Jump to content

Jauna spēļu datora iegāde


gregs
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Temperatūras un skaļums tur ir nejutamā šķirbā un ja autors ņems to barokli 600w tad vienalga nobaros gan r9 390 gan gtx 970...tā ka viss tikai par labu r9 390...

Fantamass...es tev tikko izskaidroju kā ir 1a...parlasi vel...un mans baroklis ar no viņiem nācis

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bomaars/C12

    24

  • Toļiks

    26

  • Fantamass

    15

  • gregs

    14

Ja Tu pateiksi, ka tās ir samuhļītas tabuliņas, tad viss ar Tevi ir skaidrs. =]

Tā nav bet EVGA kūleris ir pēdējais sūds!  Atradis ar ko salīdzināt!

 

Temperatūras un skaļums tur ir nejutamā šķirbā

Ir jūtamā un kā vel vajag tik pareizo modeli izvēlēties nevis kaut kādu tur EVGA sviestu! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu kā sanāk tu izvēlējies nepareizo modeli MSI, ja citi piedāvā vēsākus un klusākus variantus...par to gtx 970 un toļika viedokli viss skaidrs...kā ne kā gtx 970 īpašnieks

Link to comment
Share on other sites

Nu kā sanāk tu izvēlējies nepareizo modeli MSI, ja citi piedāvā vēsākus un klusākus variantus...par to gtx 970 un toļika viedokli viss skaidrs...kā ne kā gtx 970 īpašnieks

Jā sajaucu ar X versiju!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

jāskatās uz reālajiem cipariem
 

Tieši tā reālie cipari- r9 390 ir labāka price/performance un amen...nē rāda ka redz tieši MSI redz tieši GTX970 kas ir tev ir labāka...šeit jau neiet runa par to patiesība...šeit iet runa ja liek tagad komplektu tad jaliek r9 390 jo gtx970 vairs nav labākā
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tieši tā reālie cipari- r9 390 ir labāka price/performance un amen...nē rāda ka redz tieši MSI redz tieši GTX970 kas ir tev ir labāka...šeit jau neiet runa par to patiesība...šeit iet runa ja liek tagad komplektu tad jaliek r9 390 jo gtx970 vairs nav labākā
Performaces ziņā jā ar to arī viss. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu visur izdaudzinātais sauklis price/performance arī ir vissvarīgakais...

P.S. tad jau labāk ņemt cita ražotāja nevis msi kādu 3 fanu versiju

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. tad jau labāk ņemt cita ražotāja nevis msi kādu 3 fanu versiju
Lai nodzesētu tos 275w 3 fanu versija būs pašā laikā bet atkal visdrīzāk skaņa būs paaugstināta. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man piemēram vienalga par skaņu kamēr tā nav uzkrītoša...un neviena no šīm kartēm uzkrītošu skaņu nespēj radīt

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Man piemēram vienalga par skaņu kamēr tā nav uzkrītoša...un neviena no šīm kartēm uzkrītošu skaņu nespēj radīt
Es tā neteiktu esmu redzējis un dzirdējis ļoti daudzas video kartes! Viss kas ir pāri 35dba ļoti labi griež ausīs! 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Domāju problēma citur...ausīs kāds ods ielidojis...nu nav tā kā jūs sakāt...bet fanāti jau aizstāvēs par katru cenu...

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram vienalga par skaņu kamēr tā nav uzkrītoša...un neviena no šīm kartēm uzkrītošu skaņu nespēj radīt

Reti kura High End video karte tā pa īstam ir klusa! 

 

 

Domāju problēma citur...ausīs kāds ods ielidojis...nu nav tā kā jūs sakāt...bet fanāti jau aizstāvēs par katru cenu...

Tā ir ka nēesi redzējis klusu datoru tādu kurš arī pie slodzes ir kluss.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā nav bet EVGA kūleris ir pēdējais sūds!  Atradis ar ko salīdzināt!
 

