Jump to content

SSD diska iegāde


ykristaps
 Share

Recommended Posts

Kuru SSD labāk izvēlēties Crucial MX200 vai Samsung EVO 850 ?

 

 

Viennozīmīgi Curcial MX200 http://www.crucial.com/usa/en/storage-ssd-mx200 un nekādā gadījumā Samsung un it īpaši ne Samsung EVO ! Samsung var ņemt ja tas ir Samsung 850 PRO http://www.samsung.com/global/business/semiconductor/minisite/SSD/global/html/ssd850pro/overview.html , tikai tā cenas starpība nav tā vērta.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • marrtins

    7

  • Toļiks

    10

  • jema

    10

  • Marwell

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un kāda vaina ir samsung EVO 850 sērijai ? Crucial ir nedaudz lētāki.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Un kāda vaina ir samsung EVO 850 sērijai ? 

 

Tas ir EVO, pilni LV un imperiālistu forumi ar sūdīgām atsauksmēm, man pašam iepriekš bija trīs Samsung EVO 250GB, visi jau ir nomainīti, es jau teicu No Samsung var ņemt PRO.

 

Kāpēc tā raujies likt Samsung?

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Kuri evo tev bija 840 vai 850 ? Un kas viņiem visiem notika ka nomainīji ? Principā uz samungu nemaz neraujos mēģinu nopirkt labāko kas pieejams par atvēlēto budžetu.

Labots - Marwell
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas notika ar 850? Neesmu licis 850, bet te vasarā Also par saldu cenu deva 650, sākuma līmeņa PC saliku, visi iet uz urā un arī ātrumi nav slikti!

Link to comment
Share on other sites

Kas notika ar 850

 

 

Evo 840, cik lasīts, tur kautkāds trīs bitu atmiņas šūnu čips, kurš ar laiku, vietās, kur infa nav tikusi apstrādāta mēnešus 3 vismaz, zaudē lādiņu un lēni lasās. Jaunajā firmvārē ir advanced optimizācija, kurš visam diskam pārskrien pāri un atjauno šūnas lādiņi. Šo optimizāciju vēlams veikt reizi 2-3 mēnešos. Pa EVO 850 neesmu interesējies. Man darbā arī EVO 840, nu neko, reizi 3 mēnešos veicu advanced optimizāciju.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kāds grib nopirkt licencēto Vindows Vista Home Premium 32Bit, oriģinālajā plastmasas(!) iepakojumā?
Ja tu viņu nepārdot ar PP-R, tad vērtība ir tikai kolekcionāriem. 
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds grib nopirkt licencēto Vindows Vista Home Premium 32Bit, oriģinālajā plastmasas(!) iepakojumā?

Kur tu pie tādas tiki?  :mrgreen:  

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vai tiešām Samsung 850evo ir tāda pati reputācijā kā Samsung 840evo ? Domāju tieši par ātrumu krišanos ik pēc laika pagaidām es nekur neesmu redzējis tādu informāciju ka 850evo sērijai būtu tāda pati problēma. Ko jūs teiksiet varbūt kāds lieto kādu 850evo ssd un var padalīties arī savā pieredzē ?

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Savam portakam doma par upgreidu uz SSD, iesakat kādu labāk - apjoms ne mazāks kā 200 GB.

Link to comment
Share on other sites

Kuru labāk ieteiksiet no šiem apakšā redzamajiem ssd ?

 

1. Kingston HyperX Savage 240GB Total Bytes Written (TBW) 306TB

2. Kingston HyperX Fury 240GB Total Bytes Written (TBW) 641TB

3. Samsung 850 EVO 250GB Total Bytes Written (TBW) 75TB

4. Crucial MX200 250GB Total Bytes Written (TBW) 80TB

 

Kaut kā liek aizdomāties tas failu ierakstīšanas daudzums kaut kā kingstonam viņš ļoti izceļas vai tik nav mārketings ? Pie tik līdzīgām cenām taču nevar būt tik liela atšķirība ?

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

tiešī TBW lieluma dēl ņemu pēdejo gadu tikai kingston fury diskus ntos klientus nav pievīluši 

Link to comment
Share on other sites

Kāds vel kaut ko var pateikt par Kingston SSD Fury/Savage ?  V300 laikam bija mēsls...

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man bija 840 EVO, tikai tas nemaina lietas būtību
 

 

Vot šitas ir zvērīgs apgalvojums- tās ir divas dažādas pasaules! Būtību nemainot...

 

 

 

Vai tiešām Samsung 850evo ir tāda pati reputācijā kā Samsung 840evo ?

 

 

Te daži vienkārši spamo par EVO, dzirdējuši, ka EVO slikts un tāpēc klaigā. Man pašam ir EVO 850 sistēmai un jau tūlīt pus gads būs kā griežas, nekādas vainas, neesmu pamanījis nekādus ātruma kritumus. 850 sērijā EVO no PRO daudz neatšķīrās, tie paši kontrolieri un kas tur vēl, normāls disks par to naudu.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Te daži vienkārši spamo par EVO, dzirdējuši, ka EVO slikts un tāpēc klaigā.

