Jump to content

Jauna spēļu datora iegāde


gregs
 Share

Recommended Posts

30FPS? Kā var pietikt? Uz konsoles saprotu - sēdi dīvānā kusaku prom no ekrāna un to tā nejūti, bet pie PC ir cita opera. Kaut kā pēc Tava pēdējā posta šķiet, ka konsole Tev būtu labāks variants. TV, (liels ekrāns) 30FPS, jaunākās spēles un netiks izmantots visai bieži.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bomaars/C12

    24

  • Toļiks

    26

  • Fantamass

    15

  • gregs

    14

 

 

30FPS? Kā var pietikt? Uz konsoles saprotu - sēdi dīvānā kusaku prom no ekrāna un to tā nejūti, bet pie PC ir cita opera. Kaut kā pēc Tava pēdējā posta šķiet, ka konsole Tev būtu labāks variants. TV, (liels ekrāns) 30FPS, jaunākās spēles un netiks izmantots visai bieži.
 

 

sorry, laikam nedaudz pārprati/neprecīzi izteicos, bet mans teksts nebija ar tādu domu ar cik fps man pietiktu

tā rakstīju, lai saprastu, ka man prioritāte ir izšķirtspēja, no kā izriet arī monitora izvēle

 

tad uzreiz jautājums: ko domājat par šo ??

http://www.1a.lv/datortehnika/led_monitori/aoc_q2770pqu

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
GTX 980 @load negrauž vismaz 300W? Skatos, ka @FarCry 3 Heavy Load Test GTX 980 ir uz 378 Wattage. (no barošanas blokiem un viņu dziļākajām lietām saprotu ļoti maz, tāpat kā neko) 

Kartes testējot lielākoties norāda sistēmas patēriņu

 

Interesanti kā šī sistēma vel nav "atstiepusi kātus"!  Vārgs baroklis ar samērā rijīgu sistēmu... I7 4790K CPU, Gigabyte R9 280X Windforce 3GB GPU, Corsair CX-500 PSU, Kingston 2x4GB 1600mhz RAM, Seagate Barracuda 500GB HDD, Seagate Barracuda 250GB HDD, Kingston V200 128GB SSD, Gigabyte Z87X-UD4H MB, Cooler Master: Seidon 120v, custom PC desk case.

 

Nu un es nesaprotu kas tev traucē tagad? Skauž??  

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu un es nesaprotu kas tev traucē tagad? Skauž?? 

 

lūgums netaisīt te kkādu off topick ņemšanos 

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Nu un es nesaprotu kas tev traucē tagad? Skauž??  
Ne būt nē! Sistēma ir saspīlēta ko lai saka. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu bet tikuntā tas pats jautājums paliek aktuāls...starpcitu tam cx-500 ir 456w uz V12 raila... būtu problemātiskāk ja butu cx-500 pirmā versija kam bija 408w uz 12v, tāka dažbrīd šis 500watigais baroklis ir pēc parametriem citiem 550w līdzigs

 

lūgums netaisīt te kkādu off topick ņemšanos 


Nācās atbildēt uz offtopicu kurā tika apspriesta mana sistema tāka sorry  Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Pareizāk būtu nevis otrā versija bet gan CX500M kurš tā arī saucās vari rēķināties ar to ka tava sistēma tērēs līdz pat 400w varbūt pat vairāk kas ir ļoti tuvu robežai un pie tam vel baroklis nav no kvalitatīvākajiem!

 

0211234_6.JPG


 

 

tāka dažbrīd šis 500watigais baroklis ir pēc parametriem citiem 550w līdzigs

Kaut kādiem lētajiem varbūt tas pats fsp ar saviem 550w būs labāks!

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Preizāk būtu nevis otrā versija bet gan CX500M

 

Ta ir ka no google pirmo rezultātu met...bez M cx-500 ir gan 408w 12v gan 456w 12v (tas ir jaunākam)...te nekāda sakara ar M nav tas pa visam pie citām izmaiņam(vadiem)...Vajag cītīgāk google skatīties ;)

 

ComparaoCorsairCX500V2xCX500Bronze.jpg

 

Salīdzinājumam kkāds coolermaster 600w, kā redzams pat cx-500 lidzinās dažiem labiem 600w barokļiem, tāka savā cena cx-500 vismaz ir laba manta

 

igreen_600w_psu_18.jpg

 

 

pie tam vel baroklis nav no kvalitatīvākajiem!
 

 

Jājautā kāds tad ir tev un kāda sistēma?

 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Ta ir ka no google pirmo rezultātu met...bez M cx-500 ir gan 408w 12v gan 456w 12v (tas ir jaunākam)

Jā nebiju viņu pamanījis.

