Jump to content

Waze uz Lumia 640


tomy007
 Share

Recommended Posts

Es biju kādreiz uz 620 uzlicis, itkā strādāja, tas bij ar WP8.1. Uz WP10 čota neizdodas uzlikt, veikals erroru met

Link to comment
Share on other sites

Man ir dzīva interese, cik drīz M$ uzliks mīksto savam WP projektam un atstās kārtējo reizi visus nokiāņus pie sasistas siles...

 

Muahahahahahahahahahaāāāāāāāāaa  :diablo:  :bomb:

Link to comment
Share on other sites

Smii, laikam esi atpalicis no dzīves/nerubī, bet viedoklis ir? :D

 

M$ netaisās atteikties no WP, īstenībā ir pat otrādi. WP jau sen ir ne tikai uz Nokia un Microsoft ražotajiem aparātiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Topika autors jau nav pat norādijis kādu WP versiju lieto ?

 

Tā jau kopumā, nesaprotu to cilveku vēlmi "jāties" ar tām Beta versijām ;)

 

Nu ok, ja esi izstrādātajs tad var savu softu testēt uz kāda otra testa telefona, bet ne jau likt betu uz sava vienīga telefona...

 

...vēl saprastu ja WP10 kaut ko baigi jaunu piedāvātu, bet reāli tur tikai sīkumi..  

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Rubb, ja paskatāmies pagātnē, tad win priekš kabatas izmēra iekārtām bija pirms android un ios. 

 

Diemžēl win ir pamatīgi atpalicis.... Labi, ir nianses, tomēr priekš telefona nekā labāka par androīdu nav!

Link to comment
Share on other sites

ronalds_, Win vēsturi, arī Windows Mobile pārzinu ļoti labi. WP ar Windows mobile NAV nekāda sakara, tas ir jauns produkts, kurš arī ne tik sen parādījās. Par to, kura OS labāka - katram savs. Piemēram es neredzu nevienu plusu androīdā :)

 

Par eksperimentēšanu ar WP 10 - arī esmu to lietojis, lai notestētu kā WP 8.x aplikācijas darbojas uz WP 10, kā arī veiktu nepieciešamos aplikācijas labojumus. Kad tas izdarīts - tā rollback uz WP 8.1. Ne jau tāpat vien WP 10 vēl ir tikai betās.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl win ir pamatīgi atpalicis.... Labi, ir nianses, tomēr priekš telefona nekā labāka par androīdu nav!

 

Kādā ziņā tieši atpalicis ?

 

Jā, protams nav n-to milionu aplikaciju, bet jautajums vai tās vienkāršam userim ir vispār vajadzīgas ?!

 

WP arī iet labāk uz low-end dzelžiem, lidos uz telofona kur ir tikai 512Mb RAM ;)

Labots - GaryII
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Win ir atpalicis tādā ziņā ka nav ne aplikāciju, ne lietotāju! Un te iestājas apburtais loks......

Piemēram nav normālas gmail aplikācijas....

Link to comment
Share on other sites

Autors nav norādījis WP versiju, jo to vēl nelieto.. Pirms vairākiem gadiem testēju kaut kādu 7sērijas  Nokia ar WP un bija baigi OK, tikai Waze nebija pieejama(vai negāja- neatceros). Tādēļ arī šis jautājums, jo drīzumā plānojas mainīt telefonu(ja to mūsdienās tā var saukt). Un Waze ir pierasta un tiek daudz lietota.

Labots - tomy007
Link to comment
Share on other sites

ronalds_, priekš kam vajag gmail aplikāciju, ja viss ir OK arī ar iebūvēto e-mail klientu? Jocīgi, man telefonā ir sainstalēts viss tas kas man vajadzīgs, nekas netrūkst...

 

Un vispār, šeit jau aiziet beztēma, tēma ir par Waze uz konkrēta aparāta...

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

viss ir OK arī ar iebūvēto e-mail klientu?

 

Lietoju windows mail uz x86 planšetes. Nu nemāk šī aplikācija gmail iespējas izmantot! 

Nē, nu skaidrs ka varētu win platformai normālu gmail aplikāciju uzrakstīt, bet nav....

 

Adroīda java bāzētā sistēma nebūt nav labākais variants, bet patreiz de facto populārākais!

Link to comment
Share on other sites

ronalds_, Windows mail nezinu, nekad neesmu lietojis. Ja runa ir par WP, uz tā oriģinālais WP maila klients darbojas OK - pats lietoju to pa IMAP, problēmas nemanu. Gmail no telefona nākas bieži gan rakstīt gan lasīt.

Link to comment
Share on other sites

Tātad cik saprotu no visiem komentiem, kas ir pa tēmu, tad waze iet uz win8. Ņemot vērā, ka agri vai vēlu migrēšana uz win10, ir vērts pagaidīt. Correct?

Link to comment
Share on other sites

Uz WP 8.1, waze darbojas OK. Parastam lietotājam WP10 betas un preview buildi nav vajadzīgi - var būt visādi gļuki gan ar pašu WP, gan ar aplikācijām.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

M$ netaisās atteikties no WP, īstenībā ir pat otrādi. WP jau sen ir ne tikai uz Nokia un Microsoft ražotajiem aparātiem.

 

Man ir pāris WP telefonu famīlijā, un pat viena planšete, bet nekādu dižo progresu pa diviem gadiem neesmu manījis. 

 

Tā tirgus daļa viņiem ir 3.5, 2.5 un 2.6% pēdējos trīs gados.  Neizskatās pēc dzīvotāja.


Lai gan kā sievieštelefons bez īpašām vajadzībām WP ir ok.


Savukārt tiem, kas grib pirkt telefonu un izmantot to plašāk kā vien zvaniem / sms / netam / epastiem, ieteiktu rūpīgi padomāt un papētīt, vai WP būs īstais pirkums. 

 

Ko arī autors ļoti pareizi dara.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā jau kopumā, nesaprotu to cilveku vēlmi "jāties" ar tām Beta versijām   Nu ok, ja esi izstrādātajs tad var savu softu testēt uz kāda otra testa telefona, bet ne jau likt betu uz sava vienīga telefona...   ...vēl saprastu ja WP10 kaut ko baigi jaunu piedāvātu, bet reāli tur tikai sīkumi..  
 

Tie sīkumi daudz dod. Kaut vai tā pati iestatījumu lapa. Vajadzēja uzlikt 8.1, lai varētu updetiot uz jaunāko build, jo pa taisno nesanāca. Biju jau pieradis pie W10, tad WP8.1 settingos kādas 5 min meklēju ko man vajadzēja, jo tur bij viss vienkārši vienā lielā putrā. Vēl piem, ka var atbildēt īsziņai pa taisno no notification. Swipe klaviatuura atbalsta arī latviešu valodu (vismaz daļēji), tas knibucis tastatūrā arī diezgan ērts. Tie jau sīkumi salasās kopā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...