī uz LV shippingu dabūt

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šovakar došos apgaitā pa veikaliem, bet laikam sliecos uz Gestapo piedāvājumu par 160 iegūt nedaudz aplietotu ratu.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi pa sniegu un ledu braukt, tad Gestāpa piedāvājums ir tieši laikā. Paliks nauda ziemas riepām un kādam apgreidam ja vajag.

 

Braukt ar 700 EUR drapaku pa sālš žļurgu man būtu žēl. 

 

Un ja tā velo braukšana katru dienu tiešām Tev sāk patikt (par ko es šaubos, jo 40 km katru dienu ir daudz un izdilsi pāris mēnešu laikā), tad var skatīties ko citu. 


 

 

Plastmasas pedāļus arī nevēlos uzkrāt.

 

Tieši platformas (plastmasa apkausēta ap alumīnija korpusu) Tev ziemā vajag, ar normālu apavu uz mazākiem ir smagi.

 

 http://www.ubyk.co.uk/nukeproof-electron-evo-pedals/21588

Link to comment
Share on other sites

vispār MTB ir savi apavi un mazie pedāļi, šitie lielie pedāļi nav nopietni priekš MTB, vajag, lai ar abām kājām reizē var mīties, nevis kaut kādus downhila/bmx pedāļus, jeb pedēļus kas paredzēti velosipēdiem ar kuriem neminas.

 

51DO%2BHgdAsL._SY300_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Braukt pilsētā ar "clipless"  pedāļiem ir uzprasīšanās uz nepatikšanām. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kāds rāmis un collas būtu piemērotākas ~180cm augumam un 75-80kg svaram? Es tos kalkulatorus nesaprotu. Vēlos nopirkt mazlietotu veļuku ko pa mežiem un granteni padzenāt ne īpaši žēlojot. Apkopi pirms tam pats veiktu. Ūdens turētāju gribu stingru, lai bamslis nekrīt ārā. Disku bremzes galīgi negribu. Amortizāciju ja nu tikai priekšā.

Link to comment
Share on other sites

bamslis turētājā nelien. tev jāņem dzeršanas sistēma uz muguras ko liek.

Link to comment
Share on other sites

Tak tas lauķis nemāk saprast velosipēdu, kāds tur bamslis.

 

WP-20140711-004.sized.jpg

 

edit

Tagad gan ir veikts apdeits.

 

DSC05581.sized.jpg

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Sadists, labs saimnieks nekad tā par Valmiermuižas alu neņirgāsies! :yahoo: Sorry, nenoturējos! :sorry:

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Nu ir bamslis vajadzīgs. Kārtīgs lauku zēns bez tāda no veikala neiziet, kurnu vēl tālāk. Neko Jūs nesaprotat.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Starp citu, mans stāsts pagaidām aprāvies pie tā, ka rīt dodos pie Geštāpō sievas :shok: Tika vēlēts arī kārtīgi izrullēt pirms dod naudu rokās  :TBS:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@e = d, no kurienes tādas domas? Mēs te par velo pirkšanu un šajā gadījumā izmēģināšanu pirms pirkuma, protams, vienmēr esam runājuši.

 

Sievu maiņas sludinājumi te vēl nav redzēti.

 

UPDATE Paņemts no Gestapo viss kas viņam bija dārgs un svēts. Iespējams ka neko nesajēdzu un esmu normāli apšņākts, bet šķiet ideāls velo par savu cenu.

 

Laikam gribēšu tuvā nākotnē mainīt dakšu, kāds nevar ieteikt foršu modeli?

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

dakšas ir daudz un dažādas, sākot ar visprastākajām, beidzot ar gaisa/gāzes amartizatoriem ar bloķēšanas slēdzi uz stūres.

Link to comment
Share on other sites

Laikam gribēšu tuvā nākotnē mainīt dakšu, kāds nevar ieteikt foršu modeli?

 

Ja cieto dakšu, var skatīties uz šito http://www.evelostore.lv/lv/127-daksas-1?filter[6]=alum%C4%ABnijs&filter[10]=bez+amortizatora, tikai jātlasa kura vajadzīga, tur ir 26" un 29" collu riteņiem, ar un bez disku bremzēm.

Pieņemams modelis sākas no 200.€, ja man nobruks amortizators, noteikti likšu cieto dakšu.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā sorry runa par 28 collu cieto dakšu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Žaks Noriss

Katru dienu nesanāk, bet arī neesmu meties krūmos ar ideju.

