Jump to content

Jauna spēļu datora iegāde


gregs
 Share

Recommended Posts

Nu no tādiem intel/nvidia fanboyiem rubeņu rāvējiem, tas ar dzirdams it bieži...ps man jau pašlaik tik karte AMD ;)

Man liekas, ka tev ir diezgan liels naids vienkārši pret tiem, kam ir savādāki uzskati. Man parakstā redzi uz ko dzīvoju, un man tas strādā. Vēl ir spēļu kompis un es neskriešu tagad mainīt kartes un barošanas blokus, jo vienas firmas jaunāka karte tagad ir ātrāka nekā otras firmas mazliet vecāku karti.

 

Un nē, neesmu fanboys, mani interesē padarīts darbs un piedod, ka manām vajadzībām Intel/Nvidia kombo ir ātrāks par AMD veikumu - Adobe foto apstrādes produkti mīl ātrākus kodolus un CUDA.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bomaars/C12

    24

  • Toļiks

    26

  • Fantamass

    15

  • gregs

    14

Bomaars/C12
Vēl ir spēļu kompis un es neskriešu tagad mainīt kartes un barošanas blokus, jo vienas firmas jaunāka karte tagad ir ātrāka nekā otras firmas mazliet vecāka karte.

 

Neviens konkrēti jau šito neliek darīt...bet rezūltāti mainās patīk nē, maini nemaini tam nav ne nozīmes...jo tāču price/performance paliek AMD vai nvidia vai intel...tāpēc cepiens vai nē faniem kā jau rakstīja tēmas autoram šobrīd labākā izvēle būs r9 390...

 

 

Es spilgti atceros, kā tu brēci par amd, kad tev bija fx6300.

 

Tas cpu joprojām ir viens no labakajiem price/performance  tādā low kategorijā...

 

 

Adobe foto apstrādes produkti mīl ātrākus kodolus un CUDA.

Tas tā starpcitu kādā jomā: 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas tā starpcitu kādā jomā:

Vispār jau bilžu stiķēšanā un Lightroom darbaplūsmā. Lightroom 6 izmanto max 4 kodolus + CUDA pie settingu maiņas.

 

Fotošops ir tīri retu reizi kaut ko pielabot un arī tad i7 spīd.

Link to comment
Share on other sites

Tas pat zirgam skaidrs, ka Intel i7 priekš darba ar smagākām programmām ir must have. Nvidia CUDA palīdz daudzās vietās, tāpēc darbam priekšroku dod Nvidia. Neviens tādiem nolūkiem neņem AMD.

Link to comment
Share on other sites

Pēc Toļika loģikas asus tagad vajadzētu būt sūdam

Ko tu vari muldēt ? Protams ka kooleris kas ir uzlikts no citas videokartes ar citiem izmēriem nedarbosies tik labi uz ko tu cerēji ? 

 

bet kad Nvidia palaiž GTX 970 ar VRAM defektu, tad viss ir kedā.

Kas ir kedā? Nesaprotu tavu viedokli nu bet ja tev viss ir kedā tad skaidrs.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...