Jump to content

Kurus JAVA kursus izvēlēties


Daijo
 Share

Recommended Posts

Ir doma mācīties JAVu un šobrīd ir divi varianti:

 

1. itlat.lv

2. tsi.lv (transporta un sakaru institūts)

 

Vai kādam ir bijusi kāda pieredze vienā vai otrā vietā?

Šajā forumā esmu pirmo reizi un cerams, ka šādus jautājumus te uzdot ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Vēl arī svarīgi, kādas ir priekšzināšanas.

 

Pirms daudziem gadiem biju BDA Java kursos. Kursu mērķis bija nevis iemācīt programmēt, bet iemācīties Java nianses, labi orientējoties C++ vai citā objektorientētā programmēšanas valodā. Iesācējiem, kas iepriekš nebija neko programmējuši, kursa saturu bija grūti uztvert un bija dzirdama vilšanās. 

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka vēlos iemācīties.

Ar papīru domāju vēlāk dabūt kādu sertifikātu, bet galvenais ļoti gribu iemācīties, apgūt, saprast.

Vai šie kursi izklausās nenopietni? Vai var ieteikt ko labāku?


Nu jā priekšzināšanu īsti nav, cik nu nedaudz codeacademy.com un tml. par programmēšanu kā tādu

Link to comment
Share on other sites

es atradu http://www.tsi.lv/sites/default/files/editor/Obucenije/Kursi/java_programmesanas_kursi_lat_11_03_2015.pdf- apraksts.

salīdzinājumā ar itlat ( http://itlat.lv/lv/java) man vairāk patīk TSI programma, kurā appletu nav, refaktorings ir (būs sākumā grūti saprast, bet labāk ja sākumā kāds pastāsta, ka tāds ir nekā pēc 5 gadiem tik uzzini). Un patīk tas, ka ir turpinājums ar Vaadin, piemēram, kas ir interesanta tehnoloģija un pat kotēsies darba devēju acīs.

 

man kā java programmētājam patīk tas komplekts, kas ir TSI visos trijos java kursos, JO redzams, ka neaprobežojas ar ķeksīti, bet tiešām pasniedzējs arī zina, kā to pielietot.

algoritmus realizēt un spēlēties noteikti sāksi kursa gaitā, uz to nav ko iespringt pirmajās dienās, kad ir vienkārši tik jāiepazīstas, kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Pielietojamība un praktiskā puse zināmā mērā atkarīga no sadarbības ar darba devējiem. Piemēram, RTU DITF lielākais sadarbības partneris ir Accenture un attiecīgi arī programmas pakārtotas viņu vajadzībām.  Tikai privātos kantoros (piemēram, BDA) kursus organizē izbijušie/esošie programmētāji vai kas ir ciešā saskarē ar tiem, bet nu tiem parasti cenas ir augstākas.

Link to comment
Share on other sites

RTU? Tur, atvainojos visiem, bet pirmajam kursam gandrīz visām programmām vienādi. Vienalga, mehānikas inž vai IT . Ķīmijas, fizika, matemātikas, sports, nezinu vai tagad rasēšana vēl ir visiem?

Vecākos kursos vairāk pa spec.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, noderīgi dzirdēt citu viedokļus.

BDA es ar skatījos, bet tur stipri dārgāk tas viss pasākums. Pieļauju arī, ka tie kursi tiešām vairāk tiem kuri jau kaut ko saprot, lai papildinātu jau esošās zināšanas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BDA izskatās vairāk tendēti tiem, kas jau zina, bet vēlas uzkačāties pirms sertifikācijām.

Abas pārējās iestādes - tur vairāk saturs kursiem jāskatās;), ko usver arī izdarīja. Es viņa secinājumiem uzticētos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...