Jump to content

lēts melnbalts printeris


Guest
 Share

Recommended Posts

Interesē nedārgs melbaltais printeris, svarīgi, lai viņš var ilgi stāvēt nelietots un nekas tur neaizkalstu.

 

būtu labi ja būtu:

  • wifi, sliktākajā gadījumā var pieslēgt pie rūtera vai ar raspberry print serveri uztaisīt
  • kompakts
  • var stāvēt ilgi nelietots
  • lēti kārtridži

 

Link to comment
Share on other sites

Ilgi stāvēt var tikai lāzerprinteris, bet ar lētiem kartridžiem tāds neeksistē. Toties melnbaltus tintes printerus sen vairs neražo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu tas viss ir stiepjams jēdziens, ja pa gadu man vajag izprintēt ~200 lapas, labāk tad lai ir dārgāki kārtridži kas var turēties 3 gadus, kā pirms katras printēšanas reizes saproti, ka tinte ir sakaltusi un atkal jāpērk jauni kārtridži un izprintēt neko nevar. ja lāzernieka tonereis nemaksā kosmosu, tad cenai uz lapām vajadzētu sanākt zemākai, kā ik pa 100 lapām pirkt jaunus tintes kārtridžus?

 

tā sakalšana tā pieminēta, jo uz skapjaugšas stāv HP 1510, printēts tiek tik reti, kā slēdz iekšā tā kārtridži sakaltuši. kaut kādas 4 reizes nomainiju un esmu atmetis ar roku pilnīgi viņam.

Link to comment
Share on other sites

Tad pērc lāzernieku un nečakarējies. Man skapī stāv Laserjet 1300. Nesen nomainīju kartridžu, kas bija nogājis kādus 10 gadus, jo izmantots ļoti reti. Normāliem lāzerniekiem resurss ir vismaz 2000 lapas, pietiks tavam apjomam uz 5 gadiem. Parasti tie toneri, kas nāk komplektā ar jaunu printeri, nav ietilpīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tādai vajadzībai derēs jebkurš vislētākais veikalā dabūnamais lāzernieks pa 30+ cik tur eur

Link to comment
Share on other sites

Ja daudz drukāšanas, tad ir prātīgi rēķināt optimālo variantu starp lielumiem - printera cena, tonera cena, izdruku daudzums no viena tonera jebšu izdrukas cena... Ir tā, ka dārgākiem lāzerniekiem ir pieejami lielāki toneri, piemēram, 6000 izdrukas ar vienu toneri, tad tonera cenu izdalot ar paredzamo izdruku skaitu, vienas izdrukas cena ir pievilcīga, lieliem birojiem, kur daudz drukā, tur, jā, tāds lāzernieks ir tas, kas vajadzīgs. Bet tavā gadījumā, ja ir tik maz drukāšanas, tiešām, tur nav vērts daudz galvu lauzīt, ņem lētu melnbalto lāzernieku un miers. Kā Mežavecis saka, 5 gadi drukāsi bez bēdu, a dārgais toneris būs jāpērk tik reizi 5 gados.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Vienreiz samaksās par čipa uzlaušanu un arī toneris būs kapeikas, tur pat nav vērts sākt rēķināt izmaksas, neko tas nemaksā. Pats tikko uzpildiju 2 lielos kardridžus TV izmēra kastei - 2x12 eur

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tak prasīja lai lēts toneris, lai gan nafig printserveris pie 200 lapām gadā? Tur drīzāk vajag pagarinātāju ar slēdzi lai to printeri kopā ar vēl kādu drazu atslēgtu no tīkla lai nesmird un nerij elektrību lieki.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

neko jau viņš tur dīkstāvē nerij. un printserveris, jo tas neko papildus man nemaksā- ir gan lieks raspberry, gan rūterim ir tāda funkcija iebūvēta, bet toties ērti uzsit cmd+p un ej pakaļ lapai uz kaktu kur tas printers nogrūsts. un esmu kategoriski pret vadiem- ja tam ir bezvadu alternatīva, es lietošu to kā čakarēšos ar liekiem vadiem, viņu tā jau ir daudz par daudz un vairāk man viņus nevajag.