 

 

 

Salīdzinājumam kkāds coolermaster 600w, kā redzams pat cx-500 lidzinās dažiem labiem 600w barokļiem, tāka savā cena cx-500 vismaz ir laba manta

FSP 550w = 504w 42A | Corsair CX500w = 456w 38A 

0204.jpg

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Var jau atrast riktīgo ķinieti kurš būs 1000w kā dzīvē šim turēs viss tas tos 1000w ir cits jautājums...Katrā ziņa corsairu pērkot man svarīga bija 3 gadu garantija...lietai kas baro visu.

P.S. tu tā arī nepateici kas tad ir tev par barokli utt?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
P.S. tu tā arī nepateici kas tad ir tev par barokli utt?

FSP 550w i5 gtx760 

 

 

Var jau atrast riktīgo ķinieti kurš būs 1000w kā dzīvē šim turēs viss tas tos 1000w ir cits jautājums...Katrā ziņa corsairu pērkot man svarīga bija 3 gadu garantija...lietai kas baro visu.

Šeit runa neiet par riktīgajiem ķīniešiem bet gan par budžeta PSU!  

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Skaidrs viss kas ir tev ir pats labākais, parējie nekvalitatīvi? Tāpēc tu meti tos suda fsp ka pašam ir...nu redz man baroklis iet kā pats minēji (brīnums) tad ko tur runāt par kvalitāti?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Skaidrs viss kas ir tev ir pats labākais, parējie nekvalitatīvi? Tāpēc tu meti tos suda fsp ka pašam ir...nu redz man barokli iet kā pats minēji (brīnums) tad ko tur runāt par kvalitāti?
Kur es tā esmu teicis ? Datoram ir jābūt sabalansētam tas ir pats galvenais mans domu gājiens! 

 

 

Tāpēc tu meti tos suda fsp ka pašam ir
Kāpēc šūda ? 
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Skaidrs viss kas ir tev ir pats labākais, parējie nekvalitatīvi? Tāpēc tu meti tos suda fsp ka pašam ir...nu redz man baroklis iet kā pats minēji (brīnums) tad ko tur runāt par kvalitāti?

 

 

 

 

Kur es tā esmu teicis ? Datoram ir jābūt sabalansētam tas ir pats galvenais mans domu gājiens! 

 

 

Euuu, pietiks, lūdzu kko par tēmu!!!!

 

ir iespējams jūsu offtopick postus izdzēst?

Labots - gregs
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

pcrusksis viedokli izlasiji tagad tas ir tavējais domu gājies...njam...skaidrs...jābūt jābūt, met kaut 1kw barokli būs rezerve ka tik atļauj nauda tavā kabatā ko tādu ielikt sistemā... tā kā man velk labi, tad pagaidām par barokļā upgreidu nedomāju, varbūt mainot video padomāšu par to...


 

 

Kur es tā esmu teicis ?


 

pie tam vel baroklis nav no kvalitatīvākajiem!

 

Autor...tev jau sistemai ir aktuāli izvēlēties barokli...tāpēc ir pa tēmai :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Nē nu var jau arī uz robežas dzīvot tik cik ilgi viņš izvilks. Ar 1kw tur vispār nav nekāda sakara 600w psu būtu paša laikā.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Katrā ziņā kkadu FSP lētuci ar nebūtu korekti likt high-end sistēmā...protams autoram jaskatās uz 600w+ lai ir rezerve nākotnei...un kā minēju ne galīgajam lētucim

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Katrā ziņā FSP lētuci sistēmā ar nebūtu korekti likt high-end sistēmā

Tu vispār apzinies to ka tas lētucis FSP nav ne par vienu gramu sliktāks par Corsair CX! 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

Katrā ziņā FSP lētuci sistēmā ar nebūtu korekti likt high-end sistēmā...protams autoram jaskatās uz 600w+ lai ir rezerve nākotnei...un kā minēju ne galīgajam lētucim
 

 

pašlaik mani interesē citi jautājumi, kuros jūs laikam neesat kompetenti palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

pašlaik mani interesē citi jautājumi, kuros jūs laikam neesat kompetenti palīdzēt
Kādi tie ir ? 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Tu vispār apzinies to ka tas lētucis FSP nav ne par vienu gramu sliktāks par Corsair CX! 


Nu manam gāja komplektā 3gadu garants kā tavējam?  
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Nu manam gāja komplektā 3gadu garants kā tavējam?

Kaut ko tu te lej!

fxdAev.png

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādi tie ir ? 

