Jump to content

SS IPTV


Rudolfo
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Interesētu spečuka palīdzība!

Savam TV (LG 47LB670V) pieslēdzu IPTV caur MAG250. Pieslēdza meistars, apm 160 kanālu - 7 eur/mēn.

Cik palasīju netā, un cik mans vidējais prāts saprot, tad varu pieslēgt SS IPTV pa tiešo televizorā?

Tā kā ir vēl otrs TV, tad labprāt uzznātu iespējas to izdarīt.

Netēmēju uz bezmaksas pasākumu, primārais ir TV kvalitāte.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

 

 

primārais ir TV kvalitāte.
  Nu tad kādi IPTV ??? Tikai un vienīgi šķīvis un būs tev gan kvalitatīva bilde, gan skaņa.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IPTV pat par maksu nekāds diži kvalitatīvais 1080p HD nebūs.

Ja jau pat Netflix'am ASV "superHD" ir tikai 6Mbps video, tad ko runāt par citiem avotiem.

Link to comment
Share on other sites

Jāprasa meistaram kurš pieslēdza, te, kā redzi, neviens nav ne MAGu ne SS IPTV applikāciju redzējis :>

Ja tavs IPTV provaideris ir piedāvājās arī SS IPTV aplikācija, tad nekādu problēmu, ja nē - nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Nu sameklē internetā par ''Fork player'', tipa šite http://forkplayer.tv/category/lg-smart-tv/ un tālāk varbūt sapratīsi kas un kā. Tur, cik atceros ir tas SS iptv. Nu nez ko tur rāda par maksu tik sevišķu, bet man, ja gribās, apliektiem galiem pietiek  ko tur rāda bezmaksas ( vai , tik neatceros kurā , bija jānoziedo 5$ un tiec uz mūžigiem laikiem paylistēs, kur viss ko sirds vēlās.  Nu tas fork player ir reāls haļava, kur praktisks pielietojums smart tv. Vajag tik normāla ātruma internetu.

Link to comment
Share on other sites

manaa aplikacijaa kas darbojas gan uz samsung smart un LG ir gan HD kanaali 1080p :)

 

taaka IPT nemaz nav tiks likts :)

Link to comment
Share on other sites

Uz kodi lietoju iptv simple client. m3u failu var iebarot kaadu vajag. Bet nu kvalitaate tiem haljavnajiem kanaaliem ir zem katras kritikas, hd kanaali atbilst lattelekoma sd kanaalu liimenii.

Link to comment
Share on other sites

Kas darbojās? Man LG iet uz WebOS un, paskatijos, kādi trīs kanāli no tās SS pat rādija bez maksas. Pārējiem , gan prasa piekļuves kodus. Nu naf par maksu, ja blakus mētājas bezmaksas . Nu tajos bezmaksas ir arī hd . Par kvalitāti- tiko pacekoju no Forkplayera Vladimira un Jevģenija IP HD playlista kanālus Nu ir HD. Cits jautājums, ka dažbrīd ''aizrijās'' datu plūsma. Principā , ja strīmo pa taisno, tad kvalitāte jau nevajadzētu atšķirties vai no satelīta vai IP. Cita lieta, ka daži iemanās saspiest.

Link to comment
Share on other sites

nezinu kaads bitreits neinteresee bet nab playlite ir viens 4k strims domaju ka tur bitreir buus ok

ja gribat playlisti rakstat PM

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

sveiks tu esi vieniigais kam gluko aplikaacija :) bet nu gadaas :) atsuuti savu mac uz PM veelreiz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
uldii12345

Man ir televizorā gan SIPTV, gan SS IPTV, gan comfortnoje tv, tās visas ir tikai aplikācijas un pašas par sevi neko nerāda, vajag playlistus. Man arī ir Mag 250 latvijas kanāliem un tos uz LG nevar dabūt, jo provaideris darbojas tikai ar mag 250 un playlistu nepiedāvā. Ir arī kvalitatīva iptv, kur HD kanāliem bitreits no 10-20 mbit un diemžēl es to vairs neizmantoju, jo tagadējam provaiderim ārzemju trafiks ap 15Mbit un hd kanāli bremzējās. Uz lg caur to pašu ss iptv var skatīties shura tv, kur ir arī Latvijas kanāli un tad papildus nekādas kastes nevajag.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...