Pēc kā Tu spried, ka EVGA kūleris ir "pēdējais sūds"? Es pat teiktu, ka EVGA videokartes ir vienas no labākajām Nvidia lauciņā. Pārliecini un pierādi savu teikto, bet man kaut kā šķiet, ka Tev nav argumentu. Tikai tukša muldēšana. Tu esi zaudējis ar visu savu zaļo puņķošanos. Atzīsti.

 

Autor, atvainojos par palagu, bet nevarēju neatbildēt viņiem.. tiem.. tur.. trumuļiem. Vari jau ņemt GTX 970, tā ir Tava izvēle, bet es noteikti to nedarītu. Konkurentam ir pārāk daudz plusu, lai šoreiz izvēlētos sarkano pusi.

Link to comment
Share on other sites

Pēc kā Tu spried, ka EVGA kūleris ir "pēdējais sūds"?

Spriežu es tieši pēc šī!

 

Un pasaki vel ka ta ir maza atšķirība!

 

MSI GTX970 Gaming 4G 30dba https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_970_Gaming/26.html

MSI GTX970 Gaming 4G 63C https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_970_Gaming/31.html

 

EVGA GTX 970 SC ACX 39dba https://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_970_SC_ACX_Cooler/24.html

EVGA GTX 970 SC ACX 73C https://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_970_SC_ACX_Cooler/29.html

 

Es pat teiktu, ka EVGA videokartes ir vienas no labākajām Nvidia lauciņā

Nekā nebija ir viņa sūds! Vismaz uz GTX970 čipa kūleris dzesē ļoti sūdīgi un pie tam vel taisa lieku troksni!

 

Pārliecini un pierādi savu teikto

Lūdzu! 

 

Tu esi zaudējis ar visu savu zaļo puņķošanos. Atzīsti.

Par ko tu te runā ? Kosmonaut :) Nesmīdini tautu! Tā r9 390 ir par mata tiesu ātrāka baigais tad sasniegums vav..  :mrgreen:  Iznāks pascal redzēsi kur ir īstā amd vieta!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

MSI dzesēšana ir laba, to es atzīstu, bet tāpēc EVGA nav sūds. Pavisam normāli grādi priekš kartes. Kas tur sūdains? Es vairāk skatītos uz videokaršu brāķu procentu un iešanu ilgtermiņā, nevis pāris grādu atšķirību. Protams, jo GPU ir vēsāka, jo labāk, bet tas nav vienīgais rādītājs videokaršu dzīvotspējā. 

 

d0fc81f997.png

 

Visas pārējās atskaitot MSI ir sūdi?

 

Ja mēs pieliekam, piemēram, Asus GTX 970 klāt R9 390, tad rezultāts ir tāds pats. R9 390 joprojām ir labāka izvēle. Grādi un ēšana ir par pāris procentiem lielāka nekā GTX 970. Tas neko nemaina, kamēr perfomance un cena maina diezgan.

 

P.S. Beidz labot jau pēc posta ielikšanas. Pretīgi tā darīt. Pēc Tava edita seko mana atbilde:

 

 

Nesmīdini tautu! Tā r9 390 ir par mata tiesu ātrāka baigais tad sasniegums vav..

Ja R9 390 pārspēj viņu @1080P, tad uz augstākām rezolūcijām tas FPS procents aug aizvien šerpāk. Fīre ir tā, ka R9 390 ir lētāka, aprīkota ar vairāk VRAM un ir, protams, ātrāka. Uz lielākām rezolūcijām tā atšķirība perfomancē palielinās. Kā jau mēs redzam, tad 1440P un 4K sāk nākt cilvēku dzīvokļos, tāpēc vairāk VRAM nāks tikai par labu.

 

 

 

Iznāks pascal redzēsi kur ir īstā amd vieta!