 

kuru gtx970 ņemt un kādas ir atšķirības?
kādu mātesplati? ja ņemu mATX tad gribētu arī korpusu mazāku, kādu?
kāds būtu labs 1440p 27"monitors?
un kāds būtu piemērots/labs 1080p 24" monitors?

vajag 144 Hz? 

Link to comment
Share on other sites

kuru gtx970 ņemt un kādas ir atšķirības?

MSI Gaming 4G vai Asus Strix atšķirība ir tāda ka šīs ir klusākas kartes un izskatās tīri labi ar labām temperatūrām.

 

 

kādu mātesplati? ja ņemu mATX tad gribētu arī korpusu mazāku, kādu?

Iesaku ņemt Gigabyte vai Asus B85M, korpusu kādu no Fractal Design.

 

 

kāds būtu labs 1440p 27"monitors?

Kāds ir atvēlētais budžets ?

 

 

un kāds būtu piemērots/labs 1080p 24" monitors?

Dell P2414H 

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Šiem diviem varētu iešķiebt konkrētu banānu uz pāris nedēļām, lai nepiemēslo katru otro topiku. Neciešami. Ņematies privāti.

 

 

 

vajag 144 Hz? 

Ja neesi uz šūteru spēlēm tendēts, tad jēgas no tā nebūs. 

 

Es personīgi no 24" monitoriem iesaku šo: http://www.bm.lv/lv/54004-benq-rl2455hm-24-9hla9lbdbe 

 

Kādēļ GTX 970? Šobrīd R9 390 būtu labāka izvēle. Maksā arī lētāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Kāds ir atvēlētais budžets ?

Pašlaik nav konkrēts, bet ja runa iet par 1440p tad noteikti lētajā galā 

 

 

 

Kādēļ GTX 970?
 

Kkā gribās NVIDIA. cik esmu papētījis nvidia dažas spēles ir labāk optimizētas

Labots - gregs
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Kādēļ GTX 970? Šobrīd R9 390 būtu labāka izvēle. Maksā arī lētāk.

Ne visur viņa ir labāka! 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

pašlaik mani interesē citi jautājumi, kuros jūs laikam neesat kompetenti palīdzēt

Neņem galvā, te daudzi ir tik gudri, ka nav kur pasūtīt.

Fortron Rider ir viena no labākajām FSP sērijām, kas jebkurā izpildījumā - 500W, 550W, 600W un 650W ir lieliski par saavu cenu un ļoti efektīvi. Vairāki apskatnieki, pat norādījuši, ka ja FSP gribētu, viņi pāris pakāpes augstāku efektivitātes sertifikātu varētu dabūt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@Fantamass, un kas tur ir? R9 390 80% ir priekšā, tāpat kā visos citos apskatos. Kāpēc ņemt R9 390 over GTX 970: lētāka, +4,5GB VRAM (0,5GB VRAM GTX 970 ir lēns un tāpat kā bezvērtīgs) un ātrāka lielākajā daļā spēļu. 

 

Apskatoties šobrīd pēc pirmā DX12 GPU testa, Nvidia ir izgāzusies. Smagi pie tam. Šobrīd pilnīgi nekādā gadījumā neieteiktu ņemt GTX 970 over R9 390. 

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi uz šūteru spēlēm tendēts, tad jēgas no tā nebūs. 

 

Tieši tā, un lai būtu labums no 144Hz vajadzēs fps arī 144 izspiest   ;)

 

Tīri izglītībai var šo video paskatities, te gan 120Hz monis, bet nu doma tā pati:

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Pats vienkāršākais veids kā saprast kas ir 144Hz: palieto kādu laiciņu un pēc tam pārej uz 60Hz. Uzreiz atšķirība būs jūtama. Un diezgan liela pie tam. Esmu rādījis paziņām 144Hz, jo paši bija ieinteresēti pamēģināt kā ir dzīvē: apsēžas, paspaida un nejūt nekādu atšķirību. Sēžu uz 144Hz un otrs monitors ir 60Hz. Browsojot pa abiem ekrāniem es jau jūtu vien sēžot forumā, ka pelīte nekustās tik gludi kā uz 144Hz monitora. Par šūteriem vispār nerunāsim. Ja nolecu no 144Hz uz 60Hz, tad šķiet, ka spēle raustās.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Apskatoties šobrīd pēc pirmā DX12 GPU testa, Nvidia ir izgāzusies. Smagi pie tam.
Tests ir tests reālās spēles tas ir pavisam kaut kas cits! 
Link to comment
Share on other sites

