Jump to content

Programma kura ģenerē citu programmu vai kas tamlīdzīgs


dobbleextra
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Esmu izdomājis iekš c#.NET izveidot viktorīnas izveides programmu ideja ir tāda ka uz vienas formas lietotājs pievieno jautājumus ar variantiem/bez un un atbildes, bet otrā formā tos pievieno(saliek visas kontroles,piemēram, label, button, textbox u.t.t.), lai varētu redzēt kā viss izskatīsies un tamlīdzīgi.

Tad to formu ar ar gatavo viktorīnu saglabā atsvvišķi, lai lietotājs var atbildēt uz jautājumiem atverot jaunu applikāciju. Tātad programma izveido citu programmu jeb saglabā atsvišķi vienu no formām ar dažām klasēm kā atsevišķu programmu. Pagaidām nezinu pat, kutr sākt, lai to izdarītu. Viss pārējais man ir saprotams bet lūdzu jūsu palīdzību ar otras programmas izveidi vai kādu citu alternatīvi, ja tas nav iespējams. :)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Varbūt tava pirmā programa varētu saglabāt jautājumus un atbildes teksta failā.

Otrā programa nolasa texta failu ar jautājumiem aun attēlo uz formas.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nekāda programma tur jāģenerē nav. To lietotāja salikto formu var noglabāt XML formātā, un pēc vajadzības ielasīt un parādīt.

Link to comment
Share on other sites

dobbleextra

Paldies, par idejām es pats to arīpirms dažām minūtēm tieši iedomājos. Taču XML ir ļoti laba ideja, manuprāt, paldies. Taču tāpat intreses pēc vai to vispār būtu iespējams izdarīt kā sākumā biju domājis?

Link to comment
Share on other sites

Var, vienkāršākā veidā uztaisi programmu kas ģenerē programmas pirmkodu un kompilatoru kurš to sakompilē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...