Jump to content

prepairing automatic repair (win 10error)


Tuky
 Share

Recommended Posts

Sledzot ieksa uzradas prepairing automatic update, iet loading un viss. Cik parakos pa netu,tad sada problema win 10 medz notikt, bet tam loading vajadzeja iet talak, nonakot pie dazam izvelnem, bet tas nenotiek. Varbut kadam ir bijusi lidziga problema un zin variantu ka apiet so pasakumu? Cik sapratu,tad pasakums ir saistits ar win updatiem. Jau ieprieks atvainojos par garumzimem un sausmigas kvalitates bildi, bet taa kaa pc ir pievilis mani, izmantoju planseti

post-100674-0-77645800-1443552714_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja parādījās uzreiz pēc svaigas instalācijas/upgreida no vecākas os - uzliec atpakaļ iepriekšējo os, atjauno biosu un upgreidojies par jaunu, jo visticamāk arī upgrade laikā dzelži nav pārreģistrēti win10 atslēgai 

 

Ja parādijās lietošanas gaitā, tad hvz, lai raksta citi, neesmu saskāries ^_^

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

jaa biju domajis repair,bet nez kapec uzrakstiju update. Kad pirms kada laika skeneju cieto,tad uzradijas 3 bojati sektori,ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kad pirms kada laika skeneju cieto,tad uzradijas 3 bojati sektor

 

Tad par ko izbrīns, bija cerība, ka viņi mistiskā veidā pazudīs?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nebiju domajis,ka tie nieka tris sektori ta ietekmes visu. Laikam jau jasak domat par jaunu cieto

Saliku biosa,lai booto tikai no cd, bet bez rezultatiem, parinstalet neizdevas, turpina radit to pasu un neko nebooto no cd. Tatad pavisam miris? Varbut mulkigi tie maninjautajumi, bet neesmu nekads datoru guru, tapec versos pie jums pec padoma. Tad mazliet arpus topica, par jauna iegadi. Pec koda htb-tt7sae500. Cietajam ir sata 6.0 savienojamiba,ja pareizi esmu sapratis, tad principa nekads tur specialais cietais nav japerk. Nemu 2,5 cieto ar sata 6.0 savienojamibu, lieko kronsteina no si hdd, slota ieksa un kartiba? Vai ari ir kada citi sikumi, kuriem butu japievers uzmaniba?

Aizmirsu pieminet,ka visa si kibele ir laptopam

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko esi ne to pārlasījies, nav tādas SATA 6.0!

Tev vajag parasto 2.5" sata3 HDD vēlams ar 7200 ātrumu un 7 mm biezumu. Ideāls aizvietotājs HDD no WD Black sērijas, vai ja daudz atmiņas vietas nevajag, tad SSD.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kartejo reizi parrakstijos par to sata 6, rokoties talak sapratu savu kludu pats. Ta nu iesacejiem gadas. Tagad apsveru domu par ssd. Kadas atsauksmes par samsung evo 850 serij u? Ir iespeja iegadaties Samsung SSD 850 EVO SSD 250GB (MZ-75E250B/EU) aptuveni par 100eur naudinam

Link to comment
Share on other sites

Pa pirmo!

Link to comment
Share on other sites

Ja butu iespeja dabut pa leto,tad ta ari butu rakstijis. vienkārši uz doto bridi neesmu lv un netalu ir tiri labs veikalins,kur var dabut sadu ssd pa aptuveni 100naudinam

Link to comment
Share on other sites

Smart datus iepostee. Pagaidaam te par iisto vainu tiek "ziileets kafijas biezumos".


(HDtune health sadalja)

Link to comment
Share on other sites

Ideāls aizvietotājs HDD no WD Black sērijas

ar ko tieshi shis cietais ir labaks par citiem letakiem tadu pasu parametru cietajiem? 

 

edit: ok, joka pec atradu interneta wd black crystaldiskmark testu, salidzinot ar vienu no letakajiem toshiba diskiem, arii 7200rpm.

kreisaja puse wd black, labaja 20 eur letaka toshiba ar tadu pasu ietilpibu un rpm. vai atskiriba ir 20 eur verta spriediet pashi.

560fee7c71b27wsgbklz1443884668.png

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

Un lētākos tu domā?


Man jau likās, ka man jautājums tev ir par sarežģītu! Atbilde, kaut vai ar 5 gadu garantiju Black sērijai, tālāk ar tevi nediskutēšu.

Tavs sameklētais tests vispār ir fufelis, jo lai noteiktu parametrus un atšķirības, diski būtu jātestē uz vienas sistēmas!

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tev teikšu, ka pat ļoti, ļoti smuki, apsveicu!

Link to comment
Share on other sites

Pārdevējs arī izteicās pozitīvi par šiem ssd, ja nemelo, tad esot taja dienā jau 15 tādus pārdevis. 

Link to comment
Share on other sites

Ne jau es pirku tapēc,ka viņš pozitīvi izteicās. Samsung evo 850 sērija, 250gb cena +/- 100eur 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...