Jump to content

Vai ir jēga likt 64 bitu Windows 8.1 ar 2GB Ram?


janis_taa
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ja man datoram ir 2GB RAM un 32 bitu Windows 8.1, vai man ir jēga pāriet uz 64 bitu sistēmu? Vai dators nepaliks lēnāks? Spēlītes nespēlēju, galvenokārt izmantoju internetu un MS Office. Procesors ir Intel Pentium E2160 1,80 GHz. Sistēmas informācijā saka : ''32 bitu operētājsistēma,x64 procesors''.

 

Gaidīšu kādu atbildi,Paldies!

 

Link to comment
Share on other sites

Paliks lēnāks, 64bit sistēmai iztikas minimums komfortablai lietošanai ir 4GB. Kāpēc vispār tāda vēlme aiztikt to, kas darbojas?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Velme pajāties un pačakarēties.

P.S. Tas procis arī pietiekami draņķīgs, lai nedomātu par izvirtībām.

Link to comment
Share on other sites

Nav jēga, 64-bit tikai rīs vēl vairāk RAM, tad no tiem 2 GB vēl mazāk paliks brīvi..

 

64-bit OS ir jēga likt tikai ja RAM vairāk par 4 GB

Labots - GaryII
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tasteris

Tāpat ar šādu RAM mājas lietotājam labāk ņemt parasto vai Professional, nevis Enterprise versiju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāpat ar šādu RAM mājas lietotājam labāk ņemt parasto vai Professional, nevis Enterprise versiju.

 

Ja patreiz instalētais Win ir legāls, tad doma nest nost to, un likt krieso ir vispār līka ;)

 

Nu jā, Pro vai Enterprise mājas lietotajam ir vispār bezjēgs :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

2GB pietiks tik pašam OS un iespējams vēl vienai vidēja izmēra programmai. Mani novērojumi uz Lenovo tabletes 2GB RAM, pēc atjaunināšanas uz Win10 strādā ātrāk. 

Link to comment
Share on other sites

Labāk legālu Lubuntu vai Mintu (vai vel labāk tīru debian), nekā kautkādu sūdu, pie tam vel zagtu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

64-bit OS ir jēga likt tikai ja RAM vairāk par 4 GB

 

Nepareizi! Ja ir 4 GB rams, ir jāliek 64 bitu sistēma! Un biezi arī ja ir tikai 3GB!

 

Kāpēc? Bieži vien, dēļ konkrētā dzelža adresācijas īpatnībām 32bitu os spēj izmantot vien ap 2.3 gb rama!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja man datoram ir 2GB RAM un 32 bitu Windows 8.1, vai man ir jēga pāriet uz 64 bitu sistēmu?
 

 

RAMs mūsdienās ir tik lēts, ka nafig tev to mūžīgo svapošanos, kad aizmirsīsi aizvērt tabus pārlūkā..


sievai bija 2GB ar x64 rezervei ielikts - nu tāds sviests ar to mūžīgo svapu vairāk kā RAMa vispār ir .. upgreidojos uz 6GB + SSD, problēmas beidzās.

Morāle - ja esi noskaņojies visu mūžu fist kapeiku un domāt "nu ko tad es tur likšu klāt..", tad pietiks arī ar 32bit. Bet savādāk - ir jēga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man gan nepaveicās. Procis 64-bitu windu neatbalsta. Un tik vecai kastei proci nav vērts mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Bija WIN7 pro 32-bitu. Mātene atbalsta max 3 Gb RAMu. Upgreidoju uz W10. Likās, ka lens. Bija doma uztaisīt fresh W10 64-bitu instalu. A nah.. šis izmet logu, ka procis nesupporto 64 bitus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mātene atbalsta max 3 Gb RAMu. Upgreidoju uz W10.

Kārtējoreiz pareizais risinājums ir samaksāt kādam kompi$tam. 10-15€ un būs tev viss pareizi.

Link to comment
Share on other sites

McB a kas būs viss pareizi? Viņš man par tiem 10-15 E iedos jaunu proci kas atbalsta 64-bitus vai dabūs lai mātene atbalsta visus 4 Gb RAMa?

Labots - Slaids
Link to comment
Share on other sites

Par to naudu varbūt izlamās un vedīs pie prāta.

 

 

Paliks lēnāks, 64bit sistēmai iztikas minimums komfortablai lietošanai ir 4GB. Kāpēc vispār tāda vēlme aiztikt to, kas darbojas?

Punkts noname un iespēja iegūt papildpunktu :)


Vispār, palika interesanti, man kā vēsturniecei, ... :D

Kas vispār tas par skābeņdatoru? Kāds modelis un kāds procesors?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...