 

Manuprāt pat zirgam šobrīd ir skaidrs, ka esi tups. Beidz puņķoties un nesāc sist klaviatūru pret galvu.

 

P.S.S.

I'm sick of these stupid fanboys. Nē, neesmu AMD fans. Es iesaku un strīdos par produktiem, kas ir labāki. Iesaku arī tos, lai cilvēks iegūst labākos dzelžus par labāko cenu. 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Visas pārējās atskaitot MSI ir sūdi?

Kur es visas esmu pieminējis ? Kur tu to redzi parādi man! 39dba tas ir diezgan skaļi apzinoties vel to ka šī karte ir 10 grādus karstāka ko tad lai vel secina labrīt! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Pēc Tavas loģikas visi pārējie brendi, kam ir nedaudz vairāk grādu par MSI, ir sūdi. 

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt pat zirgam šobrīd ir skaidrs, ka esi tups. Beidz puņķoties un nesāc sist klaviatūru pret galvu.

Beidz murmulēt antiņ! 

 

 

Pēc Tavas loģikas visi pārējie brendi, kam ir nedaudz vairāk grādu par MSI, ir sūdi. 

Es skatos nevis tikai pēc grādiem bet arī pēc skaļuma ko tā izdod.  Vel Asus karte ir tīri ok jā grādu tur ir vairāk bet viņa ir klusa kā kaps tā pat kā MSI!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

A:

 

Vel Asus karte ir tīri ok jā grādu tur ir vairāk bet viņa ir klusa kā kaps tā pat kā MSI!

 

B:

 

Nekā nebija ir viņa sūds!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs! Nedomāju ka tu esi tik tups! Vai tomēr izliecies?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Skaidrs ir viens kamer paša iekšas neskar tikmer toļikt maktīgi runāja tikai price/performance...neatceros ka agrak šis tik sparigi būtu tos gradus un temp pieminējis,,,kā par to pat cenu cits ražotājs izvirzījies vadībā un paša esošo karti apsteidzis tad pekšni kkadi gradi un temp paradas kas ir mazsvarīgi, jo tie kas gribēs absolūtu klusumu maksās simtus eiro papildus par to

Link to comment
Share on other sites

jo tie kas gribēs absolūtu klusumu maksās simtus eiro papildus par to

Lieki izsviesta nauda! Var atrast arī klusas video kartes bet ne tās kurām ir liels TDP pieņemsim 275w tā kā tas ir r9 390 gadījumā.

Skaidrs ir viens kamer paša iekšas neskar tikmer toļikt maktīgi runāja tikai price/performance

Nevajag pārspīlēt nevienam es nespiežu to GTX970 pirkt kas gribēs nopirks pats sev labāko variantu. 

Skaidrs ir viens kamer paša iekšas neskar tikmer toļikt maktīgi runāja tikai price/performance...neatceros ka agrak šis tik sparigi būtu tos gradus un temp pieminējis

Gribi parunāt par R9 280X ? Ja nē tad labāk paklusē. 

 

 

Nepaies ne daži mēneši kad tiks upgreidota sistema uz r9 300(cik ta vairs atlika, jāpaciešas)...tad paskatīsimies uz tavu gtx970 un pasmaidīsim:)
  Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Noteikti var smaidīt visas liktās cerības AMD īstenoja...un tādu gtx 970 nolika pie vietas, katrā ziņa toļik nesatraucies...pa priekšu izlēmu i7-4790k un attiecigi uz sakarīgu plati upgreidoties, nakamā videokarte.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Noteikti var smaidīt visas liktās cerības AMD īstenoja...un tādu gtx 970 nolika pie vietas

Tad nu gan desmitais pasaules brīnums! Nolika par mata tiesu. Iznāks pascal vot redzēsi tā r9 390 pat tuvu nestāvēs.

