Jump to content

planšete ap 300€

Recommended Posts

• 1 month later...

Sveiki,

Arī ir aktualizējies planšetes iegādes jautājums. Vajadzētu padomus, kura būtu labāka pēc price/performance kritērijiem.

Interesē planšete ar šādiem parametriem:

4 kodolu, 2Gb operatīvā atmiņa, iebūvētā atmiņa no 16 Gb, vēlams 10" ekrāns, cenā līdz 350 euro.

Interesē planšete ar šādiem parametriem: 4 kodolu, 2Gb operatīvā atmiņa, iebūvētā atmiņa no 16 Gb, vēlams 10" ekrāns, cenā līdz 350 euro.

Skaties vai nevari atrast Samsung Galaxy Tab S šajā cenā 10.5 collas.

Lielisks verķis, mājās man pilnībā aizstāja laptopu + ekrāna apdrošināšana līdzi uz gadu.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_s_10_5_lte-6235.php

Edited by Rubenis
Ronalds

Lielisks verķis, mājās man pilnībā aizstāja laptopu

Ir iespēja citēt boot.lv forumā? Ir reklāmu bloķētājs, lai delfi un tvnet būtu skatāms? ;)  

Ir iespēja citēt boot.lv forumā? Ir reklāmu bloķētājs, lai delfi un tvnet būtu skatāms? ;)

Es vakarā apskatīšos par citēšanu. Reklāmu bloķētājs ir uzlikts.

Izmantoju Youtube ar straumēšanu uz TV, Popcorn time, ziņas, FB, Twitter utt. Komplektam pa 15 EUR iepirku vāciņus no Amazon.co.uk ar stylus un plēvīti paciņā.

Izskatās jau neko, bet vai iekš LV to var dabūt tādās naudās, jaunu un buy it now? (laikam ne). Jo nav īsti laika gaidīt, kamēr atnāk.

Varbūt vēl ir kāda, piemēram, no Lenovo ražotāja, kas ir augstāk norādīta?

Ronalds

Reklāmu bloķētājs ir uzlikts.

Padalies kā var bloķēt reklāmas uz androīda.  

Bet Alfijam var tikai ieteikt planšeti ar windowsu 

http://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/plansetdatori_elasitaji_aksesuari/plansetdatori/lenovo_ideatab_miix_31030_101_64gb_black

Labs ekrāns, ir klaviere, pilns win softu klāsts - man ir līdzīgs un es uz androīd planšeti pat virsū skatīties negribu! Funkcionāli nav pat ko salīdzināt!!! Labi, ja tas androīds būtu krietni lētāks..... 

Izskatās jau neko, bet vai iekš LV to var dabūt tādās naudās, jaunu un buy it now? (laikam ne). Jo nav īsti laika gaidīt, kamēr atnāk.

Maķenīt pāri budžetam ir, bet planšete uz goda - 4G, ātra, baterija tur ilgi.

http://www.rdveikals.lv/products/lv/149/40021/sort/1/filter/0_0_278_95478.95479/Galaxy-Tab-S-Bronze-10.5-16GB-SM-T800-plan%C5%A1etdators.html

Maza viltība ar RD - aizej uz veikalu, apskaties vai tava planšete ir uz vietas. Turpat veikalā viņu lielajā skārienjūtīgajā ekrānā pasūti uz šo pašu veikalu sev to planšeti - norādi savu numuru. Pēc pāris minūtēm tev zvanīs no RD un teiks, ka vari iet pakaļ, jo prece ir uz vietas. Dabūsi preci, kas uz vietas ir dārgāka, par to cenu, kas ir internetveikalā.

Edited by Rubenis
  • Patīk 2
Ronalds

Bet komplektā par šo cenu nedodas līdzi. : (

Jā.... Bet nevajag jau pirkt šodien - iekš 1a es esmu šo planšeti uz akciju pa ~300 eur ar klavieri redzējis.  Tikai drusku jāpagaida!  

Maza viltība ar RD - aizej uz veikalu, apskaties vai tava planšete ir uz vietas.

