Jump to content

Televizoram pieslēgt dekoderi vai lietot karti?


mastersblasters
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Cerams, ka jautājums nebūs dumjš. Man ir Philips, aptuvenais modelis - 42PFL5604, sānā redzu, ka var ielikt nedaudz mazāka kā parastās audio kasetes izmēra "čipu, karti", nemācēšu pateikt, vai šis "slots" aizvieto dekoderi? Tādas kartes var kaut kur nopirkt? Kur meklēt? Vai tā ir izmirusi tēma? Man nav bijis televizors un tagad darbnīcā sagribējās kaut ko, kas fonā ar bildi dīc.

Otrs jautājums pie reizes - vēlos nopirkt ne dārgi multimēdiju lasītāju, kas varētu lasīt, piemēram tādus failu veidus kā .mov .avi .mp4, protams arī .mp3 utt, ko ieteiksiet? Paldies.

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

cam moduli nopērc(ir praktiski visos tehnikas veikalos) un izmanto karti.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Paskaidrosi vairāk? Es šajā temā esmu galīgā neizpratnē. Kaut kādus konkrētus linkus?

Tas modulis pieņem kartes vai jau ir pati karte? Ja pieņem kartes, kur pašas kartes meklet?

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

Nepaskatījos, Tavam TV laikam nav iebūvēts digitālais dekoders, būs vien jāizmanto kkāds arējais dekoderis.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Otrs jautājums pie reizes - vēlos nopirkt ne dārgi multimēdiju lasītāju, kas varētu lasīt, piemēram tādus failu veidus kā .mov .avi .mp4, protams arī .mp3 utt, ko ieteiksiet? Paldies.

Raspbery Pi2 + OSMC.TV 

Labots - SweeC
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja pieņem kartes, kur pašas kartes meklet?

 Visu vari dabūt te, bet tev ne tikai karte, bet arī dekoders jāpērk (ja esi pareizu TV modeli uzrakstījis).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

skatos tavam philipsam ir usb pieslegvieta tatad nav vajadziba pec media player. man ir lidzigs modelis un caur usb lasa dajebko gan no 64gb flash gan 1tb areja cieta diska sakot no .avi .mp4 lidz 20gigabaitigam .mkv filmam bez jebkadam problemam.

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Es ierakstiju flešā filmu .avi formata, neatrod.. visticamak kādus xvid atradīs. Tv pirku lietotu, ir kādi 4 gadi domāju.

 

Tv nav pie rokas, būs vien rīt jānoskaidro precīzs modeļa numurs, citādi tāda zīlēšana vien sanāk. Likās tie pēdējie cipari modelim tik kādus sīkumus maina.

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

pēdējais cipars būs svarīgs, ja tiešām četri tad teļuks ir 6 gadus vecs...

 

Jebkura gadījumā tieši sim modelim nepieciešams būs dekoders un caur usb lasīs tikai mūziku un bildes...

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Flešu atrod, bet atskaņo tikai primitivākos formatus. Bet tas karšu slots tad tur bezjēgā iebuvēts? Kur un kādu dekoderi labāk skatīties? Vai tam arī ir ikmēneša maksa, vai es varu nopirkt un kaut ko skatīties? Cik maksā, kur meklēt?

Link to comment
Share on other sites

saaksim ar to, ka noskaidro īsto modeli... karti var nopirkt lattelecom veikalos, manuprat arii Maximā

Link to comment
Share on other sites

Ja nets ir pieejams nopērc Letu ķiniešu media centru( vai sastele pats uz rasspbery pi), uzliec IPTV neta var atrast daudz playlistes kur pa velti skatīties 

Link to comment
Share on other sites

Aizej uz LTK veikalu un nopērc tur parastu VTV dekoderi kuram ir izeja tāda, kura derēs Tavam TV. Es ņemtu LTK piedāvāto Selteku - ja nekļūdos, tad dekoders maksāja ~45EUR. Ja gribēsi skatīties maksas programmas - tad vajadzēs arī VTV karti, to arī tur pat LTK veikalā nopirksi un noskaidrosi kāds ir Tev izdevīgākais variants kā šo karti papildināt.

 

A šitos sapņotājus, kuri iesaka pilnīgu kosmosu - neklausi.

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varianti tika piedāvāti, jāizlemj gan būs pašam

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Nav rakstīts kādu televīziju taisies skatīties. Pieņemu ka virszemes, jo tur ir karte.

Vienkāršākais veids ir nopirkt saderīgu dekoderi savam tv un to karti spraust tur lai skatītos TV.

Un lai skatītos personīgo media šņagu nopirkt AndroitTV BOXun USB HDD (īpaši dārgi nav).

 

Var meklēt ārējo dekoderi vienā flakonā, bet lētie baigie sūdi, a labajiem liels cipars.

