Jump to content

Folder options un desktop layouts nesaglabājas


Dazzl
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojošā. Pabīdot failus uz desktopa, sarindojot failus mapēs pēc nosaukuma, vai mainot ikonu lielumu un gala rezultātā refreshojot/restartējot datoru viss nostājas atpakaļ savās vietās. Kas par procesu nefunkcionē? Kāds varētu būt risinājums? 


Paldies


 


___


 


MSI ge60 - laptops


W10 pro


ejot ar citu ūseri, tā pati problēma


Windows uzinstalēts uz SSD


Link to comment
Share on other sites

Kāds varētu būt risinājums?

 

Lietot normālu, stabilu OS, nevis vēl gadus 3 noteikti gļukaino produktu.

 

Zinu ka sākumā šāds brīnums bija ar Clasic Shell  uz Win 8.0

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

 Palasi šeit. http://www.tenforums.com/general-discussion/17175-windows-10-folder-view-settings-desktop-icon-positions-not-saving.html Citiem ar tā ir problēma.

 

 

Lietot normālu, stabilu OS, nevis vēl gadus 3 noteikti gļukaino produktu.

 Arī taisnība. Domāju, ka 3 gadi tas ir pārspīlēts, bet pirmo pusgadu gan nevajag cerēt izcilu darbošanos un stabilitāti. Es pats vienmēr esmu gatavs sagaidīt visādus brīnumus no jaunas OS, un parasti sagaidu, bet interese par jauno manī ņem virsroku, šis sava veida entuziasms man vienmēr izrādas svarīgāks par mierīgu dzīvi. :)

 Starp citu, man ir MS Office 2013, nezinu, vai saistībā ar MS Office 2016 iznākšanu, kur šāda lieta, laikam, iebūvēta, pēc kāda no pēdējiem Office 2013 atjauninājumiem ir parādījušās vairāk atjauninājumu opcijas, senāk nebija, tik plaši nebija, tad tur tiešā tekstā skaidrojums izvēlei "Atspējot atjauninājumus" - Neatjaunināt, lai iegūtu drošību, veiktspēju un uzticamību. Ha, var saprast gan tā gan tā. Tik man šo gribas tulkot - ja gribi drošību, veiktspēju un uzticamību, tad neatjaunini. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...