Jump to content

4K SMART TV IEGĀDE LĪDZ 850 EURO


apvienosana
 Share

Recommended Posts

Birdwatcher

Garantija sen kā cauri! 

Tv pirku 2013 gada. 

Bet problēmās sakas jau pēc gada! 

 

Es negribēju vest pāri visai Lv uz Rīgu!  Tā nu skatīties var,jā ignorēt svītras.

Klasiskās,kā vecajiem CRT telukiem. 

Šauras horizontālas ,caurspīdīgas svītras.. Ar sliktu redzi,daži pat nepamanītu!

 

Ar samsungiem ,man vienmēr problēmas! Pirms tam 10 gadus bij Lg! Nekad nebija problēmu,joprojām darbojās!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    6

  • Didzis

    9

  • Zin...

    16

  • jozhix

    5

Top Posters In This Topic

Birdwatcher

Precizēju ! 

3D nav un nebūs uz ULTRA HD BLU RAY! 

Līdz ar to 3d mājās kino faktiski ir noriets. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

 

 

Ražotāji jau 3 d norakstīja.

Nākamais, ko norakstīs būs ieliektie ekrāni 

Link to comment
Share on other sites

Kad pirku augustā, tad bija pieejams tikai 3 veikalos. Nebija nevienā neta veikalā pat pieminēts, ka tāds vispār pastāv.kopš tā laika neesmu vairāk pētijis kas un kā.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Par Philips pēdējā laikā dzirdētas sliktas atsauksmes, tiesa nezinu cik patiesas (pašam ikdienā nav tiešas saskares), bet daži veikali teica, ka ļoti daudz defektu un problēmu pēdējā laikā.

 

Ja interesē kāds no Sony modeļiem (tuvākie būtu KD49XD8005 vai KD49XD8305), tad atsūti PM, varu paskatīties kādu interesantu ciparu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki! Mani interesē televizors - piedāvājums it kā liels, ārzemju lapu review diametrāli pretēji viedokļi (turklāt vairāki mūsu tirgū esoši TV nemaz nav apskatīti), tāpēc esmu nedaudz apjucis.

Man nepieciešams:

- 48-55 collas (viesistabai, skatīšanās aptuveni 2-3m attālumā)

- 4K piedāvājums, ko skatīt, ir mazs, tāpēc nesaprotu, vai vajag, bet laikam jau grūti atrast, kam nebūtu šajos izmēros

- Virszeme tiks skatīta, droši vien Netflix, kāda filma caur kompi, kāda PS4 spēle tiks uzspēlēta.

- Smart TV jau laikam gan vajadzēs, ja skatīšos Netflix un Youtube

- Ražotājam lielas nozīmes nav

- Cena 700-1000 eiro varētu būt

 

Ir kādi ieteikumi?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

vispirms izdomā cik tieši collas, jo piedāvājums ir tiešām ļoti plašs tevis norādītajā izmēra diapazonā.

 

Paņem jebkuru normālu internetveikalu un pēc saviem parametriem sameklē, pēc tevis norādītajiem jau īstenībā var ņemt faktiski jebkuru, jo kritēriji ļoti vispārīgi un šķiet to spēj paveikt jebkurš mūsdienu tv pat zem tevis norādītajiem 700 euro..

 

pie reizes no savas puses vēlējos pārējiem pajautāt vai Philips 49PUS6401 ir ņemams vai labāk nē? otrs variants Samsung 50KU6072

Link to comment
Share on other sites

Mājās ir 49'' šis modelis, Filmas stremo labi, ltc kvalitāte ir pakaļā uz tv, protams kliegs arī kāds no biedriem, ka Samsung ir labāki nekā LG, jo viņiem ir ar ko salīdzināt :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hisense - tev ir taisnība, taču paskaties tirgus situāciju un cenas. Androīd TV gadījumā tas UHD neko nemaina.

 

Ja nevajag Androīdu tad nedaudz cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Pieliec 20 vai 30 eur un njem pus6501, kadelj? Full Led apgaismojums ekranam, pults ar qwerty, spilgtaks ekrāns un by default ir iespējams likt apk no fleshkas bez "ruutoshanas". Diviem chomiem pagajushonedelj mēnesi tieshi ieteicu tā vienu, tā otru, abi it kā apmierināti, izmantots tiek Kodi, MX Player un prieksh ps4, laptopa, tv īsti neskatās ne viens ne otrs, 6401 īpašnieks gan bik kozh pirkstos, ka iesipa kapeiku dēļ pults

Link to comment
Share on other sites

Nu tā qwerty pults ir mēreni nelietojama, ja gribi kaut ko aktīvāk rakstīt.

Maksimums iebakstīt Kodi konfigurāciju vai iekš Youtube dziesmu nosaukumu.

Rakstīt šādu komentāru būtu ļoti, ļoti, ļoti mokoši.

 

Bet tā jau protams tīri lietojama. Un ir ērtāk spiest stingras pogas, nevis ar krustiņu navigēt pa ekrānu.

 

Pērkot Philips TV, it sevišķi vecākus modeļus vajag izstudēt XDA developers tos dažus Philips topikus.

Link to comment
Share on other sites

ir man tieši tas 43PUS6401.. pa lielam esmu apmierināts.. piemest kam labākam var visu laiku :D un tā piemetamā summa pieaug un pieaug.. bet šajā gadījumā tiešām varu ieteikt 43PUS6501 variantu.. ir to daždesmit euro vērts.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Arī es esmu nonācis līdz brīdim, kad ir jāizvēlās viesistabas TV un nepieciešamas jūsu zināšanas/padoms.

Domāju par 55'' TV.

Attālums līdz dīvāna tuvākajam stūrim ~3m, tālākajam 5,5m. 

Plānots skatīties Full hd saturu, dažreiz Baltkom kabeli un iespējams ļoti retu reizi kaut ko 4k no youtube/cita avota.

Budžets max 800 eiro, bet vēlams mazāk. Ideālā variantā 700, ja vien nav ''noziegums'' nepiemaksāt.

 

Pašlaik esmu apstājies pie Samsung 55KU6000, izteikti sliktas atsauksmes neesmu atradis un cena pieņemama.

Mieru gan neliek tas, ka biedrs Zin... tepat dažus postus atpakaļ ir ieteicis Samsung 55KU6402. Vai šis modelis ir to papildu ~100 eiro vērts? Kā ar 55JU6872?

Līdz šim savu uzmanību esmu novirzījis Samsung virzienā, bet iespējams ir kas labāks par līdzīgu cenu LG, Panasonic, Sony nometnē?

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Prime, paldies par ieteikumu. No sākuma jau biju pievērsis uzmanību arī šim modelim, bet atturēja tas, ka: 1) cena +- uzticamos veikalos jau ir pāri 800 eiro, kas ir budžeta maksimums; 2) zinu, ka šobrīd nav īsti vērā ņemams mīnuss, bet šim tv ir Full HD, nevis UHD. Šeit laikam jāpiebilst, ka TV parasti izmantoju gadus 5+, tādēļ šķiet, ka UHD varētu būt saprātīgāka izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...