Vai tiešām tā jāčakarējas??? Domāju ka pietiks, ja pateiksi "es jūsu interneta veikalā redzēju cenu xxx, pa tādu arī vēlos nopirkt!"  

+1 par windows planšeti, iespējas ir daudz plašākas nekā androidam, un ja vajag var bez problēmām lietot arī jebkuru android aplikāciju ar bluestacks programmu.

• Patīk 1

Vai tiešām tā jāčakarējas??? Domāju ka pietiks, ja pateiksi "es jūsu interneta veikalā redzēju cenu xxx, pa tādu arī vēlos nopirkt!"

Nu pamēģini. Man neizdevās šādi, bet pēc 15 minūtēm Samsunga mazo Tab dabūju pa internetveikala cenu.

Ronalds

Nu pamēģini.

Es nemēģināšu - uzreiz interneta veikalā pasūtīšu to ko man vajag pa labāko cenu un miers!  

Es nemēģināšu - uzreiz interneta veikalā pasūtīšu to ko man vajag pa labāko cenu un miers!

Es tikai saku, vajadzēja vecākiem mazo 7 collu Tabu. Apslatījos RD mājaslapā, ka normāla cena un gāju uz veikalu. Veikalā +20 Eiro. Šie saka, ka tikai internetā pasūtītām precēm ir tādas cenas. Es uz vietas pasūtīju caur viņu pašu datoru un gāju paiku iepirkt. Nepagāja ne 20 minūtes, kad zvana, ka prece ir uz vietas un var dabūt.

Aizgāju un pa interneta cenu dabūju.

Ok, es vēl paskatīšos, ko saka dažādi testi. Iespējams pa lētāku naudu, var iegūt mazliet sliktākas komplektācijas, bet visai labas kvalitātes produktu.

Vispār jau kā kritēriju vajadzētu minēt, ka planšete būtu domāta arī padzenāt kādu spēli. Tātad svarīgu lomu spēlē arī planšetes izturība un pati darbība (vai nebūs ekrāna gļuku).

Planšete domāta topošajam pusaudzim ..

Es arī šobrīd meklēju planšeti, tikai daudz mazākā cenā

it kā noskatīts: http://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/plansetdatori_elasitaji_aksesuari/plansetdatori/asus_zenpad_10_z300c_16gb_white

vai ir oki, starpcitu kāds displejs labāks, priekš darba laukā, saules gaismā?

Spēles nav interese, vairāk netam, kādu office dokumentu paskatītes, 

• 3 weeks later...

Paskatieties Dell Venue 7 7840. Ļoti labs un košs 8,4 OLED displejs, Intel Atom procesors, 5 Andrītis. Manuprāt labs darījums 300 € robežās 

• 8 months later...

Lai nesāktu jaunu tēmu

Iesakat planšeti 200-300 eiru robežās ,8 collas, domāts skatīties youtube video, varbut spelites, un vietu bildēm. Wi-fi obligāts. Pa gadu drosvien ir mainijies piedavājums šajās cenas. paldies

Huawei MediaPad M2 8.0

Foršs metāla korpuss, labs ekrāns, gana jaudīgs, labs darbības laiks no akumulatora un septembrī sola arī Android 6.0.

Kamera gan nekas spīdošs, bet, ja ar vietu bildēm domāji, kur tās glabāt, tad ir atmiņas kartes slots, kas atbalsta microSD atmiņas kartes ar ietilpību līdz 256 GB.

Bez 4G maksās ap 250€, ar - ap 320€.

Edited by itanium
Ronalds

Kāds androīds! Pa šo naudu sanāk normāla planšete ar windows! Normāls, pilnvērtīgi lietojams pc, nevis liels telefons bez zvanīšanas iespējas!

Mājās var pie ārēja moņa un klavieres pieslēgt.

http://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/plansetdatori_elasitaji_aksesuari/plansetdatori/lenovo_ideatab_miix_300_101_64gb_w10h_black

• Patīk 2

Tas Huawei šķiet derēs tam, kam domāts lietot. Lenovo ir 10" , meklējam 8". Klaviatūra, pieslegsanas citam ekrānam, zvanīšana nav aktuālas, tā kā tam ir laptopi un telefoni mājās priekš tā. Kā arī 1200x800 nešķiet simpātisks, spriežot pēc pieredzes ar galaxy tab 4.

wīfi bij domāts, ka vajadzīgs tikai tas , 3g 4g tuvākos gadus nav aktuāli šim verķim

Kāds androīds! Pa šo naudu sanāk normāla planšete ar windows! Normāls, pilnvērtīgi lietojams pc

Vai kāds lūdza pilnvērtīgu PC? Nē, lūdza planšeti.

