Jump to content

Velosipēdi labās cenās, rudens atlaides


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Ak, viedie, velominēji! Sakiet kur, kad sākas velo atlaides rudenī.

 

Interesētu normāls pilsētas minamais, dienā paredzēti ap 50 km (25 turp un atpakaļ). Gribētos, protams, minimāli vizuāli uzkrītošu un vispār no velo neko nesajēdzu.

 

Augums man 190 cm (seksu nepiedāvāt). Cik collu rāmis? Cik lieli rati derētu?

 

Var dalīties ar linkiem uz konkrētu produktu! Cena - ap/zem 700 eur.

Link to comment
Share on other sites

Nu pa 700 eiro jebkurš velo būs uzkrītošs (zinātājam) un nav atstājams pieslēgts ar stieplīti uz ielas, ja velo visu laiku būs drošībā, tad jā - var ņemt. Rumpis kā man, tad vajag 21.5 collu rāmi. rati pilsētai jau būtu vajadzīgi 28 vai 29, kaut gan hvz, ceļi jau katram savi, moš tomēr 26. Aizej uz veloprofu parunāties, tur tagad atlaides ir un personāls zinošs.

Vai nopērc no manis Giant Yukon pa 160 eiro un bēdu nezināsi :)

Link to comment
Share on other sites

25 turp jau tāds normāls blieziens cauri visai Rīgai sanāk. Kaut kāds 28 collu ratiem jāņem. Pilsētā 29 nevajag. Rāmis ir jāņem pēc piemērīšanas uz vietas veikalā. Vismaz pirmo reizi. Tāpēc vajag veikalu, kur ir izvēle ar dažādiem rāmju izmēriem.

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Zinātājiem pat garāžās nebūs drošībā.. tepat nesen gan izlauzuši garāžai aizmugures durvis un aiznesuši veļļuku vienam kā arī no pagraba durvis atlauztas un cits veļļuks aiznests.

Link to comment
Share on other sites

Braukšanai pilsētā es ieteiktu ņemt kaut ko ar shimano nexus aizmugurējā rumbā iebūvētiem ātrumiem. Pats lietoju 3 ātrumnieku. Priekšrocība ir, ka baigā vienkāršība lietošanā, jo var pārslēgt ātrumus stāvot. Pilsētā ir ļoti daudz jāapstājas un jāatsāk braukt. Tad tiem parastiem ātrumniekiem, kā kalneniekiem, vislaik jādomā uz priekšu un ātrums jāpārslēdz pirms apstājas.
Otra lieta, ko ieteiktu apsvērt, ir paņemt elektrovelo. 50 km diendienā ir baigi daudz. Es, kaut baigais velomīlis visu mūžu, vairāk par 30km negribu katru dienu nomīt. Sakrājas ar laiku nogurums. Piezīmēšu gan, ka pašam nav nekāda pieredze ar elekrobikiem, tā  ka vajadzētu pakonsultēties ar kādu, kam ir pieredze.

Šeit būtu viens variants, vienīgi laikam sieviešu rāmis:
http://velomoto.lv/product/28/devron-e-bike-elektro/

Šis būtu vīriešu, bet ir tā pilsētai neertā ātrumu sistēma:
http://velomoto.lv/product/28/ruhrwerk-wegbegleiter-elektro/
 

Labots - nrs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Ņem 2015 gada SCOTT SCALE 970 ar 29' collu ratiem, pilns Deore aprīkojums, tev vajag 17' collu rāmi, (ja pērc Hawaii Express pa pilno cenu) rāmja garantija 4 gadi, pieklājīga USA firma. Netici, piereģistrējies, XC.LV http://www.xc.lv/mtb/forums/ un uzprasi, tie veči katru dienu cauru gadu brauc un zin ko saka.

 

Neko labāku neatradīsi pa tādu naudu, Evelostore dod pieklājīgu atlaidi.

Sev augusta sākumā nopirku tieši tādu pašu-kruta!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāreiz ar elektro velo esmu pāris reizes izbraucis no Blueshock īres. Tīri neko dampis, bet smags un ziemā īsti negribās tādu ņi aļo rāmi apkārt vizināt.