 

šis izskatās pēc laba kandidāta- lēts un ir wifi
http://bm.lv/lv/samsung-sl-m2022w-see

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ir vēl lētāki un prastāki un mazāki Samsungi - šis ir domāts nu vismaz 6x vairāk drukāt

Katram savs, var lietotu pa 10-15 eur ar pustukšiem kardridziem uzlauztiem vai neprasošiem laušanu paņemt un gadu bēdu nezināt, tik visādi wifi jau nu nebūs

Link to comment
Share on other sites

Ja jau uz Samsung met aci, tad papēti šo: http://www.1a.lv/biroja_tehnika/lazerprinteri/samsung_slm2026w

Tas pats, tik papildus duplex. Ja gribēsi ietaupīt papīru, var noderēt. Mana pieredze ar duplex, gandrīz nelietoju, praktiski viss, ko drukāju, formējas no vienpusēji apdrukātām lapām, viena no abām pusēm apdrukāta lapa izdrukājas lēnāk nekā divas no vienas puses apdrukātas lapas. Tev varbūt tas duplex izrādīsies vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja ņemt,tad labāk ar duplexu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pacelšu tēmu. Kādas atsaukmes par to Samsunga lāzernieku? Ir doma pāris lapas mēnesī izdabūt ārā nebaidoties, ka būs problēmas ar aizkalšanu, kā tinteniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Aizkalšana jau nu nebūs, bet kartridži jaunajiem Samsungiem padārgi, jo čipi ir samērā nelaužami un dārgi.

Ja nav liels kopiju skaits tad var arī Bordeli izvēlēties, tikai laikus jāuzzsūta no Ķīnas drums, kad vecais ies uz beigām, lai gan tas nebūs tik drīz - pēc kādām 10k lapām. Oriģinālo pirkt ir jābūt aptaurētam.

Samsung var arī vecāku modeli iegādāties - kasetes pa kapeikām un pats neko dārgs nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Man mēnesī vajag kādas apmēram 5-10lapas izprintēt.


Sazinājos ar Dateksu, oriģinālais toneris maksājot 49EUR.Šim Samsungam varot arī uzpildāmo lietot-31EUR.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Priekš kam vispār vajag uzpildi 10 lapām mēnesī? Ja kartridža resurss ir 2000 lapas, tad 1 kartridžs pietiks vismaz 8 gadiem. Vai tiešām vajag tik ļoti taupīt un domāt par pildīšanu? Kas jūs printerus pērkat visam mūžam?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ta nē, es vienkārši intereses pēc pajautāju par uzpildi/nomaiņu. Netaisos jau rakstīt grāmatu, ka būtu jānodrošinās ar rezervēm.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

Par Samsungiem domas ir labas,iet kā smērēti.Nekad neizvēlētos Brother,visu laiku kaut kas čakarējās.

Mana pieredze ir tieši pretēja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir viens knifs drukājot no Libre office writer.
Tur jau nav nabaga printeris vainīgs! Vispārīgām vajadzībām ir tikai divi printeri HP un Canon, ja maz printē MĀJĀS var Samsung, bet ofisā neiesaku, jo būs kāds, kas gribēs ekonomēt un tad ar Samsung ir grūti.
Link to comment
Share on other sites

Gļuks ar Libre office writer ir tikai komplektā ar doto Canon.Jebkurā citā kombinācijā viss printējas.

Vari iedot sīkāk info? Es savā laikā tā ar open nomocījos uz HP, ka pat atcerēties negribās!

Samsung ar oriģinālām kasetē arī iet uz urā, kamēr kāds nesāk ekonomēt un tad var minēt kurš ir vainīgs! Tādēļ ofisos nekādus Samsung negribu redzēt!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Man ar Samsung ir slikta pieredze, galvenais ka es beigās vainīgs palieku!

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Nekad neizvēlētos Brother,visu laiku kaut kas čakarējās.
 

Tas ir tikai tāpēc, ka oficiālais dīleris Brotheram ir "žmoti" un uzpildes materiālu tirgotāji neko kvalitatīvu negrib ievest, jo tad jau nesanāk 100% varka.

Man ir pāris Brother krāsainie lāzeri un viss iet kā smērēts, bet.... neko viņiem neesmu pircis Latvijā un nemaz netaisos.


