Jump to content

Iesakiet MTB velosipēdam pumpi


 Share

Recommended Posts

iesaku ar šļauciņu. pumpēt vieglāk nekā ar tiem, kuru mauc uz ventiļa pa taisno.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cik kameras var piepumpeet ar vienu baloninju?

Link to comment
Share on other sites

Ja drīkst zināt kam šāda greznība? Domāju par pumpi ar gaisa baloniem.

 

Mājās kaut kompresors vai auto pumpis, bet ceļam pietiek ar jebkādu pieskrūvējamu pie rāmja.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Maajaas man ritenim vecais padomju pumpis ar T veida ruchku. Labs. Vienaa ritenjbraucienaa bija arii liidzi panjemts, piestiprinaaju pie ritenja.

Link to comment
Share on other sites

Cik kameras var piepumpeet ar vienu baloninju? 

 

Man tāds pats jautājums.

b) šis - http://www.evelostor...tain-ranger-pro - ļoti OK!

 

Šito noteikti vajadzēs apskatīties, pataustīt veikalā, izskatās drošs stiprinājums, man priekš MTB (braucu pa kalniem) vajag lai nenokrīt.

http://www.chainreactioncycles.com/lv/en/sks-mountain-ranger-pro/rp-prod29679

 

 

Mājās kaut kompresors vai auto pumpis, bet ceļam pietiek ar jebkādu pieskrūvējamu pie rāmja.
 

Pietiek ta pietiek, tikai priekš MTB vajag pēc iespējas mazāk pričendālu, tai skaitā spidometru, ja fellers nokrīt uz zemes, var daudz ko neatrast.

Pajem kādu ar baloniņu, būs ātri, viegls, maz vietas aizņem.

 

Tieši tādas prasības kādas vajadzīgas man.

:) He. Es jau gandrīz esmu izlēmis, kārtridža pumpis tādā pašā cenā kā rāmja pumpis http://www.evelostore.lv/lv/2017-zefal-pumpis-ez-plus?filter[59]=co2+pumpis, kārtriža cena ļoti neliela http://www.gandrs.lv/pumpju-piederumi/pumpja-co2-kartridzs-1gab/, tagad tik jāuzzina cik var piepumpēt ar 1 kārtridžu. 

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ar vienu baloniņu piepumpē vienu riepu. Ir mazie un lielie baloniņi. 26er vai 29er attiecīgi. Galvenais ieguvums svars. Lielo pumpi līdz nevazāsi, bet ar mazo riktīgs pisaks piepumpēt. Ja laiks neko nemaksā, vai braukā ar gerkena riepām un bieži sadurās tad baloni būs par dārgu. Baloniņi maksā 3EU mazais man riepas kvalitatīvas un saduros reti. Attiecīgi baloniņi ir mana izvēle.


Link to comment
Share on other sites

Nu man arī nav tās pašas sliktākās, garākā ceļā tomēr vajag rēķināties ka gadās pa caurumam katrā riepā.

Link to comment
Share on other sites

Uz pilsētas tūrismnieka stāv Meridas GP-61 no Gandra.

Manām vajadzībām pilnīgi pietiekošs. Mazliet pavingrošana ir lai dabūtu 5bar (darbošanās līdz 2 minūtēm), bet ir garantija, ka riepā gaisu dabūšu, nevis sēdēšu ceļamalā ar tukšu gaisa kārtridžu. Un varu bez raizēm izpalīdzēt citiem braucējiem, kam nav līdzi pumpja. ;)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

5bar uz vienu riepu??

Es parasti 2,5-3 turu. Pie trijaam ja ir gana cieta!

 

 

 

Ja laiks neko nemaksā

 

Es parasti velobraucienā laiku neskaitu, relaksējos. Kārtriždu pumpis dēļ ērtuma un svara ieinteresēja. Mana Pantēras pilsētniekam/šosejniekam, nav neviena stiprinājuma pumpim. Skrūvēt kādus loriņu klāt ar negribas. Savukārt kārtridžu var viegli iemest mugurenē! 

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mana Pantēras pilsētniekam/šosejniekam, nav neviena stiprinājuma pumpim.
Pudeļu stiprinājuma vietas nav? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

5bar uz vienu riepu??

tas droši vien ir sportam, es kādreiz aktīvi piedalijos SEB MTB maratonos, un tur bija jālaiž riepā maksimums, lai mežā 50km pa saknēm ratus nepārsit.