 

Kā reiz man motivējoši teica augstskolas fizikas pasniedzējs: "Tev vajadzētu palasīt nopietnāku literatūru, par vidusskolas fizikas mācībgrāmatu". Tavā gadījumā - reklāmas bukletu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tavā gadījumā - reklāmas bukletu
 

 

Man patīk šitie augstskolās skolotie- vienā postā plāties, ka par 850 nemaz neesi interesējies, bet jau nākamajā nekautrējies kādam "gudri" uzkraut... Lūk Latvijas inteļigences spogulis!

 

 

Speciāli Tev, ne reklāmas raksts

http://www.cnet.com/uk/products/samsung-ssd-850-evo/

 

Un izrāvums no tā:

 

Though officially an upgrade to the Samsung SSD 840 Evo, the new drive shares more in common with the higher-end 850 Pro.

Link to comment
Share on other sites

 Pašam ir Samsung 840 PRO.Nekādu problēmu. Ņem Samsung PRO.

AS SSD Benchmark rezultāti ;)

post-95519-0-71646700-1445979664_thumb.png

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

840 EVO performances kritums aprakstīts daudz kur, arī šajā topikā, arī šeit.  Uz pro tas neattiecas. Vai EVO 850 šis gļuks ir izlabots, nezinu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

mhm it īpasi uz linux tas bija jūtams, vajdzēja mest laukā visus tos samsung ssd, un lik iekšā intel ;(

samsungi palika win darbstacijam pēctam 

Link to comment
Share on other sites

840 EVO performances kritums aprakstīts daudz kur

 

Es runāju par 850 EVO, nevis 840... iedevu linku uz cnet, pat citātu izvilku, bet Tu vēl ar vien mal veco dziesmu par to 840.. ibio..

 

 

 

Vai EVO 850 šis gļuks ir izlabots, nezinu.
 

 

Varbūt ar šo vajadzēja sākt, un tad nākt gudrībās dalīties? Kāpēc vienmēr jāizvērš kaut kāds "ķipa gudrā" tēls, pats NEKO nesaka, bet TJIPA zina visu! Nu tad padalies informācijā, pārliecini mani, ka 850 EVO ir sūds, ar faktiem un piemēriem, un tad varbūt piekitīšu, ka ok, esmu kļūdījies un man vienkārši ar manu EVO 850 ir nenormāli paveicies, jo tas 6 mēn darbojas kā pulkstenis.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Daudz kur sliktas atsauksmes par tiem EVO lasītas (līdzīgi kā par Kingston V300 vēlāko sēriju). Kas lietojuši saka, ņem PRO. Tajā pat laikā par Inteli, piemēram, sūdzības nedzird!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iepirku pilnīgi jaunu SSD Kingston 240GB bet liekas ka ātrumi neatbilst patiesajiem un HD Tune uzrādās kaut kāds erors interesanti kas tas ir un vai ir vērts tam pievērst uzmanību ko sakiet kamēr vel nav pagājušas tās 14 dienas ? SSD ir pieslēgts pie sata 3 jeb sata express.

 

Ar kādu tūli vel var noteikt SSD veselību ? Uzstādīju Kingston SSD Toolbox tur pat neuzrādās mans kingston ssd ?

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

ar šo itkā mēra veselību ssd

http://ssd-life.com

 

bet neliekas ticama, jo esmu testējis daudzus ssd (kingston v300, hyperx, samsung pro, evo) un pilnīgi visiem rādija vienu un to pašu datumu 2024. gadu. nevajag satraukties par plīšanu, tāpat garantijas kingston dod vismaz 3 gadus, pat manam budžetniekam v300 ir 3 gadi garantija

Link to comment
Share on other sites

Hvz, vai problēma tavā diskā, kabelī/štekerī, vai kontrollerī. Tas SATA Downshift Count norāda neveiksmīgu SATA ātrdarbības režīmu samazināšanas mēģinājumu skaitu. Kaut kādu problēmu dēļ tavs SSD grib "pierunāt" kontrolleri nomest ātrumu, ja tas neizdodas - izmet šito erroru.  Sāc ar to, ka pamaini SATA kabeli, pieslēdz pie cita slota, ja iespējams, vispār iemet citā datorā - tad arī sapratīsi, tavs SSD izmetams, vai citur vaina.

  Manā kastē nepārtraukti diskus "uzmana" Hard Disk Sentinel Pro.  Labs softiņš, pavisam nesen  vienam vecākam HDD parādīja ka Healt nedaudz virs 50 % un dzīvot atlicis cik tur tās stundas - žigli vien nomainīju.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

ar šo itkā mēra veselību ssd

Kaut ko viņš neatpazīst viņu līdz galam ?