 

 

Man mēnesī vajag kādas apmēram 5-10lapas izprintēt.

Pie tādiem apjomiem der jebkurš printeris.

Ka tikai funkcionālis ir ok - druka pa tīklu un tā tālāk... 

Link to comment
Share on other sites

Man ir pats leetaakais Samsung laazernieks ar wifi, ir vinjam arii neorgjinaali kartridzi, tikai tas ka maza ietilpiiba, 1000 lapaam. Un man regulaari printeris pazaudee tiikla iestatiijumus, protams, taisni tajaa briidii, kad vissteidzamaak jaadrukaa.

Link to comment
Share on other sites

Vai tik nav tā ka rūterim ir DHCP un printerim laiku pa laikam piešķiras cita IP

 

Par šito pēc dažiem atgadījumiem arī esmu aizdomājies, tāpēc rutera DHCP iestatīju katram printerim, ploterim un tīkla diskam nemainīgu adresi.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Padoms:

Ja lieciet statiskas IP, tad lieciet tās ārpus DHCP range.

Varat atstāt arī DHCP un ielikt lai rūteris konkrētajai MAC vienmēr izdala konkrēto IP adresi.

Likt statisko ir labs buletproof variants.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pacelšu vecu tēmu. Klau, ne vienam no jums nav šāds printeris Xerox Phaser 3020BI?

http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/printeri_skeneri/lazerprinteri/xerox_phaser_3020bi

Gribu nomainīt savu tintes Epsonu. Apnīk pirkt kārtridžus. Mēnesī kādas padsmit lapas vajag izdrukāt un vienmēr kaut kāds čakars ar pašreizējo uzparikti, vai nu aizkaltis vai tinte (neoriģinālā) beigusies.

Link to comment
Share on other sites

Es uzreiz Googlei uzdotu šo jautājumus:

1)xerox phaser 3020bi toner cena?

2)Vai ir alternatīvie?

Link to comment
Share on other sites

Tikai viena nelaime - toneris 1000 lapām paredzēts, un pērkot printeri tajā iekšā esošais nu kādas 400-500 izvilks.

Black Samsung 111S Toner Cartridge (Replaces MLT-D111S/ELS Laser Printer Cartridge)

bet tā - gan jau mājas derēs.

Link to comment
Share on other sites

Man ir līdzīgs melnbaltais samsung printeris! "Noslodze" līdzīga.  Pāris gadi un vēl drukā - pat līdzi nākošais toneris nav beidzies. (Patsmit lapas mēnesī, kādas 200 gadā, tur pat līdzi nākošais toneris 2 gadi ies ;)

 

Pie tik maza drukāšanas apjoma nebūtu jāsatraucas par tonera cenu vai uzpildes iespējām - var takš atļauties reizi pāris gados arī oriģinālo toneri nopirkt! 

 

Bet lāzerniekam liels pluss - nekas nekalst ciet - pat pēc pāris mēnešu dīkstāves ieslēdzu un izdrukāju ko vajag! Mājai ideāls. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ronald, tieši tā. Pašlaik ir tintes Epsons (DX 7400). Ja katru dienu drukā, viss ok, bet kā pāris nedēļas pastāv, tā vai nu neko nedrukā (nāk tukšas lapas ārā) vai vispār rāda, ka kārtridži tukši. Ja godīgi, man apnīk katru reizi pirms printēšanas domāt, šoreiz printēs vai neprintēs. 

 

Link to comment
Share on other sites

Man apmēram tāda paša vēlme, iegādāties nedārgu lāzerprinteni mājām, apmēram 100- 200 lpp. mēnesī. Noskatīju jau veikalā  BROTHER HL-L2340DW. It kā viss kas vajadzīgs, Duplex, WiFi , it kā nav čipa. Cena arī laba.

Bet kad palasīju forumā, ka problēmas ar BROTHER... sāku pārdomāt. 

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Bet kā Brotheram ar kārtridžu uzpildi? Vai tas neietekmē darbību. 
 

Pildīt visi pilda, bet rezultāti skumji.

Nafig to Bordeli ar visiem viņa kartridžiem. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...