Jā, jā.. tūlīt sprāgs ārā, ka tie ir "viltoti testi" un vēl kas nē. Putas jau uz lūpām, ka nav argumentu ko likt pretī. Tas ir tiešs videokaršu tests, nevis hdd ātruma rādītājs. Protams, citos testos (kas drīzumā būs) nvidia vēl var atspēlēties, bet šobrīd vēl var padomāt par izvēli starp zaļo vai sarkano. Es domāju, ka tur izvēle nevar būt grūta. Vienīgais, ja cilvēks ir reāls zaļā piekritējs, kas ņems zaļo produktu, kaut viņš uz dotā brīža ir sliktāks un pat pie tam piemaksās, jo tas ir zaļais. (par R9 390/GTX 970 tēmu) Pirms neiznāca R9 390, GTX 970 nebija konkurentu un pats liku cilvēkiem setupos, jo tas uz dotā brīža bija labākais variants, bet tagad viņa troni pārsit R9 390, tāpēc arī diskusija par šo panesās. 

Link to comment
Share on other sites

Apskatoties šobrīd pēc pirmā DX12 GPU testa, Nvidia ir izgāzusies.

 

Nu es nesteigtos bļaut ka AMD nu jau ir vinnējusi, pagaidīsim kad pirmās reālas Dx12 speles parādīsies...un tad jau var reāli salīdzināt, beta testi = tas nav nopietni manuprāt  ;)

 

Konkurences saasināšanai gan tas būtu ļoti labi :)

Labots - GaryII
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kur es esmu minējis, ka AMD ir uzvarējis vispār? Es teicu, ka dotajā brīdī spriežot pēc pirmā DX12 testa. Par R9 390 un GTX 970 viss ir skaidrs, tur sarkanais ir priekšā gandrīz visā.

 

Redzēsim kā tas viss izspēlēsies turpmāk.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Bez DX12 viss ir skaidrs... bez tā jau lielākoties r9 390 ir priekša un 8gb vram nakontē var noderē...viss iet tik strauji utt atistās ja datoru perk 2 gadiem uz augšu...gtx970 tika gāzts no best price/performance torņa un ar to fantamasiem-fanatiem jasamierinās...butu nejedzīgi likt jaunā setapā vajāku un vecāku karti tikai tapēc ka gribu zaļo jo citu pamatojumu nav...

Fantamass...1a jau tās garantijas tiem barokļiem mainās atkarībā no ieveduma...tas tā starp citu, ka es pirku viņu lapā bija 3 gadu garantija + uz barokļa kastes rakstīts 3 gadu garantija...bet īsāk sakot vienalga ko viņi raksta lapā...ja krauj kompi viņi papīros pie garantijas ieraksta, ka garantija - ražotaja norādītā ... bet 1a vairs nav izdevīgs veikals

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Fantamass...1a jau tās garantijas tiem barokļiem mainās atkarībā no ieveduma...tas tā starp citu, ka es pirku viņu lapā bija 3 gadu garantija + uz barokļa kastes rakstīts 3 gadu garantija...bet īsāk sakot vienalga ko viņi raksta lapā...ja krauj kompi viņi papīros pie garantijas ieraksta, ka garantija - ražotaja norādītā ... bet 1a vairs nav izdevīgs veikals

Ir taču arī barokļi ar 5 gadu garantiju bet kurā veikalā tā garantija darbojās ? Zinu ka dataleks.lv šī garantija darbojās bet kur vel ? 1a.lv visiem barokļiem garantija ir 2 gadi.  :mrgreen:

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Jā R9 390 ir nedaudz ātrāka bet ne lētāka! Jo pērkot R9 390 automātiski vajadzēs arī jaudīgāku barošanas bloku lai viņu nobarotu! Neizmirstam ka R9 390 būs arī nedaudz karstāka un pavisam noteikti skaļāka karte ar lielākiem gabarītiem arī korpuss no viņas vairāk piesils!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Toļik, ja cilvēks pērk GTX 970 vai tāda paša līmeņa karti savā sistēmā, tad nebāzīs 500W Chieftec barošanas bloku, kas stostīsies pie to karšu barošanas, tāpēc te lieki muldēt par "jaudīgāka" PSU pirkšanu ir pupu mizas.

 

"Noteikti?" Kas tas par argumentu? Tu pat neesi pārliecināts vai tā ir, bet bļausties. 

 

Skaļums:

d85e6dd5fc.jpg

 

Temperatūras: (oranžais load, zilais idle)

e45e581a9c.jpg

 

Patēriņš:

4e9ffef91d.jpg

 

Avots: 

 

Ja Tu pateiksi, ka tās ir samuhļītas tabuliņas, tad viss ar Tevi ir skaidrs. =]

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...