Es izvēlētos HTPC uz WIn bāzes ar MediaPortal + DVB-T + AcamD. Bet lai to saregulētu vajag saprast ko dara.

Link to comment
Share on other sites

No lētā gala blakus sadaļā šāds aparāts tika ieteikts:

 

Esmu testējis līdzīgu aparātu Amiko Mini Combo , rāda gan VTV, gan SAT kanālus ar karti vai medu .Atskaņo vairumu MKV,AVI u.c. formātu video, ieraksts strādā.Šeit  http://www.aureola.tv/ru/archives/4674 tas Mini HD T2/C maksā ap 50 EUR .

 

Link to comment
Share on other sites

Šim modelim ir gan CI slots, gan atbalsta Mpeg-4., http://panel-tvs.tech-specs.com/philips-42pfl5603d-12-n37897761, tā kā Tev pietiks ar saderīgu CAM moduli un karti (kodētajām programmām). Un viss pārējais tev nav vajadzīgs, ja vēlies skatīties LTK virszemes TV. CAM moduli var iepirkt lietotu, tikai jāpārbauda, vai strādā ar tavu konkrēto TV. Būs lēti un labi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tiešām TV atbalsta MPEG 4, tad tiešām ārējo dekoderi nevajag - paņem CAM moduli, var dabūt tajā pašā LTK veicī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ņemies jau taa paarliecinoshi .....

 

 

Philips TV modelju peedeejaa burta atshifreejums:

**pfl****d - DVB-T MPEG2 (d = digital)
**pfl****h - DVB-T/C MPEG2/MPEG4 (h = hybrid)
**pfl****t - DVB-T/T2/C MPEG2/MPEG4 (t = ???)
**pfl****k - DVB-T/C/S2 MPEG2/MPEG4 (k = combined)
**pfl****s - DVB-T/T2/C/S2 MPEG2/MPEG4 (s = ???)
**pfl****m - DVB-T/C/MHP MPEG2/MPEG4 (m = multimedia)
Link to comment
Share on other sites

Nu pat ja tā, tad ir CAM moduļi, kuri pārveido no Mpeg4 uz Mpeg2 :) Forumos par šo modeli stāsta, ka esot jāatjauno firmwaare, bet sūdzības, ka nestrādā ari ir....

Labots - Cecilija
Link to comment
Share on other sites

Ja jālieto CAM modulis kurš arī dekodēs MPEG 4 uz MPEG 2 - tad labāk ārējais dekoderis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu gari jāraksta - skat manu iepr. komentāru.

Link to comment
Share on other sites

Man mētājās CAM modulis, ko sākotnēji biju plānojis izmantot. Ņemot vērā, cik manam Philips (arī kaut kāds 2010.g. modelis) ir "superātra" un ērta kanālu pārslēgšana, vairākus gadus lietoju ārējo dekoderi. Kādu laiciņu nācās palietot LG 42" LCD  - tam kanālu pārslēgšana bija labāka, bet bija acīmredzamas kvalitātes problēmas un gļuks, ka ik pēc 1 minūtes parādījās bildes kropļojumi it kā signāls pazustu. Senči nopirka TLC LCD un tas vispār nevienu CAM moduli neņēma pretī.

 

Līdz ar to man viedoklis izveidojies pret CAM klaji negatīvs. Turklāt neviens ražotājs nav pierakstījis, ar ko un kāpēc ir savietojams.

Link to comment
Share on other sites

Labāk protams, bet vai lētāk? Nezinu...

Nu un cik maksā transkodējošais CAM modulis salīdzinot ar lētā gala ārējo uztvērēju?

 

Bez tam televizors arī ar CAM moduli par mediapleijeri netaps, tie būs vēl papildus izdevumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ko tik nepielieto sado-mazo izvirtiibaam, citi CI moduli citi veel papildina ar karshu spliteri.

normaals aareejais uztveereejs ir tak daargi  :)

Link to comment
Share on other sites

ka ik pēc 1 minūtes parādījās bildes kropļojumi it kā signāls pazustu.

A tu signāla līmeni čekoji? arī pilsēta signals mēdz lēkat, dafigā traucējumi, un iebūvētajos nav antenas pastiprinātaja. Pamēģini anteni citur novietot,  pazīstamam bij līdzīga problēma ~ 1km līdz tornim, antena istaba pie TV a vieu laiku raustās. piemeta garaku vadu antenai aizvilka uz otru istabu rada bez traucējumiem. ( TV Philips)

Labots - SweeC
Link to comment
Share on other sites

Dzīvoju 20km ārpus pilsētas un Yagi antena pieskrūvēta pie mājas sienas pretī tornim. Signāla līmenis bija pirmais ko čekoju un tas rādījās tikpat cik ar ārējo  Strong SRT-8903, kuram nekādi kropļojumi ar to pašu antenu nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...