 

http://blueshockbike.com/


 

 

SCOTT SCALE 970

 

Vot negribu milzu mirgojošu, atpazīstamu logo. Mani un daudzus citus potenciālos "gribētājus" tas dara nervozus. 


 

 

50 km diendienā ir baigi daudz.

 

OK, Google karte saka ka ir mazāk - 19 km vienā virzienā. Piekrītu, ka būs visai interesanti.

 

Vienkārši pamainījās darba laiki un šorīt izbraucu ar auto vienlaikus ar velosipēdistu (ievēroju, jo viņam bija uzkrītošas bikses) un arī 400 m no darba mēs finišējām vienlaikus. ZB šitie Rīgas sastrēgumi. Nervi beigti.

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

 

 

Vot negribu milzu mirgojošu, atpazīstamu logo. Mani un daudzus citus potenciālos "gribētājus" tas dara nervozus. 

Tad dodies uz http://velobikeri.lv/index.php/ Velobiķeri, tas ir neliels veikaliņš kurā strādā sakarīgi latvieši, ar viņiem varēs sarunāt kādu atlaidīti, pirms nopirku savējo Scott, viņi man Biķeros man piedāvāja liekas šo Catena TNT 2014 http://velobikeri.lv/index.php/velosip/mtb/29/catena-2014-tnt.html, Scott paņēmu tāpēc ka toreiz bija vairāk brīva nauda. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tās latu cenas ir kāds joks vai džentlmeņi vēl dzīvo 2 gadus vecu dzīvi?

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

 

 

Tās latu cenas ir kāds joks vai džentlmeņi vēl dzīvo 2 gadus vecu dzīvi?
 

:) Laikam lapa sen nav atjaunota. Iesaku piereģistrēties un painteresēties XC.LV.

Link to comment
Share on other sites

kā reiz 3-4 nedēļas atpakaļ ieķēru savu cisku drilli, apstaigājot zzk, hawaii express un veloatlaides paliku pie scott scale 970, vislabākais aprīkojums starp 700 eur vērtajiem. uzreiz mtb 29" makšus nomainiju pret šaurajām asfalta šwalbēm, priekš pilsētas.

 

pa 700 eur visi būs atpazīstami vairāk vai mazāk brendi, ja vien netaisies pirkt kādu ķīniešu karbona rāmi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Veloatlaides Duntes ielā izskatās pa man pa ceļam. Tas ir pieņemams, uzticams veikals?

 

Neredzu ka Veloatlaides tirgotu Scott... :(

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

PS. Pirms pirkšanas var aizbraukt uz Hawaii, tur iedos pabraukt un pastāstīs kas un kā. Es tomēr par konsultāciju XC.LV.

 

Veloatlaides ir viens no pašiem populārākajiem patstāvīgu velobraucēju veikaliem, es arī iepriekš maz biju dzirdējis, laikam tāpēc ka reti pērkot detaļas īpaši cenas neskatījos.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
pcruksis

Lielāku par L izmēra (22'collas) rāmi tev noteikti nevajag, ar rāmja izmēru ir tā pat kā ar kurpēm, kārtīgi jāpiemēra pirms pirkšanas, citādi būs grūti un neērti staigāt. Ar rāmju tabulām ir pilns nets http://www.hawaiiexpress.lv/noderigi/scott-velo-izmeri/. Neesmu tik liels specs lai pēc apraksta pateiktu labs vai slikts, vislabāk par to interesēties uz vietas vai veloforumos.

Link to comment
Share on other sites

XC.lv ir sportisti, skrējēji. Viņiem dibens augšā, galva lejā, redz tikai zemi un ka tik ātrāk skriet. Viņi neko jēdzīgu neieteiks. Pa pilsētu uz darbu braukt labāk ar paceltu galvu uz lielāka sēdekļa.
Vēl ieteiktu riepas ņemt 2" ar slicku vidu un mazu protektoru sānos. Daudz apmales ir pilsētā un divcolīgā nav tik jūtīga uz nepietiekošu spiedienu. Nebūs tik bieži jāvaktē spiediens, lai nepārsistu kameru. Kā arī amortizējošāka pret sliktu ceļu. Man visideālākā riepa ir Scwalbe Hurricane. Ātra, viegla, izturīga.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pcruksis
Viņi neko jēdzīgu neieteiks.