Iesakat planšeti 200-300 eiru robežās ,8 collas, domāts skatīties youtube video, varbut spelites, un vietu bildēm.

Ignorējot to, ka neatbilst 8" prasībām, neredzu kā planšete ar Windows minētās darbības varētu veikt labāk, a spēlēm viennozīmīgi: Android.

Edited by itanium
  • Patīk 2
Ronalds

Uz androīda ir normāls web browser kaut vai? Ar lv spel cheku, reklāmu bloķētāju un iespēju citēt šajā forumā? ;) Ar androīdu var torrentu filmas bez vilkšanas skatīties? Ir normāls video spēlētājs ar iespēju pārslēgt subtitrus un audio celiņus, kā arī izmantot subtitrus un audio no ārēja faila, tāds kā MPC priekš win? Es nemaz nerunāju par ofisa aplikācijām kuras uz androīda ir parodija par tēmu. 

Ar windows planšeti var izdarīt visu to pašu, ko ar androīdu un vēl kaudzi lietu! (nu labi, spēļu androīdam vairāk, bet arī windows planšetēm pietiek, visas populārās ir) Cenas planšetēm līdzīgas.

Neredzu nevienu iemeslu pirkt planšeti ar androīdu!

Man pašam ir bijušas androīd planšetes, tagad lietoju ar win - kā diena pret nakti, pat nav ko salīdzināt!  

Edited by ronalds_
Uz androīda ir normāls web browser kaut vai? Ar lv spel cheku, reklāmu bloķētāju un iespēju citēt šajā forumā?

Jā, entie. Spellcheck ir iebūvēts klaviatūrā... Citēšanas iespējas neesamība šajā forumā - ak šausmas, mobile versija tāpat to nenodrošina. 

Ir normāls video spēlētājs ar iespēju pārslēgt subtitrus un audio celiņus, kā arī izmantot subtitrus un audio no ārēja faila, tāds kā MPC priekš win?

Jā, piemēram AC3 Player. Ir KAUDZE ar atskaņotājiem, jāatrod vien īstais pēc savām prasībām.

Ar androīdu var torrentu filmas bez vilkšanas skatīties?

Bļins, atrodi vēl debīlākus piemērus, ko neviens neizmanto.

Es nemaz nerunāju par ofisa aplikācijām kuras uz androīda ir parodija par tēmu. 

Nošaujies, ja nemāki lasīt prasības. Krīt uz nerviem, ka muld bezjēgā.

Ja tev vajag Windows planšeti ar visām tās bezjēgā daudzajām iespējām, tad ņem un lieto to. Citiem tās prasības ir krietni piezemētākas. Priekš skārienjutīgajiem ekrāniem Android ir ērtāks.

Edited by itanium
  • Patīk 1

Patiešām, savas specifiskās prasības attiecināt uz visiem, kuriem lielākoties no tām ne silts, ne auksts. Diez ko gudri neizklausās...

Ja es meklētu sev, iespējams izskatītu win versiju, bet pielietojums būs tāds kāds būs, tapēc huawei izskatas ka būs gala izvēle, paldies par viedokļiem

Ar androīdu var torrentu filmas bez vilkšanas skatīties?

var, pats to ikpalaikam daru, torrent tv arī var skatīties, vajag tik šīs 2 aplikācijas -

torrent stream controller http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=446689

ace stream media https://play.google.com/store/apps/details?id=org.acestream.media&hl=lv

Ir normāls video spēlētājs ar iespēju pārslēgt subtitrus un audio celiņus, kā arī izmantot subtitrus un audio no ārēja faila, tāds kā MPC priekš win?

mx player https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad&hl=lv

Edited by Müller