 

 

pa priekšu izlēmu i7-4790k un attiecigi uz sakarīgu plati
Interesanta tev tā izvēle kad ir pieejami jaunie procesori praktiski gandrīz par tādu pašu cenu. Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ja tu domā par manu cpu, tad nē lietots tas nav...esmu pirmais īpašnieks

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tu domā par manu cpu, tad nē lietots tas nav...esmu pirmais īpašnieks
Tad kāds iemesls ņemt veco ja ir jaunais ? 
Link to comment
Share on other sites

Ja neseko aktuālajiem piedāvājumiem tad pats vainīgs

Kas tie par piedāvājumiem ? No ebaya ? Bez garantijas ?  :mrgreen:  

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bija problēmas ar gtx 970 acx, iemeslu var redzēt šeit:

EVGA indženieri kļūdijās par dažiem centimetriem. 

 

 

 

Es pat teiktu, ka EVGA videokartes ir vienas no labākajām Nvidia lauciņā.
 

sfL33r.jpg

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

EVGA gan nav vienīgie, kas šo ir pamanījušies pastrādāt. Vēl nesen Asus arī kaut ko līdzīgu izdarīja, vai tik tur nebija kaut kas no R200 kartēm..

 

 

Hello everyone,

The way the EVGA GTX 970 ACX heat sink was designed is based on the GTX 970 wattage plus an additional 40% cooling headroom on top of it. There are 3 heat pipes on the heatsink – 2 x 8mm major heat pipes to distribute the majority of the heat from the GPU to the heatsink, and a 3rd 6mm heatpipe is used as a supplement to the design to reduce another 2-3 degrees Celsius. Also we would like to mention that the cooler passed NVIDIA Greenlight specifications.
Due to the GPU small die size, we intended for the GPU to contact two major heat pipes with direct touch to make the best heat dissipation without any other material in between.
We all know the Maxwell GPU is an extremely power efficient GPU, our SC cooler was overbuilt for it and allowed us to provide cards with boost clocks at over 1300MHz. EVGA also has an “FTW” version for those users who want even higher clocks.
Regarding fan noise, we understand that some have expressed concerns over the fan noise on the EVGA GTX 970 cards, this is not a fan noise issue but it is more of an aggressive fan curve set by the default BIOS. The fan curve can be easily adjusted in EVGA PrecisionX or any other overclocking software. Regardless, we have heard the concerns and will provide a BIOS update to reduce the fan noise during idle.
Thanks, EVGA
Link to comment
Share on other sites

Vēl nesen Asus arī kaut ko līdzīgu izdarīja, vai tik tur nebija kaut kas no R200 kartēm..

Nu viņi vismaz trāpija pa vidu. :mrgreen:  Kaut gan tas izskatās pēc nVIDIA coolera kurš ir uzlikts uz AMD videokartes. AMD čips ir mazāks tādejādi sliktāk dzesējās jo ir mazāks laukums plus lielāks TDP!

 

R9 290/R9 290X 

DSC_0785.jpg

 

GTX780/GTX780TI/GTX980

cooler2.jpg

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Pēc Toļika loģikas asus tagad vajadzētu būt sūdam, bet kad Nvidia palaiž GTX 970 ar VRAM defektu, tad viss ir kedā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu visur izdaudzinātais sauklis price/performance arī ir vissvarīgakais...

To es no AMD fanātiem dzirdu jau gadiem. Tikai šo frāzi. Beidzot vismaz AMD taisa kaut kādu konkurenci Nvidia kartēm ,aks nozimē tikai to, ka zaļā komanda dabūs pasvīst vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu no tādiem intel/nvidia fanboyiem rubeņu rāvējiem, tas ar dzirdams it bieži...ps man jau pašlaik tik karte AMD ;)

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Nu no tādiem intel/nvidia fanboyiem rubeņu rāvējiem, tas ar dzirdams it bieži...ps man jau pašlaik tik karte AMD

Es spilgti atceros, kā tu brēci par amd, kad tev bija fx6300. Pārspēji pat bleķagalvu :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...