NBGvVeu.png

 

 

Hvz, vai problēma tavā diskā, kabelī/štekerī, vai kontrollerī. Tas SATA Downshift Count norāda neveiksmīgu SATA ātrdarbības režīmu samazināšanas mēģinājumu skaitu. Kaut kādu problēmu dēļ tavs SSD grib "pierunāt" kontrolleri nomest ātrumu, ja tas neizdodas - izmet šito erroru.  Sāc ar to, ka pamaini SATA kabeli, pieslēdz pie cita slota, ja iespējams, vispār iemet citā datorā - tad arī sapratīsi, tavs SSD izmetams, vai citur vaina.   Manā kastē nepārtraukti diskus "uzmana" Hard Disk Sentinel Pro.  Labs softiņš, pavisam nesen  vienam vecākam HDD parādīja ka Healt nedaudz virs 50 % un dzīvot atlicis cik tur tās stundas - žigli vien nomainīju.

Rītdien pamēģināšu nomainīt kabeli ielikšu citās Sata 3 ligzdās, diemžēl cita datora nav uz kā pārbaudīt ja nu vienīgi ielikt portatīvajā datorā ? Bet vai varēs tikt līdz windosam ar uzinstalētu svešu OS ? 

Cik internetā palasīju tā arī nesapratu kas tas tāds SATA Downshift Count ir maz informācijas par to ir. Nesaprotu itkā visam būtu jābūt lieliski jo mātesplatei ir tikai sata 3 pieslēgums līdz ar to ātrumiem būtu jābūt labiem.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

nezinu kāpēc tev nerāda visu informāciju, vajadzētu būt tā kā man. 

Tu esi sata režīmu uzlicis uz AHCI? By default stāv uz Ide, kas nav ieteicams, ja ir ssd.

563d05f686dc5vxlggmb1446839798.png

Link to comment
Share on other sites

nezinu kāpēc tev nerāda visu informāciju, vajadzētu būt tā kā man. 

Manu Kingston SSD neatpazīst pat Kingston Toolbox ? Tā tak ir viņu pašu programma vai ne tā ? Kā tā vispār var būt...

 

 

Tu esi sata režīmu uzlicis uz AHCI? By default stāv uz Ide, kas nav ieteicams, ja ir ssd.

Cik skatījos biosā by default man stāv ACHI. Tur ir tikai divas iespējas vai nu raid vai nu achi, ide es tur vispār neredzēju!

 

 

 

Šodien nomainīju citu sata kabeli pieslēdzu pie katra sata 3 porta bet nekādu izmaiņu pat pieslēdzu pie portatīvā datora bet liekas ka nekas nemainās jo erroru rāda po pašu un ātrumi nav pārāk stabīli kādiem tiem būtu jābūt.

 

Lūk kā izskatās tas pats ssd pieslēgts pie sata 2 portatīvā datora. Cik izskatās tad vaina laikam ir pašā ssd nevis mātesplatē ?

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

nezinu kāpēc tev nerāda visu informāciju, vajadzētu būt tā kā man.  Tu esi sata režīmu uzlicis uz AHCI? By default stāv uz Ide, kas nav ieteicams, ja ir ssd.

 

Manam rāda vairāk estimated ar visu to, ka viņš kādu pusotru gadu bijis ieslēgts :D

 

awlprfO.png

Link to comment
Share on other sites

Jautājums tiem kuri ir atgriezuši savas datortehnikas preces 14 kalendāro dienu laikā vai ssd ar šādu problēmu es varēšu atgriezt tur kur pirku un naudu man atmaksās ? 

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jautājums tiem kuri ir atgriezuši savas datortehnikas preces 14 kalendāro dienu laikā vai ssd ar šādu problēmu es varēšu atgriezt tur kur pirku un naudu man atmaksās ?

Ja esi pircis attālināti, tad protams. Ja veikalā, tad nē. Bet garantiju un naudas atgriešanu vari pieprasīt gan.

Link to comment
Share on other sites

Ja esi pircis attālināti, tad protams.

Pirku es viņu internet veikalā pasūtot ar piegādi tad jau laikam varēs ?

Maiņa uz citu ssd par līdzīgu cenu arī ir iespējama ? Un vai obligāti pašam kantorī ir jāierodas vai to var darīt arī attālināti ?

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirku es viņu internet veikalā pasūtot ar piegādi tad jau laikam varēs ? Maiņa uz citu ssd par līdzīgu cenu arī ir iespējama ? Un vai obligāti pašam kantorī ir jāierodas vai to var darīt arī attālināti ?

Attālināti pērkot var. Tu vari atteikties no preces un dabūt naudu.

 

Tev ir tiesības arī pieprasīt brāķa pārbaudi un ja serviss atradīs problēmu, tad dabūsi vai nu naudu atpakaļ vai jaunu vietā. Bet šajā gadījumā būs pagājušas 14 dienas un ja serviss vainu neatradīs, tad piedod - staigā garu degunu.

 

Sazinies ar konkrēto veikalu un prasi kā rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

Tad laikam izdevīgak sanāk atgriezt preci un miers lai laiks nevelkas garumā.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad laikam izdevīgak sanāk atgriezt preci un miers lai laiks nevelkas garumā.

Nu ja,loģiski .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Fantamass

 

 

un man vienkārši ar manu EVO 850 ir nenormāli paveicies, jo tas 6 mēn darbojas kā pulkstenis.
Cik terabaitus esi paspējis ierakstīt/izdzēst ? 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...