Jump to content

Kā pareizi shārēt failus starp datoriem lokālajā tīklā


wailjdii
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

zinu ka diezgan Lame jautājums. Bet jau ilgi vēlos to atrisināt. Man šķiet, te noteikti daudzi varētu dot straight forward atbildi! :D

 

Ir tā ,ka man ir Desktop kompis un laptops. Viens pieslēgts pie rūtera ar vadu, otrs WI-FI. Abiem windows 10. Vēlos, lai ērti varu pārmest failus no viena otrā.

 

Ir noshārēti konkrēti folderi uz abiem. (tas arī viss, kas darīts)

 

Problēmas : datori viens otru reizēm redz, reizēm neredz, reizēm nevar piekonektēties uzspiežot otra datora ikonas - rāda windows cannot access - pie kļūdas rādot "DNS server isn`t responding". Ja tieku līdz failu kopēšanai tie superlēni kopējās ar 355KB/s, brīžiem ātrums palecās. Ir gadījies arī, ka pieklājīgā ātrumā kopē, bet pārsvarā nervu taupīšanas nolūkos vienkārši iekopēju ārējā cietnī. Jāpiemin ka izmantojot šo pašu rūteri pirms kāda laika lietoju Mac laptopu un desktops bij hackintosh (t.i. OS X) un tad viss gāja supergludi, tāpēc itkā tehniski visam vajdzētu darboties. 

 

epastu vai dropbox nepiedāvāt, vajag lielus failus šārēt! 

 

jau iepriekš paldies!

Labots - wailjdii
Link to comment
Share on other sites

es ar pamaniju ka win10 kaut ka sudigi strādā shares, bet ta kā win10 man griežas uz virtualas kastes ipaši uzmanību nepieversu 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...