 

un protams svars, jo mazāk sūdu jāvadā līdz, jo pašam vieglāk, savādāk jēga pirkt maksimāli vieglu velo ar karbona rāmi pa x tūkstošiem, ja viņš tiek nokrauts ar kilogramiem liekā svara. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

5bar uz vienu riepu??

"Asfalta" režīmam vajag daudz gaisa riepā.. :D

Un tas GP-61 ir ar savu stiprinājumu, kas liekas uz pudeļa turētāja skrūvēm vienlaicīgi ar pudeļuturētāju. Pudeles pazaudējis esmu, bet pumpi neesmu. :)

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

kroop ko var gudri izrunāties. neviens MTB 5bar iekšā nepumpē. Biji liekas tāds pats braucējs kā šeit muldētājs.

ja kāds nezin tad šosejas ratos dzen iekšā pa 10bar. MTB priekšā ap 2,5bar aizmugurē 3.5bar. Ja izmanto bezkamernieces tad priekšā liek ja trase prase ari 1.7bar

Link to comment
Share on other sites

 

 

kroop ko var gudri izrunāties. neviens MTB 5bar iekšā nepumpē. Biji liekas tāds pats braucējs kā šeit muldētājs.

kropli, cik grib tik pumpē. es pūtu 4-5 vismaz ne reizi rati netika pārsisti. virsū bija dārgās schwalbe kamernieces, tai laikā 55 Ls par riepu, maksimums uz riepas bija norādīts 5.5 bar, takā vienīgais ar muti braucējs šobrīd esi tu un 2.5 der tikai pa kaut kādiem grantētiem veloceliņiem ne meža stigām, ar 2.5 paliksi mainīt kameru pie pirmās saknes.

Link to comment
Share on other sites

ko uzreiz tā invalīdam uzbrauciet. viņš, iespējams, tāds paviegls svarā ir invaliditātes dēļ un tad jau ar pietiek ar tiem dažiem bāriem. tik vien ka viņš nesaprot, ka citi var būt smagāki un tiem vajag lielāku spiedienu riepās.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tiesa, miesas pāri pa 100KG regulāri redzu SEBos. Kā jābrauc lejā no kalna tā činkst ka bail braukt ātri- tik bremzes spaida, jo var sasisties nabadziņi. Un vienalga MTB nekādi 5bar nav vajadzīgi, ja nu tikai pseido MTB, Pa lielam SEB tauta tāds arī ir, ar retiem izņēmumiem. Un bāzt batonus ausīs par 50 km ka tajos ir saknes ar nevajag. Ja sanāks 2-3KM tas jau SEBiem ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

ar 2-3km pietiek lai paliktu 20km no finiša ar tukšiem ratiem meža vidū. nevejag pat mežu ar saknēm, pietiek ar Latvijas kruto asfaltu kur lielajā masā nepamana kādu dziļāku bedri asfaltā ar asāku kanti un sacensības beigušās, ja līdz nav pumpja un rezerves kameras. ar 2.5 bar vistacamāk arī diskam būs beigas uz kantes

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Spiediens kamerā nu gan nebūs tas, kas galvenokārt noteiks, vai ar aploci būs cauri. Nezinu kā ar kalniniekiem, bet šosejiniekiem vispār drīzāk lūzt spieķi, un tik pēc tam aploces, un normālas kvalitātes ričukam vajag visai lielu triecienu, lai tās salauztu.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ja par spiedienu. Nekad neesmu MTB vajadzībām pūtis vairāk par 3, arī ikdienā. Nekad neesmu pārstis riepu. Ir lidots nobraucienā pāri visādiem akmeņiem, ka amītis atduras, un vēl ir labs trieciens uz rokām, un kam tik vēl nē. Pat tad, ka uzmetu kūleni, ar sekojošu astotnieku, riepa bija vesela.

SEBā sakņainas vietas tā īsti nesmu manījis, kur nu vēl nobraucienā, kur varētu ko pārsist.

Kādas 5 vai bik vairāk esmu pūtis tikai uz Vienības tautas braucienu pa piķi, un tad arī iekš Maxxis Detonator.

Tā tikai tāda mana pieredze, laikam ir veicies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...