Viņi ir braukuši ar visdažādākajiem riteņiem un forumā nav piereģistrējušies SuperSportisti vien, te ir līdzīga tēma no XC.LV http://www.xc.lv/mtb/forums/viewtopic.php?id=53292

 

 

Man visideālākā riepa ir Scwalbe Hurricane. Ātra, viegla, izturīga.

Pa lielam sūds ir tava Scwalbe Hurricane, aizsardzība gandrīz nekāda, mežā uz sausiem zariem caurumu dabūt nebūs problēma, saplēst riepu no sāniem tikdaudz, riepas abas puses ir kā no papīra. Pasūti normālas Continental pa 50€ katru, tad es arī teikšu-laba.

Tas ka uz jauniem felleriem Scwalbe Hurricane liek ļoti daudzi neko neizsaka, širpotrebs ar pieņemamu cenu un kvalitāti.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Nomešanai pilsētā un kruīzam pa to nav nekas labāks par vecu Gazeli izdomāts. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lielāku par L izmēra (22'collas) rāmi tev noteikti nevajag

esmu 186 un man ir XL rāmis, L ir par mazu, der tikai ļoti tehniskām trasēm, priekš MTB lielāks komforts ir uz XL, un priekš braukāšanas uz darbu, manuprāt, ērtāks ir lielāks kā mazāks rāmis. 

Link to comment
Share on other sites

Roberts3

Tas xc forums lapa kur firmas liek reklamas..

Ja ir 700 eur iesaku

Adminu ielas veici - zinoss pardevejs kas necensas appist un runa perfekti lv

http://letivelosipedi.lv/lv/vel

 

Miera iela pie tirgus pardevejiem sakapis galva ,

 

Bruninieku 73 agresivs marketings un neprot lv izteikties ta lai patikami butu klausities,

 

Loti labs veikals pernavas 25

 

Nav web bet sakarigs pardevejs un laba izvele

 

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/elbgg.html

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pa lielam sūds ir tava Scwalbe Hurricane, aizsardzība gandrīz nekāda, mežā uz sausiem zariem caurumu dabūt nebūs problēma, saplēst riepu no sāniem un bla bnla bla .....

 

šitādu gudrinieku xc pilns. ko viņiem prasa neviens nelasa, tikai maļ savu  ...

Link to comment
Share on other sites

pcruksis
esmu 186 un man ir XL rāmis, L ir par mazu, der tikai ļoti tehniskām trasēm, priekš MTB lielāks komforts ir uz XL, un priekš braukāšanas uz darbu, manuprāt, ērtāks ir lielāks kā mazāks rāmis. 

 

 

Interesējies sīkāk forumos, tādu tēmu ir pa pilnam. http://šitādu gudrinieku xc pilns. ko viņiem prasa neviens nelasa, tikai maļ savu ...

 

:) A tu nekautrējies, ja neatbild pa tēmai no pirmās reizes, raksti vēlreiz-uzstāj, es vienmēr esmu atbildes saņēmis. Par to ka maļ savu es piekrītu, viņi nepārtraukti piedalās sacensībās un atbildēt uz jautājumiem kurus var atrast netā laikam nav interesanti.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesējies sīkāk forumos, tādu tēmu ir pa pilnam. https://www.google.l...izmērs&es_th=1

viss sen jau ir noskaidrots un iegādāts XL rāmis, veikalā uz vietas arī tika notestēti XL un L jo mans augums ir uz robežas, ērtāk bija uz XL. 190cm noteikti ir jāņem XL, ja nu vienīgi nedomā downhilā starp kokiem siguldā uz darbu braukt.

Link to comment
Share on other sites

Roberts3

Personigi pajat kas ar ko sacensas reali interese info par veikaliem kur pardeveji mak pardot latviski un necensas apkrapt par katru cenu ,

Link to comment
Share on other sites

 

 

lieta, ko ieteiktu apsvērt, ir paņemt elektrovelo.

