Jump to content

Pēc datora tīrīšanas problēma ar vadiem.


LVbracka
 Share

Recommended Posts

Tātad dators palika lēns izdomāju iztīrīt. Vēru vaļā un izjaucu datoru noslaucīju putekļus un atskārtu, ka nebiju piefiksējis, kur katram vadam bija jābūt. Ņēmu un liku vadus cik vien spēju atcerēties, kur kurš vads varēja būt. Slēdzu iekšā aiziet līdz darbvirsmai kaut arī neko neieslēdz, tas ir, neviena programma netiek ieslēgta.

post-96901-0-47783500-1441014109_thumb.jpg

post-96901-0-18871800-1441016387_thumb.jpg

Labots - LVbracka
Link to comment
Share on other sites

 

 

Slēdzu iekšā aiziet līdz darbvirsmai kaut arī neko neieslēdz, tas ir, neviena programma netiek ieslēgta.

Būtu jauki, ja šo sīkāk aprakstītu.  

Link to comment
Share on other sites

LVbracka
(labots)

Slēdzot iekšā divas reizes uz reiz pēc 5 sekundēm izslēdzas. Ar trešo ieslēdzas slēdzoties iekšā rāda, ka windows startējas, welcome un darbvirsma un pēc dažām sekundēm dators izslēdzas.

Labots - LVbracka
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Kāds mātenes modelis? Gan jau front panel vadus nepareizi saspraudi.

Link to comment
Share on other sites

LVbracka

It kā visu pareizi saspraudu tāpat nekas nemainās. Tikai sāka rādīt to lampiņu, ka dators domā.

Link to comment
Share on other sites

Ja slēdzas ārā pārbaudi vai radiators cpu pieguļ, mošk kādu kājiņu esi aplauzis vai neaiztaisijis.

Link to comment
Share on other sites

Vai arī radiatora stiprinājums "aizķerts", radiators vairs nenodrošina dzesi, nostrādā temperatūras aizsardzība.

Link to comment
Share on other sites

LVbracka

Jā dzesētāja kāju vienu neesmu kārtīgi piestiprinājis. Pamēģināšu to salabot. Redzēs, kas būs.

Link to comment
Share on other sites

LVbracka

Es to nesauktu par plēšanu, ja tās kājiņas var attaisīt un ar mazu piepūli to cpu cooleri izņemt. Vēl tur putekļi man sakrājās nenormāli daudz.

Link to comment
Share on other sites

Spēk ir, prātiņ nevaig.

Vis jau OK, tikai tādiem vajadzētu atņemt tiesības vēlēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es to nesauktu par plēšanu, ja tās kājiņas var attaisīt un ar mazu piepūli to cpu cooleri izņemt. Vēl tur putekļi man sakrājās nenormāli daudz.

 

Tik saproti, ja esi noplēsis dzesi, tad Tu jau to termoslāni esi sačakarējis, un jāliek jauna termopastas kārta? Jo ļoti šaubos, vai Tev procis nekarst tagad kādi 10grādi vairāk!! 

Link to comment
Share on other sites

Nedeldē klavieri! Tu domā ka viņš sapratīs? Viņam pofig ka tur tagad ir gaisa poras. Ja var atlauzt 775. socketa dzesi tad tur bēniņos nekā nav.

Tādus jāsamet biogāzes mucās, lai glābj valsti.

Link to comment
Share on other sites

dies-again-1.jpg

 

Makbetona recepte :D

Sveiciens 1. septembrī. Diena, kad daudziem jāsaprot, ja vēl daudz jāmācās.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...