Jump to content

SSD diska iegāde


ykristaps
 Share

Recommended Posts

OCZ, Trion 100, 240GB man bija mēnesi un vienā jaukā dienā ņēma un izbija. Paldies dateks.lv veikalam samainija pret samsung evo 850 pro divreiz mazākas ietilpības pat mazliet dārgāku nekā ocz nu iet jau ilgāk par vienu mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • marrtins

    7

  • Toļiks

    10

  • jema

    10

  • Marwell

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Antons ar lielo burtu
evo 850 pro

Tad evo vai tomer pro ?  Par OCZ šobrīd ir dzirdamas ļoti sliktas atsauksmes.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Pro pro! visu laiku domāju kad evo pro kopā ptfu pats nezinu kas iekšā stāv.

Labots - elmundo
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Kādam te ir nojucis kaut viens 850 evo disks ? 840 varat nepieminēt!

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Varbūt nedaudz offtopic, bet varbūt kāds no forumiešiem tirgo ssd? Variantus izskatu dažādus, vēlams kādi ir vēl kaut cik garantija.

Link to comment
Share on other sites

Dumjš jautājiens, viņi taču paredzēti serveriem ar RAID komandām, kā viņi dzīvo parastajā wini7.8.10 vidē, kā viena iekārta?

Link to comment
Share on other sites

Kā tas ir - paredzēti RAID? Var izmantot un var neizmantot RAID. Var likt hi-end raid kartē, var mdraid linuxā. Var pa tiešo slēgt.

Es pats sev lietoju 320 512GB uz Win7 pro. Kā uzliku, tā nav aiztikts :D Vienu brīdi arī bija divi 512GB saslēgti lētajā plates RAID1. Iet ļoti stabili.

Link to comment
Share on other sites

Tad es jau par to kā viņi strādā sistēmas, kur pusi no viņu iespējam netiek izmantotas? Tas ir kā, ar Ferrari var braukt, par LV ceļiem, var, bet nenormāli mocīsies!

Link to comment
Share on other sites

Nez, mocības neizjūtu. Drīzāk jūtos kā landkruīzerī :sarkasms:

Ir bijuši SSD kas gļuko, te pazūd, te parādās atkal. Ir bijuši kas regulāri ik pa laikam freezo, nestabili strādā.

Link to comment
Share on other sites

Kā ja visur, cena! Ir nauda, pērc labu, nav naudas, nu jau nav, kas nokrīt no debesīm! Šitie no debesīm nekrīt un kaut cena jau arī ir laba, tie ir profiem!

Link to comment
Share on other sites

Jema beidz dzert !

Skaidrs, ka serveru disks desktopa kārbā var būt overkill, par lepnu, bet tas nekādā gadījumā neradīs diskomfortu, vai kādas negatīvās sekas, atskaitot izmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Bet es jau tikai jautāju? Un tava atbilde, nav pamatota! Mākslinieku katrs ar asu vārdu var apvainot! :sorry:


Davai liekam katram lietotājām WD RED PRO!


Vai tiešām mans elementārais jautājiens #97-99 postā, dzen tādā izmisumā?

Link to comment
Share on other sites

Mazākais ir 160GB 320. Pēc kādām ~2-3ned būs 100GB S3700. Bet nu tos S3700 es pat vairumā serveru nerekomendēju ņemt. Tikai tad, ja ir nepieciešams briesmīgi daudz write :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet nu tos S3700 es pat vairumā serveru nerekomendēju ņemt. Tikai tad, ja ir nepieciešams briesmīgi daudz write :D

Var sīkāk ? Tipa baigais Overkill vai kas ?!

Link to comment
Share on other sites

Nē, vienkārši cena. Vairumā gadījumu tik liels resurss uz rakstīšanām nav nepieciešams. Labāk paņem lētāku S3500.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Jaunums par OCZ Trion sēriju:

1. Neuzliekot jaunāko 11.2 firmwari, viņi garantēti mirst. Ātri mirst.

2. Kontrolieris nav vis Toshiba, bet gan lētais Phison ar visiem tā niķiem, bet ar Toshiba uzrakstiem.

Atšķirībā no biedra, kam nomira, man vietējais kantoris, kas bija iepārdevuši, uzzvanīja un noinformēja par šādu lietu. Palasot vairāk, sapratu, ka lētas un labas mantas neeksistē.

Nu un ja ir iespēja par līdzīgu naudu nopirkt kaut vai lietotu enterprise ssd, tad ir paveicies un ir labs darījums.


Par raid un ssd runājot - uz linux ar mdraid raid1 TRIM komandas tiek padotas tālāk uz SSD, bet ar lielāko daļu "dzelzisko" un "it kā dzelzisko" kontrolieru, tas netiek darīt - tur pozitīvi izceļās enterprise ssd, kam iebūvētais garbage-control šo problēmu mazina līdz minimumam. 

Link to comment
Share on other sites

Pa kādi 180Eur varu atdot 512GB 320 sērijas, kas bija man RAIDā. Pēc plates maiņas tā arī neesmu sakonfigurējis RAID un, izskatās, ka nesakonfigurēšu :sarkasms:

Īsumā: ~400h on power, 16 power cycles, ~1TB writes

Te pilnais smarts: http://pastebin.com/9aZYG1rS

Link to comment
Share on other sites

Jautājums, ja Samsung SSD pirkts Amazon USA, tad garantiju LV nedabūt? Vismaz Samsung saka, ka garantiju nodrošina pārdevējs/izplatītājs. Tas nozīmē, ka ja man tāds SSD nobruks, jāsūta atpakaļ Amazon pārdevējam uz USA?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jautājums, ja Samsung SSD pirkts Amazon USA, tad garantiju LV nedabūt? Vismaz Samsung saka, ka garantiju nodrošina pārdevējs/izplatītājs. Tas nozīmē, ka ja man tāds SSD nobruks, jāsūta atpakaļ Amazon pārdevējam uz USA?
Jautājums kādēļ tu viņu negribi pirkt tepat ? 
Link to comment
Share on other sites

Piedāvā Amazonā pirktu dažus mēnešus lietotu par krietni zemāku cenu.

Labots - desiress
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...