++++ 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pcruksis

 

 

Personigi pajat kas ar ko sacensas reali interese info par veikaliem kur pardeveji mak pardot latviski un necensas apkrapt par katru cenu

Tad Velobiķeri http://velobikeri.lv/ , iesaku tāpēc ka personīgi pazīstu veikala menedžeri jau daudzus gadus un esmu redzējis kā viņi strādā.

 

 

Andis

29-298-099

67-546-813

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāds ir vispār sezonu ar elektrovelo nobraucis?

 

Kādas cenas? Pie blueshockbike maksāja diezgan daudz, pie 1000 eur vai vairāk. Neatminos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Continental pa 50€ katru

Afigetj - tādā cenā tak var jaunas 15" autoriepas sameklēt :D Maksāt par velo riepu vairāk par piečuku/dešuku - tur stipri jāpiedomā. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@pcruksis, Velobiķeri kaut kā neaizraujas ar zemām cenām. Ja vēl tās ir tiešām Ls cenas, tad lētākais 29" riteņu velo ir 1000 eur.

 

Man jau nav nekas pret - katrs bīda businesu kā vēlas, bet pirms došanās turp tomēr gribētos redzēt kaut aptuvenu info par cenām un klāstu.

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir vispār sezonu ar elektrovelo nobraucis?

Ir holandiešu verķis, stipri līdzīgs krievulaiku saliekamajam. Jāsaka, ka braukt ar viņu ir bauda. Vienīgi tas, ka es ar velo izbraucu vidēji 2x gadā, jo vienkārši nav kur braukt ar viņu.  

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Maksāt par velo riepu vairāk par piečuku/dešuku - tur stipri jāpiedomā

 

pirkšu ziemai naglenes. patīk izbraukt reizi nedēļā pārdesmit kilo pa apsnigušiem lauku ceļiem, kur apakšā zem sniega ledus. Tur ar citām nesanāk. Ap 50 eiro gabalā nāk viena .

Link to comment
Share on other sites

 

 

rāmja garantija 4 gadi

 

Ja vien ar to velosipēdu nelēkā... Tad rāmja garantija diezgan bezjēdzīga, jo pat lētam ķīnietim rāmis būs pēdējais, kas saplīsīs....

 

 

 

Maksāt par velo riepu vairāk par piečuku/dešuku
 

 

Nu nez 28 collu šaurais riepas apvalks, kā minimums 15€ un tas jau būs galīgs ķīnietis... 

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

Žak! Lai regulāri (un vēl ziemā) brauktu uz darbu ar velo ar gandarījumu, nepietiek vien ar riebumu pret sēdēšanu korķos.

Ka tik nebūs tā, ka nopirksi superkrutu felli... mēnesi pamocīsies... un nometīsi malā :D Labāk pieņem Gestapo piedāvājumu ;)

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Ja es būtu forumā interesējies kuru pirkt darītu tā, ir saņemtas divas atbildes ar konkrētiem modeļiem (SCOTT SCALE 970) kādi ir lietotājiem, es ietu uz pirmkārt apskatītu tos, ja nepatīk, skatītos uz pārējiem ieteikumiem pēc saraksta.

Iesakot vairāk vai mazāk jāuzņemas atbildība par saviem vārdiem, es par saviem iesakot (SCOTT SALE 970) atbildu.

Link to comment
Share on other sites

tikai scale 970 ir 29" un paredzēts jau mazliet nopietnākam sportam, nedomāju, ka, lai braukātu uz darbu vajag tik dārgu un labu MTB. kā arī šaurais sēdeklis būs pirmais, kas radīs ļoti lielu diskomfortu, cilēkam, kas nekad ar MTB nav braucis, pluss viņš ir paredzēts ar velo biksēm. arī scale 970 ir ļoti plata stūre, radīs diskomfortu manevrēt pa rīgas ietvēm, arī 29" tur daudz nepalīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Ar 29" var vairāk kur izbraukt un lielāks ātrums, dārgāku vai lētāku un labāku tā ir autora izvēle, es jau sen neesmu redzējis citus fellerus kā tikai ar 'šaurajiem" sēdekļiem, ja šaurie sēdekļi būtu paredzēti braukšanai ar velobiksēm, Rīgā braucēju būtu pavisam maz, daudziem sākumā/veikalā ir plata stūre, katrs var apzāģēt kā viņam ir ērtāk. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...