Aktīvi aprīkoju vellapēdu ar aksesuāriem - lampām visos galos, pudeles turētāju, dubļu sargiem, radziņiem, stūres uzliku pulsometra uzlikšanai. Iegādāts arī mazais pumpis, kameras līmes komplekts, ķēdes eļļa utt. Tika iepirkts arī Kryptonite Evolution mini 5 saslēdzējs. Sanāk diezgan daudz štruntu piepirkt no nulles. Velo kļūst 2x dārgāks.

Sanāk braukt ap 2x nedēļā, var pat skaitīt ka 3x.

Uz pavasari jāsaņemas dakšas nomaiņai un gludākām riepām.

 

Biju arī papētīt jaunu velo rudens cenas. To pašu Giant iekš Brīvības ielas Trek veikala ar lētajām disku bremzēm par kādiem 450...530 eur varētu iegūt, bet tāpat visi pribambasi jānopērk klāt, kas vēl sastāda savu simtiņu. Manuprāt konkrētais, lietotais Giants bija neslikts pirkums.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Manuprāt konkrētais, lietotais Giants bija neslikts pirkums.

 

Nu tā varētu būt, tika pārdots zem pašizmaksas, jo pirms apkopes vispār nebija doma par tirgošanu.  

Link to comment
Share on other sites

Nu vēl neesi piesalis pie velo rāmja?

 

Ja domā dedembrī, janvārī un februāri ripināt, tad Tev vēl vajadzēs normālu ūdens nercaurlaidīgi elpojošu jaciņu, cimdus, zeķes, sildošu cepurīti zem ķiveres. Un arī vēlams ūdens necaurlaidīgās virsbikses. Rēķinies uz kādām 300 eirām vismaz. 

 

Kādas gaismas iegādājies?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vai ir kads foruma biedrs , kas labi orientejas velo un butu gatavs par simbolisku atlidzibu atnakt lidzi uz velo veikalu iecekot , kuri velo ir normali un kuri ir overpriced .

Polsu ari varu uzsaukt ,

Ir doma pirkt lietotu 200 - 300 eur robezas tacu negribas , lai piecakare pardevejs pardodot realu meslu ,

Paredzets braukt ziema prasibas lai ir augsta ne mtb sture un 28 collu riteni , dublu  bleki , kedes , ir interese par hibridiem un komforta velo ar kadiem 7 atrumiem   un tadu kur remontejot nav jaiegruz puse no velo vertibas ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kamēr sauss, centos ripināt, šorīt pat doma par velo nebija. Tik feini slidens, ka ar laķenēm izkāpjot no auto paslīd zem tā apakšā. Tā jau var Abibas bikses un adīto džemperi sacūkot.

 

Lampas paņēmu ekonomisko variantu ar domu - jo vairāk bliež acīs, jo labāk. Aizmugurei paķēru Torch Tail Bright 0.5W (6 eur tepat uz vietas), priekšai paņēmu no eBay CREE Q5 LEDu ar velo turētāju par 3 dolāriem (zoomojams, 3 režīmi - spilgts, dimmēts un mirgojošs).

 

Velo saslēgs ir īsais pakavs Kryptonite Evolution Mini 5 (30 eur eBay). Kaut kad jāpiepērk arī trose beņķim un rata pieslēgšanai.

 

Kaut kādi aftermarketa dubļu sargi (5 eur). Mazais pumpis Mountain Ranger Pro Tele (10 eur), bet ar to knapi 2.4 atmosfēras var uzspiest. Pudeles turētājs (eBay 2 dolāri), velo somiņa zem beņķa sīkumiem (2 dolāri eBay).

 

Apģērbs ir no citiem iecienītiem ārpustelpu sporta veidiem. Derētu piepirkt kreklu ar garāku aizmuguri un kedas, kam nepūš vējš cauru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ričukos kopumā orientējos labi. Lietot cenas gan nepārzinu... ja ir kādi konkrēti jautājumi, tad varu pakomentēt.

Link to comment
Share on other sites

Man vajag lai atnak lidzi un pakomente manu izveli un pardeveja piedavato cenu ,

Citadi drusku besi ka tiklidz braucu nopirkt kadu aksesuaru man velo veikalos saka ka esmu parmaksajis par velo un ka kvalitate ir garam .

Negribu pec tam samaksat vel 100 eur par remontiem .

Gribu labu deal par labu cenu un esmu gatavs maksat par kvalitati ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Par jaunu ričuku neesi domājis? Cik EUR esi gatavs iztērēt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...